LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
2022-08-07, 6 turas, Klaipėdos dirbtinės dangos futbolo aikštė,
Teisėjai: Lukas Mečionis, Justas Seselskas, Paulius Rinkevičius
NEPTŪNAS B 1-0
(0-0)
FASOUL
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Ernestas Grudys
Egidijus Dusevičius
Clifford Agwe Awah
Ainis Vilavičius
Evaldas Misiūnas
Simonas Juška
Paulius Ignas
Lukas Nedzinskas
Jonas Vaitkus
Denis Matihin
Titas Mikelis
Rytis Statkus
Dovydas Švambaris
Simonas Juška
68 min. 1-0
(11 m.)
Jordanas Šveikauskas
Anton Ananjev
Denis Demereckas
Vilius Kasparavičius
Andrius Jotko
Donatas Žičkus
Ramūnas Narvilas
German Jezerskij
Dmitrijus Ryndinas
Edgar Dorogavcev
Mykolas Baškys
Valdas Nevulis
Scott Palmer
Ignas Kvedaras
Geltonos kortelės:
Raudonos kortelės:
Donatas Žickus, Anton Ananjev, Edgar Dorogavcev, Ainis Vilavičius
.

Rungtynių video:

LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS

Šiandien rungtynių nėra.

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS

Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS

Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS

Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS

Šiandien rungtynių nėra.

LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 3 8 9
2. KLAIPĖDOS FM B 3 3 6
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 2 3 4
4. FK JONUŠAI 3 -6 3
5. MINIJA B 2 -2 1
6. NEPTŪNAS B 0 0 0
7. FK SIRIJUS 3 -6 0

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. TAURAGĖS SC-MFK 6 9 13
2. FK KARYS 6 9 12
3. FK JAKAI-MINIJOS FA 6 -1 10
4. KLAIPĖDOS FM 4 4 9
5. FC NEPTŪNAS-KU 4 -5 3
6. BABRUNGO UOGOS 4 -5 3
7. RIETAVO LIŪTĖS 4 -11 0

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. FK GRANATA 2 6 6
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 2 4 6
3. GARANT GROUP 2 3 6
4. KLAIPĖDOS FA-ATLANTAS 2 2 3
5. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 2 0 3
6. KLAIPĖDA CITY 2 -1 3
7. FASOUL FC 2 -3 3
8. FK PLIUSAS 2 -3 0
9. FK JONUŠAI 2 -3 0
10. FC SUOLIUKAS 2 -5 0

KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. GEGŪNĖ-SENDVARIS 2 6 6
2. KLAIPĖDA CITY 1 4 3
3. NAUTICA 1 1 3
4. FK PLIUSAS-EURORENTA 2 1 3
5. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 2 -1 1
6. DANĖS PERLAS 2 -2 1
7. MEMEL 2 -9 0

KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. GARGŽDŲ VETERANAS 2 2 6
2. ŠILUTĖS VETERANAS 2 0 2
3. ATLANTO VETERANAI 1 0 1
4. DANĖS PERLAS 2 -1 1
5. HBH (Kretinga) 0 0 0
6. KLAIPĖDOS VETERANAI 1 -1 0


KLFF.lt - 2015