LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
2021-05-16, 1 turas, Klaipėdos dirbtinės dangos futbolo aikštė,
Teisėjai: Simas Kaušas, Giedrius Zaniauskas, Aistė Ivanovaitė
EDM STATYBA-SENDVARIS 0-8
(0-4)
NEPTŪNAS B
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Mindaugas Seminavičius
Dmitrij Jakovlev
Vaidotas Juškus
Robertas Rimutis
Dovydas Narkus
Benas Alseika
Vitalijus Limontas
Donatas Stankevičius
Ugnius Petrikas
Lukas Šarkauskis
Simonas Pranauskas
Nedas Kneita
Robertas Gudas
Eimantas Šeškevičius
Vytautas Zablockis
Egidijus Ragainis
24 min. 0-1
Aleksandr Fiodorov
35 min. 0-2
Titas Mikelis
41 min. 0-3
(11 m.)
Laurynas Barsteika
43 min. 0-4
Erlandas Seselskis
60 min. 0-5
Aurimas Barsteika
72 min. 0-6
Aurimas Barsteika
79 min. 0-7
Dovydas Švambaris
83 min. 0-8
Aleksandr Fiodorov
Vadim Trefilov
Edgaras Anaškin
Laurynas Barsteika
Erlandas Seselskis
Rytis Statkus
Tomas Jonušas
Dovydas Švambaris
Titas Mikelis
Aleksandr Fiodorov
Emilijus Golikovas
Lukas Nedzinskas
Denis Matihin
Aurimas Barsteika
Mark Šin
Geltonos kortelės:
Raudonos kortelės:
Dovydas Narkus, Vaidotas Juškus, Rytis Statkus
.

Rungtynių video:

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės - I lyga

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės - II lyga

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto veteranų (35+) salės futbolo pirmenybės
20.10
2 turas
FK PAJŪRIS - NAUTICA
21.10
2 turas
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI - GEGŪNĖ-SENDVARIS
Turnyrinės lentelės
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA 0 0
2. FK MAMUKAI 0 0
3. FK JAKAI 0 0
4. LCC MOOSE FC 0 0
5. KARYS.LT 0 0


Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės - I lyga
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 2 4
2. KRANTONA 1 3
3. KLAIPĖDA CITY 2 3
4. FK BALTIJA 2 3
5. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 2 3
6. FK SMK 1 1
7. FK VS-JONUŠAI 2 0


Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės - II lyga
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. EDM STATYBA-SENDVARIS 2 6
2. DRAGŪNAI 1 3
3. LCC MOOSE FC 1 3
4. FASOUL ARTSPACE 1 3
5. KFA-FC NEPTŪNAS 1 0
6. FC SUOLIUKAS 1 0
7. FK PLIUSAS 1 0
8. FK FUTERA 2 0


Klaipėdos miesto veteranų (35+) salės futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 1 3
2. GEGŪNĖ-SENDVARIS 1 3
3. NAUTICA 1 3
4. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 1 3
5. DANĖS PERLAS 2 3
6. KRUOPA 1 0
7. FK FUTERA 1 0
8. FK PAJŪRIS 1 0
9. MEMEL 1 0

Informacija

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015