LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
2022-07-10, 2 turas, Klaipėdos dirbtinės dangos futbolo aikštė,
Teisėjai: Lukas Mečionis, Aidas Mazalas, Nojus Mečionis
FK JONUŠAI 1-7
(1-2)
NEPTŪNAS B
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Augustas Šteinys
Vakaris Adomas Bagdanskas
Jonas Butkevičius
Simonas Alsys
Matas Ilginis
Justas Adamas
Jogaila Šimkus
Paulius Kriščiūnas
Laurynas Gedmintas
Vilius Norvilas
Rokas Vitkauskas
Tadas Vaičekauskas
Neilas Srėbalius
Irmantas Slušnys
2 min. 0-1
Ignas Paulius
Simonas Alsys
11 min. 1-1
18 min. 1-2
Denis Matihin
58 min. 1-3
Jonas Vaitkus
63 min. 1-4
Ignas Paulius
74 min. 1-5
Tomas Jonušas
82 min. 1-6
Jonas Vaitkus
89 min. 1-7
Clifford Agwe Awah
Edgaras Anaškin
Clifford Agwe Awah
Dovydas Švambaris
Tomas Jonušas
Evaldas Misiūnas
Aleksandr Fiodorov
Paulius Ignas
Lukas Nedzinskas
Jonas Vaitkus
Darius Jurgelevičius
Denis Matihin
Titas Mikelis
Dovydas Švambaris
Geltonos kortelės:
Raudonos kortelės:
Laurynas Gedmintas, Evaldas Misiūnas, Clifford Agwe Awah, Irmantas Slušnys
.

Rungtynių video:

Informacija

LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS

Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS

Šiandien rungtynių nėra.

LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. FM-KLAIPĖDA 12 47 31
2. NEPTŪNAS B 10 28 28
3. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 11 12 19
4. KLAIPĖDOS FM B 9 2 16
5. MINIJA B 11 -5 14
6. FK JONUŠAI 12 -31 8
7. FASOUL 14 -25 6
8. EDM STATYBA-SENDVARIS 11 -28 6

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FM MERGINOS 9 19 21
2. KARYS.LT 9 4 16
3. FK JAKAI 9 8 16
4. TAURAGĖS SC-MFK JŪRA 9 -31 0

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. GARANT GROUP 13 42 32
2. FK GRANATA 13 40 32
3. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 13 28 31
4. KLAIPĖDOS FA-ATLANTAS 13 34 30
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 13 10 22
6. KLAIPĖDA CITY 13 2 20
7. FC SUOLIUKAS 13 2 19
8. FK JONUŠAI 13 -1 17
9. FASOUL FC 13 -3 16
10. TRITON LT 13 -19 14
11. DRAGŪNAI 13 -11 13
12. PANTHERS FC 13 -36 7
13. FK FUTERA 13 -19 6
14. FK PLIUSAS 13 -69 3

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 12 37 30
2. GEGŪNĖ-SENDVARIS 12 23 25
3. NAUTICA 12 32 22
4. KLAIPĖDA CITY 12 4 18
5. DANĖS PERLAS 12 -19 16
6. FK PAJŪRIS 12 -28 9
7. MEMEL 12 -51 1

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS VETERANAI 8 12 19
2. HBH 9 11 16
3. GARGŽDŲ VETERANAS 9 3 16
4. ŠILUTĖS VETERANAS 10 -6 13
5. KLAIPĖDOS UNITED 10 -7 9
6. KRUOPA 10 -13 7

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015