Rezultatai
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
12
2022-11-13
NEPTŪNAS B 1-1 FM-KLAIPĖDA
14
2022-11-12
EDM STATYBA-SENDVARIS 0-3 MINIJA B
8
2022-11-09
MINIJA B 3-3 NEPTŪNAS B
11
2022-10-30
KLAIPĖDOS FM B 0-3 NEPTŪNAS B
13
2022-10-25
KLAIPĖDOS FM B 1-3 FM-KLAIPĖDA
10
2022-10-21
SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4-1 KLAIPĖDOS FM B
14
2022-10-06
FK JONUŠAI 0-3 KLAIPĖDOS FM B
13
2022-10-06
MINIJA B 3-0 FK JONUŠAI
13
2022-10-06
SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4-2 EDM STATYBA-SENDVARIS
9
2022-10-03
KLAIPĖDOS FM B 2-3 EDM STATYBA-SENDVARIS
14
2022-10-03
NEPTŪNAS B 6-3 SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS
13
2022-09-28
FK JONUŠAI 0-3 MINIJA B
11
2022-09-27
FM-KLAIPĖDA 9-0 EDM STATYBA-SENDVARIS
4
2022-09-23
NEPTŪNAS B 4-3 KLAIPĖDOS FM B
14
2022-09-22
FM-KLAIPĖDA 3-0 FASOUL
13
2022-09-22
FASOUL 0-3 NEPTŪNAS B
11
2022-09-22
FASOUL 0-3 FK JONUŠAI
10
2022-09-22
EDM STATYBA-SENDVARIS 0-8 SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS
10
2022-09-22
MINIJA B 3-0 FASOUL
10
2022-09-20
FK JONUŠAI 0-8 FM-KLAIPĖDA
11
2022-09-19
SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4-2 MINIJA B
4
2022-09-14
EDM STATYBA-SENDVARIS 1-6 FM-KLAIPĖDA
9
2022-09-12
NEPTŪNAS B 8-2 FK JONUŠAI
12
2022-09-11
EDM STATYBA-SENDVARIS 2-0 FASOUL
12
2022-08-22
FK JONUŠAI 4-6 SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS
10
2022-08-21
EDM STATYBA-SENDVARIS 0-3 NEPTŪNAS B
6
2022-08-16
FM-KLAIPĖDA 4-2 KLAIPĖDOS FM B
9
2022-08-15
FASOUL 2-10 SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS
8
2022-08-08
FK JONUŠAI 1-1 EDM STATYBA-SENDVARIS
6
2022-08-07
NEPTŪNAS B 1-0 FASOUL
12
2022-08-06
MINIJA B 0-1 KLAIPĖDOS FM B
8
2022-08-02
KLAIPĖDOS FM B 5-3 FASOUL
8
2022-07-31
SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 1-6 FM-KLAIPĖDA
9
2022-07-28
FM-KLAIPĖDA 5-0 MINIJA B
1
2022-07-11
FM-KLAIPĖDA 7-1 SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS
2
2022-07-10
FK JONUŠAI 1-7 NEPTŪNAS B
7
2022-07-04
MINIJA B 2-1 EDM STATYBA-SENDVARIS
7
2022-07-04
KLAIPĖDOS FM B 3-0 FK JONUŠAI
7
2022-07-04
SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 1-4 NEPTŪNAS B
7
2022-07-03
FASOUL 0-3 FM-KLAIPĖDA
4
2022-06-27
SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4-0 FK JONUŠAI
1
2022-06-26
NEPTŪNAS B 3-0 MINIJA B
5
2022-06-20
FM-KLAIPĖDA 1-1 NEPTŪNAS B
5
2022-06-20
KLAIPĖDOS FM B 2-2 MINIJA B
4
2022-06-19
FK JONUŠAI 3-2 FASOUL
5
2022-06-13
FASOUL 3-3 EDM STATYBA-SENDVARIS
4
2022-06-13
MINIJA B 1-4 SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS
3
2022-06-06
KLAIPĖDOS FM B 2-1 SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS
3
2022-06-06
FM-KLAIPĖDA 4-1 FK JONUŠAI
3
2022-06-05
FASOUL 2-2 MINIJA B
3
2022-06-05
NEPTŪNAS B 3-1 EDM STATYBA-SENDVARIS
1
2022-06-01
EDM STATYBA-SENDVARIS 1-1 FK JONUŠAI
2
2022-05-30
SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 2-2 FASOUL
2
2022-05-29
EDM STATYBA-SENDVARIS 2-4 KLAIPĖDOS FM B
2
2022-05-28
MINIJA B 4-2 FM-KLAIPĖDA
1
2022-05-22
FASOUL 5-1 KLAIPĖDOS FM B
ŠIOS DIENOS RUNGTYNĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO VETRANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
19.00
7 turas
FK PLIUSAS - PVM-21
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
20.10
7 turas
GARANT GROUP - KLAIPĖDA CITY
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
KLAIPĖDOS REGIONO VETRANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.


TURNYRINĖS LENTELĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. Gargždų FK PEMPININKAI 5 15 15
2. Klaipėdos FK SIRIJUS B 3 3 6
3. Klaipėdos EDM STATYBA-SENDVARIS 2 -1 3
4. Gargždų FK BANGA C 3 -2 3
5. Plikių SAKUONA 3 -5 3
6. Palangos FK MELNO 3 -5 3
7. Plungės BABRUNGAS B 3 -5 0

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. FC NEPTŪNAS-KU 2 9 6
2. FK KARYS 2 3 6
3. TAURAGĖS SC-MFK 4 4 6
4. BABRUNGO UOGOS 4 -3 6
5. MINIJOS FA 4 -6 3
6. RIETAVO LIŪTĖS 2 -7 0

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 5 17 13
2. KLAIPĖDA CITY 5 13 13
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 6 9 12
4. SIGROUP 5 5 9
5. SK PLIKIAI 5 4 9
6. FC SUOLIUKAS 5 -5 6
7. FK JONUŠAI 6 -4 6
8. FK DITUVA 6 -26 3
9. FK PLIUSAS 5 -13 0

KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 5 25 15
2. KLAIPĖDA CITY 6 22 15
3. DANĖS PERLAS 6 9 13
4. NAUTICA 5 5 7
5. PVM-21 6 -10 7
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 6 -3 6
7. FK PLIUSAS 6 -12 4
8. MEMEL 6 -36 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. DANĖS PERLAS 4 9 12
2. HBH (Kretinga) 4 15 9
3. GARGŽDŲ VETERANAS 2 8 6
4. ATLANTO VETERANAI 2 4 3
5. BABRUNGO VETERANAI 3 -9 3
6. MEMEL 3 -12 0
7. ŠILUTĖS VETERANAS 4 -15 0


KLFF.lt - 2015