LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
2021-07-18, 4 turas, Klaipėdos dirbtinės dangos futbolo aikštė,
Teisėjai: Aidas Mazalas, Kevinas Drungilas, Paulius Dirgėlas
NEPTŪNAS B 0-1
(0-0)
MINIJA B
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Edgaras Anaškin
Khaled Menani
Evaldas Misiūnas
Laurynas Barsteika
Martynas Velyvis
Tomas Jonušas
Mark Šin
Dovydas Švambaris
Gleb Son
Tautvydas Špiegis
Titas Mikelis
Aleksandr Fiodorov
Lukas Nedzinskas
Denis Matihin
65 min. 0-1
Gujis Lukas*
Vaidotas Gedvilas
Lukas Gujis
Vaidotas Jašmontas
Edvinas Girčys
Vilius Kazlauskas
Deivydas Gedvilas
Mantas Gedutis
Mantas Elzbergas
Dominykas Jakočiūnas
Deividas Pipiras
Žilvinas Lukošius
Aronas Zakarauskas
Rokas Šipalis
Ernestas Daugintis
Aleks Train Damian
Geltonos kortelės:
Raudonos kortelės:
Mark Šin, Deivydas Gedvilas, Evaldas Misiūnas, Khaled Menani, Dominykas Jakočiūnas
.

Rungtynių video:

Šios dienos rungtynės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 6 15
2. NEPTŪNAS B 7 13
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 6 10
4. MINIJA B 5 9
5. FK GINTARAS 6 8
6. FK VS-JONUŠAI 6 6
7. KLAIPĖDOS FM B 2 3
8. ROSA 6 0


Moterų regioninės lygos Vakarų regiono 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. DŽIUGIETĖS 4 12
2. FK JAKAI 4 8
3. FK MAMUKAI 4 7
4. KARYS.LT 4 7
5. TRIUMFAS 4 3
6. BABRUNGO UOGOS 4 1
7. FF JŪRA 4 1


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 6 18
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 6 18
3. FK VS-JONUŠAI 6 15
4. FK GRANATA 6 12
5. KLAIPĖDA CITY 6 12
6. KFA-NEPTŪNAS 6 10
7. FK JAKAI 6 10
8. FASOUL ARTSPACE 6 9
9. FC SUOLIUKAS 6 6
10. FK FUTERA 6 6
11. TRITON LT 6 6
12. EDM STATYBA-SENDVARIS 6 3
13. NEWLINK TRUST 6 0
14. FK PLIUSAS 6 0


Klaipėdos regiono veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 4 12
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 3 9
3. KLAIPĖDA CITY 4 7
4. KRUOPA-GIRULIAI 5 6
5. DANĖS PERLAS 5 2
6. MEMEL 5 1


Klaipėdos regiono veteranų (50+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK JAKAI 0 0
2. KLAIPĖDA UNITED 0 0
3. KLAIPĖDOS VETERANAI 0 0

Informacija

KLFF partneriai


KLFF.lt - 2015