LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
2021-10-28, 13 turas, Klaipėdos FM stadionas,
Teisėjai: Ernestas Kemėža, Lukas Šarkauskis, Joris Kabelka
KLAIPĖDOS FM B 0-1
(0-1)
NEPTŪNAS B
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Deividas Riauka
Egidijus Lileikis
Gvidas Merkevičius
Karolis Dirgėlas
Nojus Paulikas
Arminas Gečas
Herkus Vaitkus
Kristupas Muravjovas
Jokūbas Malinauskis
Maksim Andrejev
Dominykas Jurkus
Julius Vyšniauskas
Pijus Dumalakas
Paulius Rinkevičius
Rapolas Bivainis
Tadas Vasiulis
Tadas Preibys
Tadas Štilius
17 min. 0-1
Neilas Urba
Arminas Gečas
90+3 min.
neįmuštas 11 m.
Vadim Trefilov
Aurimas Skurdelis
Jonas Latakas
Rytis Statkus
Tomas Jonušas
Adomas Ankudinovas
Dovydas Švambaris
Gleb Son
Egidijus Dusevičius
Aleksandr Fiodorov
Neilas Urba
Erlandas Seselskis
Denis Matihin
Jonas Vaitkus
Martynas Jucius
Geltonos kortelės:
Raudonos kortelės:
Maksim Andrejev
Jonas  Latakas, Egidijus Dusevičius

Rungtynių video:

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės - I lyga

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės - II lyga

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto veteranų (35+) salės futbolo pirmenybės
20.10
2 turas
FK PAJŪRIS - NAUTICA
21.10
2 turas
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI - GEGŪNĖ-SENDVARIS
Turnyrinės lentelės
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA 0 0
2. FK MAMUKAI 0 0
3. FK JAKAI 0 0
4. LCC MOOSE FC 0 0
5. KARYS.LT 0 0


Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės - I lyga
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 2 4
2. KRANTONA 1 3
3. KLAIPĖDA CITY 2 3
4. FK BALTIJA 2 3
5. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 2 3
6. FK SMK 1 1
7. FK VS-JONUŠAI 2 0


Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės - II lyga
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. EDM STATYBA-SENDVARIS 2 6
2. DRAGŪNAI 1 3
3. LCC MOOSE FC 1 3
4. FASOUL ARTSPACE 1 3
5. KFA-FC NEPTŪNAS 1 0
6. FC SUOLIUKAS 1 0
7. FK PLIUSAS 1 0
8. FK FUTERA 2 0


Klaipėdos miesto veteranų (35+) salės futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 1 3
2. GEGŪNĖ-SENDVARIS 1 3
3. NAUTICA 1 3
4. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 1 3
5. DANĖS PERLAS 2 3
6. KRUOPA 1 0
7. FK FUTERA 1 0
8. FK PAJŪRIS 1 0
9. MEMEL 1 0

Informacija

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015