LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
2021-05-20, 2 turas, Klaipėdos dirbtinės dangos futbolo aikštė,
Teisėjai: Giedrius Zaniauskas, Lukas Šarkauskis, Daniil Tišakov
NEPTŪNAS B 3-1
(1-1)
SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Vadim Trefilov
Khaled Menani
Edgaras Anaškin
Laurynas Barsteika
Erlandas Seselskis
Rytis Statkus
Tomas Jonušas
Aurimas Barsteika
Gleb Son
Egidijus Dusevičius
Aleksandr Fiodorov
Lukas Nedzinskas
Denis Matihin
Vladislav Kučerov
Mark Šin
Dovydas Švambaris
Donatas Gaižauskas
Jonas Vaitkus
25 min. 0-1
Mindaugas Žemaitaitis
Laurynas Barsteika
33 min. 1-1
Aleksandr Fiodorov
46 min. 2-1
Erlandas Seselskis
75 min. 3-1
Edvinas Razutis
Karolis Inta
Mindaugas Žemaitaitis
Kazimieras Gnedojus
Marius Valskis
Audrius Tolis
Edmundas Gaigalas
Artūras Mosejevas
Jurijus Kurbangalijevas
Karolis Kelpšas
Tadas Balčiūnas
Darius Grigaitis
Robertas Poškus
Arnoldas Nausėdas
Kostas Skarbalius
Osvaldas Deringis
Gediminas Jackus
Geltonos kortelės:
Raudonos kortelės:
Tomas Jonušas, Khaled Menani, Rytis Statkus
.

Rungtynių video:

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės - I lyga
21.10
2 turas
FK BALTIJA - KLAIPĖDA CITY
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės - II lyga
20.10
2 turas
EDM STATYBA-SENDVARIS - FK FUTERA
Klaipėdos miesto veteranų (35+) salės futbolo pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Turnyrinės lentelės
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA 0 0
2. FK MAMUKAI 0 0
3. FK JAKAI 0 0
4. LCC MOOSE FC 0 0
5. KARYS.LT 0 0


Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės - I lyga
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 2 4
2. KLAIPĖDA CITY 1 3
3. KRANTONA 1 3
4. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 2 3
5. FK SMK 1 1
6. FK BALTIJA 1 0
7. FK VS-JONUŠAI 2 0


Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės - II lyga
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. DRAGŪNAI 1 3
2. LCC MOOSE FC 1 3
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 1 3
4. FASOUL ARTSPACE 1 3
5. KFA-FC NEPTŪNAS 1 0
6. FC SUOLIUKAS 1 0
7. FK FUTERA 1 0
8. FK PLIUSAS 1 0


Klaipėdos miesto veteranų (35+) salės futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 1 3
2. GEGŪNĖ-SENDVARIS 1 3
3. NAUTICA 1 3
4. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 1 3
5. DANĖS PERLAS 2 3
6. KRUOPA 1 0
7. FK FUTERA 1 0
8. FK PAJŪRIS 1 0
9. MEMEL 1 0

Informacija

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015