LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
2022-09-19, 11 turas, Klaipėdos dirbtinės dangos futbolo aikštė,
Teisėjai: Giedrius Zaniauskas, Vadimas Tiščenka, Nojus Mečionis
SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4-2
(3-0)
MINIJA B
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Kostas Skarbalius
Art?ras Mosejevas
Irmantas Medutis
Gediminas Jackus
Giedrius Simonavičius
Mindaugas Grušauskas
Mindaugas Žemaitaitis
Tomas Tamošauskas
Rokas Borusas
Kazimieras Žutautas
Edgaras Voitechovskis
Darius Grigaitis
Karolis Kelpšas
Dovidas Paliulis
Jurijus Kurbangalijevas
Andrius Kukšta
Mindaugas Žemaitaitis
8 min. 1-0
Dovidas Paliulis
14 min. 2-0
Edgaras Voitechovskis
18 min. 3-0
Jurijus Kurbangalijevas
52 min. 4-0
57 min. 4-1
Manuchim Ogundu
79 min. 4-2
Dominykas Jakočiūnas
Dainius Tarakanovas
Edvinas Girdenis
Manuchim Ogundu
Dominykas Jakočiūnas
Rokas Šipalis
Karolis Albužis
Jokūbas Pocius
Kornelijus Šalnis
Adrijus Putvinas
Deivydas Gedvilas
Matas Keblys
Ernestas Daukintis
Karolis Žvinklys
Geltonos kortelės:
Raudonos kortelės:
.
.

Rungtynių video:

Informacija

LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS

Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS

Šiandien rungtynių nėra.

LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. FM-KLAIPĖDA 12 47 31
2. NEPTŪNAS B 10 28 28
3. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 11 12 19
4. KLAIPĖDOS FM B 9 2 16
5. MINIJA B 11 -5 14
6. FK JONUŠAI 12 -31 8
7. FASOUL 14 -25 6
8. EDM STATYBA-SENDVARIS 11 -28 6

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FM MERGINOS 9 19 21
2. KARYS.LT 9 4 16
3. FK JAKAI 9 8 16
4. TAURAGĖS SC-MFK JŪRA 9 -31 0

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. GARANT GROUP 13 42 32
2. FK GRANATA 13 40 32
3. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 13 28 31
4. KLAIPĖDOS FA-ATLANTAS 13 34 30
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 13 10 22
6. KLAIPĖDA CITY 13 2 20
7. FC SUOLIUKAS 13 2 19
8. FK JONUŠAI 13 -1 17
9. FASOUL FC 13 -3 16
10. TRITON LT 13 -19 14
11. DRAGŪNAI 13 -11 13
12. PANTHERS FC 13 -36 7
13. FK FUTERA 13 -19 6
14. FK PLIUSAS 13 -69 3

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 12 37 30
2. GEGŪNĖ-SENDVARIS 12 23 25
3. NAUTICA 12 32 22
4. KLAIPĖDA CITY 12 4 18
5. DANĖS PERLAS 12 -19 16
6. FK PAJŪRIS 12 -28 9
7. MEMEL 12 -51 1

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS VETERANAI 8 12 19
2. HBH 9 11 16
3. GARGŽDŲ VETERANAS 9 3 16
4. ŠILUTĖS VETERANAS 10 -6 13
5. KLAIPĖDOS UNITED 10 -7 9
6. KRUOPA 10 -13 7

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015