KLAIPĖDOS FM B
Informacija
6
PERGALĖS
1
LYGIOSIOS
7
PRALAIMĖJIMAI
19
TAŠKAI
30 (vid. 2.14)
ĮMUŠTA
34 (vid. 2.43)
PRALEISTA
-4
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Deimantas RumšaPijus DumalakasIgnas Ališauskas
3 įvarč.2 įvarč.2 įvarč.
Komandos sudėtis
Žaidėjas
  Deimantas Rumša
3
0
0
  Pijus Dumalakas
2
1
0
  Ignas Ališauskas
2
0
0
  David Serdynskyj
2
0
0
  Vakaris Liekis
2
0
0
  Kasparas Malinauskis
2
0
0
  Jokūbas Jančauskas
2
0
0
  Arminas Gečas
2
1
0
  Alvydas Statkus
1
0
0
  Julius Vyšniauskas
1
0
0
  Daniil Tišakov
1
0
0
  Nikita Bondarev
1
0
0
  Herkus Vaitkus
1
0
0
  Justinas Jučas
1
0
0
  Lukas Sungaila
1
0
0
  Jokūbas Penikas
1
0
0
  Tomas Liutika
1
0
0
  Laurynas Barsteika
1
0
0
  Martynas Liatukas
1
0
0
  Paulius Rinkevičius
0
0
0
  Augustas Vaitkus
0
0
0
  Dominykas Gerulaitis
0
1
0
  Paulius Dirgėlas
0
0
0
  Karolis Dirgėlas
0
0
0
  Andrius Norvaišis
0
0
0
  Deividas Riauka
0
0
0
  Daniel Ali Tek
0
0
0
  Simas Tarvydas
0
0
0
  Karolis Nasteckis
0
0
0
  Dovydas Nasteckis
0
0
0
  Dovydas Kemundris
0
1
0
  Augustinas Jučas
0
0
0
  Markas Ivanovas
0
0
0
  Gotautas Rūpas
0
0
0
  Mindaugas Bulatovas
0
0
0
  Tadas Vasiulis
0
1
0
  Nikita Toregožin
0
1
0
  Nojus Paulikas
0
1
0
  Arnas Oleinikas
0
1
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (14)
INFO
Rezultatas
2022-05-22
1 turas
FASOUL
5:1
KLAIPĖDOS FM B
2022-05-29
2 turas
EDM STATYBA-SENDVARIS
2:4
KLAIPĖDOS FM B
2022-06-06
3 turas
KLAIPĖDOS FM B
2:1
SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS
2022-06-20
5 turas
KLAIPĖDOS FM B
2:2
MINIJA B
2022-07-04
7 turas
KLAIPĖDOS FM B
3:0
FK JONUŠAI
2022-08-02
8 turas
KLAIPĖDOS FM B
5:3
FASOUL
2022-08-06
12 turas
MINIJA B
0:1
KLAIPĖDOS FM B
2022-08-16
6 turas
FM-KLAIPĖDA
4:2
KLAIPĖDOS FM B
2022-09-23
4 turas
NEPTŪNAS B
4:3
KLAIPĖDOS FM B
2022-10-03
9 turas
KLAIPĖDOS FM B
2:3
EDM STATYBA-SENDVARIS
2022-10-06
14 turas
FK JONUŠAI
0:3
KLAIPĖDOS FM B
2022-10-21
10 turas
SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS
4:1
KLAIPĖDOS FM B
2022-10-25
13 turas
KLAIPĖDOS FM B
1:3
FM-KLAIPĖDA
2022-10-30
11 turas
KLAIPĖDOS FM B
0:3
NEPTŪNAS B

Sekančios rungtynės
INFO

ŠIOS DIENOS RUNGTYNĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO VETRANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
20.00
5 turas
GARANT GROUP - NAUTICA
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
KLAIPĖDOS REGIONO VETRANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.


TURNYRINĖS LENTELĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. Gargždų FK PEMPININKAI 6 13 15
2. Klaipėdos FK SIRIJUS B 5 10 12
3. Klaipėdos EDM STATYBA-SENDVARIS 6 2 12
4. Plikių SAKUONA 6 -5 6
5. Gargždų FK BANGA C 6 -6 6
6. Palangos FK MELNO 4 -9 3
7. Plungės BABRUNGAS B 5 -5 3

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. TAURAGĖS SC-MFK 6 10 12
2. BABRUNGO UOGOS 6 2 12
3. FK KARYS 4 3 9
4. FC NEPTŪNAS-KU 4 5 6
5. MINIJOS FA 4 -6 3
6. RIETAVO LIŪTĖS 4 -14 0

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 8 21 22
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 8 20 20
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 8 12 16
4. SK PLIKIAI 8 16 15
5. SIGROUP 8 5 15
6. FK JONUŠAI 8 0 9
7. FC SUOLIUKAS 8 -12 6
8. FK DITUVA 8 -39 3
9. FK PLIUSAS 8 -23 0

KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 6 29 18
2. KLAIPĖDA CITY 7 18 15
3. DANĖS PERLAS 7 8 13
4. NAUTICA 6 6 10
5. PVM-21 7 -7 10
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 -1 9
7. FK PLIUSAS 7 -15 4
8. MEMEL 7 -38 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. HBH (Kretinga) 6 20 15
2. DANĖS PERLAS 6 11 15
3. GARGŽDŲ VETERANAS 5 6 10
4. ATLANTO VETERANAI 5 7 9
5. BABRUNGO VETERANAI 6 -11 6
6. ŠILUTĖS VETERANAS 6 -13 4
7. MEMEL 6 -20 0


KLFF.lt - 2015