LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
2021-10-04, 14 turas, Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46),
Teisėjai: Ernestas Kemėža, Tomas Lavrinavičius, Paulius Dirgėlas
SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 5-1
(1-0)
FK GINTARAS
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Kostas Skarbalius
Tadas Balčiūnas
Darius Grigaitis
Artūras Mosejevas
Karolis Kelpšas
Audrius Tolis
Dovidas Paliulis
Arnoldas Nausėdas
Kazimieras Gnedojus
Mindaugas Žemaitaitis
Artūras Kurbangalijevas
Osvaldas Deringis
Jurijus Kurbangalijevas
Vytautas Žukauskas
Irmantas Medutis
Mindaugas Žemaitaitis
34 min. 1-0
60 min. 1-1
Vytautas Laurinaitis
Mindaugas Žemaitaitis
62 min. 2-1
Vytautas Žukauskas
67 min. 3-1
Mindaugas Žemaitaitis
80 min. 4-1
Mindaugas Žemaitaitis
84 min. 5-1
Žymantas Butkus
Lukas Bielskis
Robertas Šalkauskas
Donatas Žičkus
Tadas Labukas
Dalius Tomkevičius
Scott Palmer
Ramūnas Narvilas
Arian Balasanov
Rokas Borusas
Vytautas Laurinaitis
Vitalijus Paulauskas
Geltonos kortelės:
Raudonos kortelės:
Tadas Balčiūnas
.

Rungtynių video:

Šios dienos rungtynės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 13 30
2. MINIJA B 13 28
3. NEPTŪNAS B 13 28
4. KLAIPĖDOS FM B 12 21
5. FK VS-JONUŠAI 14 19
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 14 16
7. FK GINTARAS 13 11
8. ROSA 14 3


Moterų regioninės lygos Vakarų regiono 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. DŽIUGIETĖS 12 31
2. FK JAKAI 12 28
3. FK MAMUKAI 12 20
4. KARYS.LT 12 19
5. TRIUMFAS 12 17
6. BABRUNGO UOGOS 12 4
7. FF JŪRA 12 1


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 13 39
2. FK VS-JONUŠAI 13 30
3. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 13 28
4. KLAIPĖDA CITY 13 27
5. KFA-NEPTŪNAS 13 25
6. FC SUOLIUKAS 13 24
7. FK GRANATA 13 21
8. FASOUL ARTSPACE 13 20
9. FK JAKAI 13 16
10. EDM STATYBA-SENDVARIS 13 13
11. FK FUTERA 13 12
12. TRITON LT 13 12
13. FK PLIUSAS 13 3
14. NEWLINK TRUST 13 0


Klaipėdos regiono veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 10 27
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 10 24
3. KLAIPĖDA CITY 10 19
4. DANĖS PERLAS 10 8
5. KRUOPA-GIRULIAI 10 6
6. MEMEL 10 4


Klaipėdos regiono veteranų (50+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS VETERANAI 4 12
2. FK JAKAI 4 6
3. KLAIPĖDA UNITED 4 0

Informacija

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015