LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
2021-08-23, 9 turas, Klaipėdos dirbtinės dangos futbolo aikštė,
Teisėjai: Ernestas Kemėža, Kevinas Drungilas, Paulius Dirgėlas
SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 3-4
(1-2)
NEPTŪNAS B
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Kostas Skarbalius
Kazimieras Gnedojus
Osvaldas Deringis
Artūras Mosejevas
Darius Grigaitis
Tadas Balčiūnas
Giedrius Simonavičius
Karolis Kelpšas
Jurijus Kurbangalijevas
Arnoldas Nausėdas
Aurimas Jurgelevičius
Mindaugas Žemaitaitis
Audrius Tolis
Dovidas Paliulis
Vytautas Žukauskas
Vytautas Žukauskas
5 min. 1-0
10 min. 1-1
(11 m)
Jonas  Latakas
14 min. 1-2
Laurynas Barsteika
Mindaugas Žemaitaitis
60 min. 2-2
Arnoldas Nausėdas
67 min. 3-2
85 min. 3-3
Lukas Nedzinskas
88 min. 3-4
Lukas Nedzinskas
Vadim Trefilov
Edgaras Anaškin
Jonas Latakas
Laurynas Barsteika
Tomas Jonušas
Mark Šin
Dovydas Švambaris
Gleb Son
Tautvydas Špiegis
Aleksandr Fiodorov
Lukas Nedzinskas
Denis Matihin
Emilijus Golikovas
Martynas Jucius
Jonas Vaitkus
Jevgenij Dodonov
Geltonos kortelės:
Raudonos kortelės:
Tadas Balčiūnas, Laurynas Barsteika, Jurijus Kurbangalijevas, Aurimas Jurgelevičius
.

Rungtynių video:

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės - I lyga

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės - II lyga

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto veteranų (35+) salės futbolo pirmenybės
20.10
2 turas
FK PAJŪRIS - NAUTICA
21.10
2 turas
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI - GEGŪNĖ-SENDVARIS
Turnyrinės lentelės
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA 0 0
2. FK MAMUKAI 0 0
3. FK JAKAI 0 0
4. LCC MOOSE FC 0 0
5. KARYS.LT 0 0


Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės - I lyga
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 2 4
2. KRANTONA 1 3
3. KLAIPĖDA CITY 2 3
4. FK BALTIJA 2 3
5. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 2 3
6. FK SMK 1 1
7. FK VS-JONUŠAI 2 0


Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės - II lyga
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. EDM STATYBA-SENDVARIS 2 6
2. DRAGŪNAI 1 3
3. LCC MOOSE FC 1 3
4. FASOUL ARTSPACE 1 3
5. KFA-FC NEPTŪNAS 1 0
6. FC SUOLIUKAS 1 0
7. FK PLIUSAS 1 0
8. FK FUTERA 2 0


Klaipėdos miesto veteranų (35+) salės futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 1 3
2. GEGŪNĖ-SENDVARIS 1 3
3. NAUTICA 1 3
4. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 1 3
5. DANĖS PERLAS 2 3
6. KRUOPA 1 0
7. FK FUTERA 1 0
8. FK PAJŪRIS 1 0
9. MEMEL 1 0

Informacija

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015