LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
2021-07-06, 7 turas, Klaipėdos dirbtinės dangos futbolo aikštė,
Teisėjai: Simas Kaušas, Paulius Dirgėlas, Karolis Dirgėlas
FK GINTARAS 2-4
(1-2)
SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Žilvinas Praleika
Lukas Bielskis
Dalius Tomkevičius
Egidijus Bucevičius
Robertas Baltuonė
Ramūnas Narvilas
Edgaras Makarovas
Tadas Kazlauskas
Rokas Borusas
Vitalijus Paulauskas
Marsel Balasanov
Scott Palmer
Justas Adamas
Arian Balasanov
Dalius Tomkevičius
8 min. 1-0
19 min. 1-1
(11 m.)
Robertas Poškus
23 min. 1-2
Robertas Poškus
53 min. 1-3
Mindaugas Žemaitaitis
77 min. 1-4
Mindaugas Žemaitaitis
Vitalijus Paulauskas
79 min. 2-4
Kostas Skarbalius
Osvaldas Deringis
Artūras Mosejevas
Darius Grigaitis
Gediminas Jackus
Giedrius Simonavičius
Edmundas Gaigalas
Karolis Kelpšas
Arnoldas Nausėdas
Edgaras Jokubaitis
Mindaugas Žemaitaitis
Audrius Tolis
Irmantas Medutis
Marius Komovas
Robertas Poškus
Geltonos kortelės:
Raudonos kortelės:
Giedrius Simonavičius, Rokas Borusas, Robertas Baltuonė
Kostas Skarbalius

Rungtynių video:

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės - I lyga
21.10
2 turas
FK BALTIJA - KLAIPĖDA CITY
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės - II lyga
20.10
2 turas
EDM STATYBA-SENDVARIS - FK FUTERA
Klaipėdos miesto veteranų (35+) salės futbolo pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Turnyrinės lentelės
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA 0 0
2. FK MAMUKAI 0 0
3. FK JAKAI 0 0
4. LCC MOOSE FC 0 0
5. KARYS.LT 0 0


Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės - I lyga
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 2 4
2. KRANTONA 1 3
3. KLAIPĖDA CITY 2 3
4. FK BALTIJA 2 3
5. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 2 3
6. FK SMK 1 1
7. FK VS-JONUŠAI 2 0


Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės - II lyga
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. EDM STATYBA-SENDVARIS 2 6
2. DRAGŪNAI 1 3
3. LCC MOOSE FC 1 3
4. FASOUL ARTSPACE 1 3
5. KFA-FC NEPTŪNAS 1 0
6. FC SUOLIUKAS 1 0
7. FK PLIUSAS 1 0
8. FK FUTERA 2 0


Klaipėdos miesto veteranų (35+) salės futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 1 3
2. GEGŪNĖ-SENDVARIS 1 3
3. NAUTICA 1 3
4. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 1 3
5. DANĖS PERLAS 2 3
6. KRUOPA 1 0
7. FK FUTERA 1 0
8. FK PAJŪRIS 1 0
9. MEMEL 1 0

Informacija

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015