FASOUL
Informacija
1
PERGALĖS
3
LYGIOSIOS
10
PRALAIMĖJIMAI
6
TAŠKAI
19 (vid. 1.36)
ĮMUŠTA
44 (vid. 3.14)
PRALEISTA
-25
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Artiom LysakovEdgar DorogavcevSimonas Pilypas
5 įvarč.3 įvarč.1 įvarč.
Komandos sudėtis
Žaidėjas
  Artiom Lysakov
5
1
0
  Edgar Dorogavcev
3
2
0
  Simonas Pilypas
1
1
0
  German Jezerskij
1
0
0
  Ramūnas Narvilas
1
0
0
  Andrej Smyslov
1
0
0
  Denis Demereckas
1
0
1
  Anton Ananjev
1
1
0
  Aldas Žernys
0
0
0
  Giedrius Zaniauskas
0
0
0
  Aleksandr Nikolajenko
0
1
0
  Hennadii Lohynovich
0
0
0
  Rokas Borusas
0
0
0
  Emmanuel Adeshi Abiodun
0
0
0
  Vygandas Jurkaitis
0
0
0
  Kęstutis Žymantas
0
0
0
  Mykolas Baškys
0
0
0
  Ignas Kvedaras
0
0
0
  Nerijus Jurkaitis
0
0
0
  Artiom Drozdov
0
1
0
  Marius Prišmontas
0
0
0
  Lukas Bielskis
0
0
0
  Donatas Žickus
0
2
0
  Andrius Jotko
0
1
0
  Vilius Kasparavičius
0
0
0
  Domas Alijošius
0
0
0
  Scott Palmer
0
1
0
  Jurij Miruta
0
0
0
  Mohamed Sahbi
0
0
0
  Kiril Čiupalov
0
0
0
  Rokas Girtautas
0
0
0
  Khaled Menani
0
1
0
  Jordanas Šveikauskas
0
1
1
  Artiom Korotkich
0
1
1

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
  Justas Vainikaitis
3
0
0
  Vitalijus Paulauskas
2
0
0
Sužaistos rungtynės (14)
INFO
Rezultatas
2022-05-22
1 turas
FASOUL
5:1
KLAIPĖDOS FM B
2022-05-30
2 turas
SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS
2:2
FASOUL
2022-06-05
3 turas
FASOUL
2:2
MINIJA B
2022-06-13
5 turas
FASOUL
3:3
EDM STATYBA-SENDVARIS
2022-06-19
4 turas
FK JONUŠAI
3:2
FASOUL
2022-07-03
7 turas
FASOUL
0:3
FM-KLAIPĖDA
2022-08-02
8 turas
KLAIPĖDOS FM B
5:3
FASOUL
2022-08-07
6 turas
NEPTŪNAS B
1:0
FASOUL
2022-08-15
9 turas
FASOUL
2:10
SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS
2022-09-11
12 turas
EDM STATYBA-SENDVARIS
2:0
FASOUL
2022-09-22
10 turas
MINIJA B
3:0
FASOUL
2022-09-22
11 turas
FASOUL
0:3
FK JONUŠAI
2022-09-22
13 turas
FASOUL
0:3
NEPTŪNAS B
2022-09-22
14 turas
FM-KLAIPĖDA
3:0
FASOUL

Sekančios rungtynės
INFO

Informacija

LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS

Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS

Šiandien rungtynių nėra.

LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. FM-KLAIPĖDA 12 47 31
2. NEPTŪNAS B 11 31 31
3. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 12 9 19
4. KLAIPĖDOS FM B 10 1 16
5. MINIJA B 11 -5 14
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 12 -27 9
7. FK JONUŠAI 12 -31 8
8. FASOUL 14 -25 6

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FM MERGINOS 9 19 21
2. KARYS.LT 9 4 16
3. FK JAKAI 9 8 16
4. TAURAGĖS SC-MFK JŪRA 9 -31 0

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. GARANT GROUP 13 42 32
2. FK GRANATA 13 40 32
3. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 13 28 31
4. KLAIPĖDOS FA-ATLANTAS 13 34 30
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 13 10 22
6. KLAIPĖDA CITY 13 2 20
7. FC SUOLIUKAS 13 2 19
8. FK JONUŠAI 13 -1 17
9. FASOUL FC 13 -3 16
10. TRITON LT 13 -19 14
11. DRAGŪNAI 13 -11 13
12. PANTHERS FC 13 -36 7
13. FK FUTERA 13 -19 6
14. FK PLIUSAS 13 -69 3

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 12 37 30
2. GEGŪNĖ-SENDVARIS 12 23 25
3. NAUTICA 12 32 22
4. KLAIPĖDA CITY 12 4 18
5. DANĖS PERLAS 12 -19 16
6. FK PAJŪRIS 12 -28 9
7. MEMEL 12 -51 1

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS VETERANAI 9 13 22
2. HBH 10 10 16
3. GARGŽDŲ VETERANAS 9 3 16
4. ŠILUTĖS VETERANAS 10 -6 13
5. KLAIPĖDOS UNITED 10 -7 9
6. KRUOPA 10 -13 7

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015