FK JONUŠAI
Informacija
2
PERGALĖS
2
LYGIOSIOS
10
PRALAIMĖJIMAI
8
TAŠKAI
16 (vid. 1.14)
ĮMUŠTA
53 (vid. 3.79)
PRALEISTA
-37
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Jogaila ŠimkusLaurynas GedmintasArtūras Kumpis
4 įvarč.2 įvarč.2 įvarč.
Komandos sudėtis
Žaidėjas
  Jogaila Šimkus
4
0
0
  Laurynas Gedmintas
2
2
0
  Artūras Kumpis
2
0
0
  Ignas Tamašauskas
1
0
0
  Justas Adamas
1
0
0
  Simonas Alsys
1
1
0
  Jonas Butkevičius
1
0
0
  Vilius Norvilas
1
0
0
  Elijus Klapatauskas
0
0
0
  Osvaldas Bieliauskis
0
0
0
  Artūras Valatkevičius
0
1
0
  Matas Ilginis
0
0
0
  Žygimantas Šakys
0
0
0
  Rokas Vitkauskas
0
0
0
  Tadas Vaičekauskas
0
0
0
  Gvidas Gnedojus
0
0
0
  Linas Kokanskas
0
0
0
  Augustas Šteinys
0
0
0
  Adomas Vakaris Bagdanskas
0
0
0
  Vilius Čižauskas
0
1
0
  Paulius Kriščiūnas
0
0
0
  Mantas Lukas
0
0
0
  Andrius Marcinkevičius
0
0
1
  Gediminas Petkevičius
0
1
0
  Tomas Šniauka
0
0
0
  Dangis Gailiušis
0
1
0
  Artūras Jakovenka
0
0
0
  Linas Vaitkus
0
0
0
  Irmantas Slušnys
0
1
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (14)
INFO
Rezultatas
2022-06-01
1 turas
EDM STATYBA-SENDVARIS
1:1
FK JONUŠAI
2022-06-06
3 turas
FM-KLAIPĖDA
4:1
FK JONUŠAI
2022-06-19
4 turas
FK JONUŠAI
3:2
FASOUL
2022-06-27
4 turas
SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS
4:0
FK JONUŠAI
2022-07-04
7 turas
KLAIPĖDOS FM B
3:0
FK JONUŠAI
2022-07-10
2 turas
FK JONUŠAI
1:7
NEPTŪNAS B
2022-08-08
8 turas
FK JONUŠAI
1:1
EDM STATYBA-SENDVARIS
2022-08-22
12 turas
FK JONUŠAI
4:6
SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS
2022-09-12
9 turas
NEPTŪNAS B
8:2
FK JONUŠAI
2022-09-20
10 turas
FK JONUŠAI
0:8
FM-KLAIPĖDA
2022-09-22
11 turas
FASOUL
0:3
FK JONUŠAI
2022-09-28
13 turas
FK JONUŠAI
0:3
MINIJA B
2022-10-06
13 turas
MINIJA B
3:0
FK JONUŠAI
2022-10-06
14 turas
FK JONUŠAI
0:3
KLAIPĖDOS FM B

Sekančios rungtynės
INFO

ŠIOS DIENOS RUNGTYNĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO VETRANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS REGIONO VETRANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.


TURNYRINĖS LENTELĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. Gargždų FK PEMPININKAI 5 15 15
2. Klaipėdos FK SIRIJUS B 3 3 6
3. Klaipėdos EDM STATYBA-SENDVARIS 3 1 6
4. Palangos FK MELNO 3 -5 3
5. Plungės BABRUNGAS B 4 -2 3
6. Gargždų FK BANGA C 4 -4 3
7. Plikių SAKUONA 4 -8 3

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. FC NEPTŪNAS-KU 2 9 6
2. FK KARYS 2 3 6
3. TAURAGĖS SC-MFK 4 4 6
4. BABRUNGO UOGOS 4 -3 6
5. MINIJOS FA 4 -6 3
6. RIETAVO LIŪTĖS 2 -7 0

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 6 18 16
2. KLAIPĖDA CITY 6 17 16
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 7 12 15
4. SK PLIKIAI 6 12 12
5. SIGROUP 6 1 9
6. FK JONUŠAI 6 -4 6
7. FC SUOLIUKAS 6 -8 6
8. FK DITUVA 7 -34 3
9. FK PLIUSAS 6 -14 0

KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 6 29 18
2. KLAIPĖDA CITY 7 18 15
3. DANĖS PERLAS 7 8 13
4. NAUTICA 6 6 10
5. PVM-21 7 -7 10
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 -1 9
7. FK PLIUSAS 7 -15 4
8. MEMEL 7 -38 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. DANĖS PERLAS 4 9 12
2. HBH (Kretinga) 4 15 9
3. GARGŽDŲ VETERANAS 2 8 6
4. ATLANTO VETERANAI 2 4 3
5. BABRUNGO VETERANAI 3 -9 3
6. MEMEL 3 -12 0
7. ŠILUTĖS VETERANAS 4 -15 0


KLFF.lt - 2015