LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
2022-08-02, 8 turas, Klaipėdos dirbtinės dangos futbolo aikštė,
Teisėjai: Vladimir Gerasimov, Lukas Mečionis, Joris Kabelka
KLAIPĖDOS FM B 5-3
(1-1)
FASOUL
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Paulius Linkevičius
Mantas Dimša
Jokūbas Jančauskas
Ignas Ališauskas
Kasparas Malinauskis
Ignas Kubilius
Natas Genutis
Lukas Sungaila
Gabrielius Lekstutis
David Serdynskyj
Vakaris Liekis
Eduard Dregval
Vilius Čiužauskas
Eigardas Komža
Taras Provalskyi
Jokūbas Penikas
Nikita Toregožin
Anton Štukov
20 min. 0-1
Ramūnas Narvilas
Kasparas Malinauskis
34 min. 1-1
48 min. 1-2
Denis Demereckas
Lukas Sungaila
57 min. 2-2
Jokūbas Jančauskas
65 min. 3-2
Jokūbas Jančauskas
74 min. 4-2
Jokūbas Penikas
80 min. 5-2
89 min. 5-3
German Jezerskij
Jordanas Šveikauskas
Rokas Girtautas
Anton Ananjev
Denis Demereckas
Vilius Kasparavičius
Ramūnas Narvilas
German Jezerskij
Simonas Pilypas
Dmitrijus Ryndinas
Mykolas Baškys
Valdas Nevulis
Scott Palmer
Andrej Smyslov
Andrius Jotko
Marius Prišmontas
Ignas Kvedaras
Geltonos kortelės:
Raudonos kortelės:
.
.

Rungtynių video:

Informacija

LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS

Šiandien rungtynių nėra.

MOTERŲ REGIONINĖ FUTBOLO LYGA - VAKARŲ REGIONAS

Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS

Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS

Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS

Šiandien rungtynių nėra.

LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. FM-KLAIPĖDA 7 20 16
2. NEPTŪNAS B 6 15 16
3. KLAIPĖDOS FM B 7 5 16
4. MINIJA B 8 -9 8
5. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 7 -8 7
6. FASOUL 8 -3 6
7. FK JONUŠAI 7 -15 5
8. EDM STATYBA-SENDVARIS 6 -5 3

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FM MERGINOS 5 12 12
2. KARYS.LT 5 1 9
3. FK JAKAI 5 0 6
4. TAURAGĖS SC-MFK JŪRA 3 -13 0

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FA-ATLANTAS 8 34 21
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 9 15 21
3. GARANT GROUP 9 23 20
4. FK GRANATA 8 9 17
5. FC SUOLIUKAS 9 8 16
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 9 8 16
7. KLAIPĖDA CITY 9 0 13
8. FASOUL FC 9 3 12
9. TRITON LT 8 -3 11
10. DRAGŪNAI 8 -2 10
11. FK JONUŠAI 9 -12 8
12. PANTHERS FC 9 -20 7
13. FK PLIUSAS 9 -40 3
14. FK FUTERA 9 -23 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 8 26 20
2. NAUTICA 7 23 15
3. GEGŪNĖ-SENDVARIS 7 11 13
4. DANĖS PERLAS 8 -8 13
5. KLAIPĖDA CITY 8 -1 9
6. FK PAJŪRIS 8 -12 8
7. MEMEL 8 -41 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS VETERANAI 5 8 13
2. GARGŽDŲ VETERANAS 6 5 13
3. HBH 7 8 10
4. ŠILUTĖS VETERANAS 6 -6 7
5. KRUOPA 7 -7 7
6. KLAIPĖDOS UNITED 7 -8 3

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015