Rezultatai
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
9
2020-10-25
ROSA B 0-3 NEPTŪNAS B
10
2020-10-15
EDM STATYBA-SENDVARIS 4-2 ROSA B
9
2020-10-11
KLAIPĖDOS FM-2004 5-3 SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS
8
2020-10-06
FK VS-JONUŠAI 0-3 KLAIPĖDOS FM-2004
8
2020-10-04
EDM STATYBA-SENDVARIS 3-2 NEPTŪNAS B
7
2020-09-30
ROSA B 1-3 FK VS-JONUŠAI
10
2020-09-27
SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4-6 FK VS-JONUŠAI
4
2020-09-23
NEPTŪNAS B 4-1 ROSA B
7
2020-09-22
KLAIPĖDOS FM-2004 1-2 EDM STATYBA-SENDVARIS
8
2020-09-15
SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 1-5 ROSA B
6
2020-09-13
FK VS-JONUŠAI 0-2 NEPTŪNAS B
9
2020-09-06
FK VS-JONUŠAI 0-2 EDM STATYBA-SENDVARIS
7
2020-09-06
NEPTŪNAS B 3-2 SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS
6
2020-09-02
KLAIPĖDOS FM-2004 1-2 ROSA B
6
2020-08-30
EDM STATYBA-SENDVARIS 2-3 SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS
10
2020-08-30
NEPTŪNAS B 1-0 KLAIPĖDOS FM-2004
5
2020-08-24
ROSA B 6-3 EDM STATYBA-SENDVARIS
5
2020-08-23
KLAIPĖDOS FM-2004 2-5 NEPTŪNAS B
5
2020-08-23
FK VS-JONUŠAI 1-4 SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS
3
2020-08-17
ROSA B 0-1 SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS
3
2020-08-16
KLAIPĖDOS FM-2004 2-0 FK VS-JONUŠAI
2
2020-08-10
FK VS-JONUŠAI 3-3 ROSA B
4
2020-08-09
SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 0-3 KLAIPĖDOS FM-2004
3
2020-08-09
NEPTŪNAS B 2-1 EDM STATYBA-SENDVARIS
1
2020-08-02
NEPTŪNAS B 4-2 FK VS-JONUŠAI
2
2020-07-29
EDM STATYBA-SENDVARIS 2-0 KLAIPĖDOS FM-2004
1
2020-07-21
ROSA B 1-4 KLAIPĖDOS FM-2004
4
2020-07-19
EDM STATYBA-SENDVARIS 0-0 FK VS-JONUŠAI
2
2020-07-19
SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 0-3 NEPTŪNAS B
1
2020-07-12
SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 1-2 EDM STATYBA-SENDVARIS
ŠIOS DIENOS RUNGTYNĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO VETRANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS REGIONO VETRANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.


TURNYRINĖS LENTELĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. Gargždų FK PEMPININKAI 6 13 15
2. Klaipėdos FK SIRIJUS B 5 10 12
3. Klaipėdos EDM STATYBA-SENDVARIS 6 2 12
4. Plikių SAKUONA 6 -5 6
5. Gargždų FK BANGA C 6 -6 6
6. Palangos FK MELNO 4 -9 3
7. Plungės BABRUNGAS B 5 -5 3

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. TAURAGĖS SC-MFK 6 10 12
2. BABRUNGO UOGOS 6 2 12
3. FK KARYS 4 3 9
4. FC NEPTŪNAS-KU 4 5 6
5. MINIJOS FA 4 -6 3
6. RIETAVO LIŪTĖS 4 -14 0

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 8 21 22
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 8 20 20
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 8 12 16
4. SK PLIKIAI 8 16 15
5. SIGROUP 8 5 15
6. FK JONUŠAI 8 0 9
7. FC SUOLIUKAS 8 -12 6
8. FK DITUVA 8 -39 3
9. FK PLIUSAS 8 -23 0

KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 6 29 18
2. KLAIPĖDA CITY 7 18 15
3. DANĖS PERLAS 7 8 13
4. NAUTICA 6 6 10
5. PVM-21 7 -7 10
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 -1 9
7. FK PLIUSAS 7 -15 4
8. MEMEL 7 -38 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. HBH (Kretinga) 6 20 15
2. DANĖS PERLAS 6 11 15
3. GARGŽDŲ VETERANAS 5 6 10
4. ATLANTO VETERANAI 5 7 9
5. BABRUNGO VETERANAI 6 -11 6
6. ŠILUTĖS VETERANAS 6 -13 4
7. MEMEL 6 -20 0


KLFF.lt - 2015