LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
2021-08-29, 10 turas, Klaipėdos dirbtinės dangos futbolo aikštė,
Teisėjai: Kevinas Drungilas, Lukas Mečionis, Paulius Rinkevičius
NEPTŪNAS B 5-0
(1-0)
FK VS-JONUŠAI
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Vadim Trefilov
Edgaras Anaškin
Evaldas Misiūnas
Laurynas Barsteika
Tomas Jonušas
Mark Šin
Dovydas Švambaris
Gleb Son
Titas Mikelis
Aleksandr Fiodorov
Lukas Nedzinskas
Denis Matihin
Emilijus Golikovas
Jevgenij Dodonov
Jonas Vaitkus
Tomas Jonušas
24 min. 1-0
Tomas Jonušas
57 min. 2-0
Denis Matihin
59 min. 3-0
Lukas Nedzinskas
69 min. 4-0
Tomas Jonušas
79 min. 5-0
Aurimas Stripinis
Elijus Klapatauskas
Osvaldas Bieliauskis
Artūras Valatkevičius
Arnas Dumbrauskas
Matas Ilginis
Rokas Domarkas
Jogaila Šimkus
Laurynas Gedmintas
Justas Skuodas
Simonas Alsys
Tadas Vaičekauskas
Rokas Vitkauskas
Geltonos kortelės:
Raudonos kortelės:
Jevgenij Dodonov, Laurynas Gedmintas, Titas Mikelis, Rokas Domarkas
.

Rungtynių video:

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės - I lyga

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės - II lyga

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto veteranų (35+) salės futbolo pirmenybės
20.10
2 turas
FK PAJŪRIS - NAUTICA
21.10
2 turas
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI - GEGŪNĖ-SENDVARIS
Turnyrinės lentelės
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA 0 0
2. FK MAMUKAI 0 0
3. FK JAKAI 0 0
4. LCC MOOSE FC 0 0
5. KARYS.LT 0 0


Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės - I lyga
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 2 4
2. KRANTONA 1 3
3. KLAIPĖDA CITY 2 3
4. FK BALTIJA 2 3
5. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 2 3
6. FK SMK 1 1
7. FK VS-JONUŠAI 2 0


Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės - II lyga
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. EDM STATYBA-SENDVARIS 2 6
2. DRAGŪNAI 1 3
3. LCC MOOSE FC 1 3
4. FASOUL ARTSPACE 1 3
5. KFA-FC NEPTŪNAS 1 0
6. FC SUOLIUKAS 1 0
7. FK PLIUSAS 1 0
8. FK FUTERA 2 0


Klaipėdos miesto veteranų (35+) salės futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 1 3
2. GEGŪNĖ-SENDVARIS 1 3
3. NAUTICA 1 3
4. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 1 3
5. DANĖS PERLAS 2 3
6. KRUOPA 1 0
7. FK FUTERA 1 0
8. FK PAJŪRIS 1 0
9. MEMEL 1 0

Informacija

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015