LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
2021-07-12, 6 turas, Klaipėdos dirbtinės dangos futbolo aikštė,
Teisėjai: Giedrius Zaniauskas, Kevinas Drungilas, Aidas Mazalas
EDM STATYBA-SENDVARIS 1-1
(1-0)
FK GINTARAS
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Jevgenij Slugin
Tomas Norkūnas
Robertas Rimutis
Karolis Tendys
Benas Alseika
Vitalijus Limontas
Artiom Lysakov
Tomas Navardauskas
Dalius Pinskas
Simonas Pranauskas
Gražvydas Žakys
Nedas Kneita
Tadas Jurkus
Giedrius Jurevičius
Karolis Tendys
14 min. 1-0
75 min. 1-1
Vytautas Laurinaitis
Gediminas Venckus
Lukas Bielskis
Robertas Šalkauskas
Robertas Baltuonė
Gerdas Kančelskis
Justas Adamas
Ramūnas Narvilas
Tadas Kazlauskas
Rokas Borusas
Vitalijus Paulauskas
Marsel Balasanov
Vytautas Laurinaitis
Scott Palmer
Arian Balasanov
Žymantas Butkus
Jokūbas Pajarskas
Geltonos kortelės:
Raudonos kortelės:
Ramūnas Narvilas, Marsel Balasanov, Rokas Borusas, Robertas Rimutis, Tadas Kazlauskas, Žymantas Butkus
.

Rungtynių video:

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės - I lyga
21.10
2 turas
FK BALTIJA - KLAIPĖDA CITY
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės - II lyga
20.10
2 turas
EDM STATYBA-SENDVARIS - FK FUTERA
Klaipėdos miesto veteranų (35+) salės futbolo pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Turnyrinės lentelės
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA 0 0
2. FK MAMUKAI 0 0
3. FK JAKAI 0 0
4. LCC MOOSE FC 0 0
5. KARYS.LT 0 0


Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės - I lyga
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 2 4
2. KRANTONA 1 3
3. KLAIPĖDA CITY 2 3
4. FK BALTIJA 2 3
5. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 2 3
6. FK SMK 1 1
7. FK VS-JONUŠAI 2 0


Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės - II lyga
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. EDM STATYBA-SENDVARIS 2 6
2. DRAGŪNAI 1 3
3. LCC MOOSE FC 1 3
4. FASOUL ARTSPACE 1 3
5. KFA-FC NEPTŪNAS 1 0
6. FC SUOLIUKAS 1 0
7. FK PLIUSAS 1 0
8. FK FUTERA 2 0


Klaipėdos miesto veteranų (35+) salės futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 1 3
2. GEGŪNĖ-SENDVARIS 1 3
3. NAUTICA 1 3
4. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 1 3
5. DANĖS PERLAS 2 3
6. KRUOPA 1 0
7. FK FUTERA 1 0
8. FK PAJŪRIS 1 0
9. MEMEL 1 0

Informacija

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015