LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
2021-06-02, 6 turas, Klaipėdos dirbtinės dangos futbolo aikštė,
Teisėjai: Vladimir Gerasimov,Eimantas Rudavičius, Simas Kaušas
NEPTŪNAS B 0-3
(0-2)
KLAIPĖDOS FM B
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Vadim Trefilov
Khaled Menani
Edgaras Anaškin
Laurynas Barsteika
Erlandas Seselskis
Mark Šin
Aurimas Barsteika
Dovydas Švambaris
Gleb Son
Tautvydas Špiegis
Aleksandr Fiodorov
Jonas Latakas
Lukas Nedzinskas
Denis Matihin
Donatas Gaižauskas
7 min. 0-1
Gvidas Kubilius*
15 min. 0-2
Nedas Jurgis Šimkutis*
90+1 min. 0-3
Jokūbas Malinauskis*
Deividas Riauka
Simas Tarvydas
Nedas Jurgis Šimkutis
Eimantas Labžentis
Enrikas Žukauskas
Daniil Tišakov
Gvidas Kubilius
Kristupas Muravjovas
Jokūbas Malinauskis
Dominykas Gerulaitis
Maksim Andrejev
Dominykas Jurkus
Gvidas Merkevičius
Karolis Dirgėlas
Nojus Paulikas
Arminas Gečas
Andrius Norvaiša
Paulius Rinkevičius
Geltonos kortelės:
Raudonos kortelės:
Lukas Nedzinskas, Nojus Paulikas*, Paulius Rinkevičius
.

Rungtynių video:

Šios dienos rungtynės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NEPTŪNAS B 5 10
2. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 9
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 5 9
4. FK GINTARAS 4 7
5. MINIJA B 3 6
6. KLAIPĖDOS FM B 2 3
7. FK VS-JONUŠAI 5 3
8. ROSA 4 0


Regioninės moterų lygos Vakarų regiono 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KARYS.LT 0 0
2. KLAIPĖDOS FM 0 0
3. FK JAKAI 0 0
4. BABRUNGAS 0 0
5. DŽIUGAS 0 0
6. TRIUMFAS 0 0
7. JŪRA 0 0


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. EDM STATYBA-SENDVARIS 1 3
2. FASOUL ARTSPACE 1 3
3. KFA-NEPTŪNAS 1 3
4. GARANT GROUP 1 3
5. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 1 3
6. FK GRANATA 1 3
7. FK JAKAI 1 3
8. KLAIPĖDA CITY 1 0
9. FK VS-JONUŠAI 1 0
10. FK FUTERA 1 0
11. FC SUOLIUKAS 1 0
12. TRITON LT 1 0
13. NEWLINK TRUST 1 0
14. FK PLIUSAS 1 0


Klaipėdos regiono veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRUOPA-GIRULIAI 0 0
2. DANĖS PERLAS 0 0
3. MEMEL 0 0
4. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 0 0
5. KLAIPĖDA CITY 0 0
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 0 0


Klaipėdos regiono veteranų (50+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK JAKAI 0 0
2. KLAIPĖDA UNITED 0 0
3. KLAIPĖDOS VETERANAI 0 0

Informacija

KLFF partneriai


KLFF.lt - 2015