Turnyrinė lentelė
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Perg.
Lyg.
Pral.
Įvarčiai
Sant.
Tašk.
1. STOGANDRA 8 7 1 0 83:30 53 22
2. KRUOPA 8 7 0 1 76:39 37 21
3. FC "SUOLIUKAS" 8 5 1 2 47:33 14 16
4. AGLUONA-GARANT GROUP 8 4 1 5 38:37 1 13
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 8 4 0 4 58:44 14 12
6. LCC MOOSE FC 8 3 0 5 52:57 -5 9
7. KFA AKADEMIJA-DITUVA 8 3 0 5 46:69 -23 9
8. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS B 8 1 0 7 41:80 -39 3
9. MEMEL 8 0 1 7 27:79 -52 1
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Perg.
Lyg.
Pral.
Įvarčiai
Sant.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS UOSTAS 8 7 0 1 58:24 34 21
2. SPARTA 8 6 0 2 60:32 28 18
3. KLAIPĖDA CITY B 8 6 0 2 48:35 13 18
4. FK "GRANATA" 8 5 0 3 57:45 12 15
5. NAUTICA 8 4 0 4 42:31 11 12
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 8 4 0 4 41:46 -5 12
7. VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA 8 2 1 5 41:56 -15 7
8. MEGLARAS-DANĖS PERLAS 8 0 2 6 25:59 -34 2
9. KLAIPĖDOS POLICIJA 8 0 1 7 27:71 -44 1
KLAIPĖDOS MIESTO SALĖS FUTBOLO PIRMENYBĖS - I LYGA

Ɛiandien rungtyniĆø nĆ«ra.

KLAIPĖDOS MIESTO SALĖS FUTBOLO PIRMENYBĖS - II LYGA

Ɛiandien rungtyniĆø nĆ«ra.

KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ (35+) SALĖS FUTBOLO PIRMENYBĖS
20.30
3 turas
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI - KRUOPA
FM salė (P. Komunos g. 16A)
21.30
3 turas
MEMEL - MEGLARAS
FM salė (P. Komunos g. 16A)
KLAIPĖDOS MIESTO SALĖS FUTBOLO PIRMENYBĖS - I LYGA
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
TaĆ°k.
1. KLAIPĖDOS FM 2 6 6
2. FK PEMPININKAI 2 3 4
3. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 2 3 3
4. KRANTONA 1 1 3
5. PHOENIX FC 1 0 1
6. KLAIPĖDA CITY 2 -6 0
7. FK ŠILUTĖ 2 -7 0

KLAIPĖDOS MIESTO SALĖS FUTBOLO PIRMENYBĖS - II LYGA
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
TaĆ°k.
1. FK JONUŠAI 2 12 6
2. PLIKIAI-SAKUONA 2 8 6
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 2 3 6
4. FC SUOLIUKAS 2 2 4
5. DRAGŪNAI 2 -3 1
6. FK SPARTA 2 -3 0
7. LCC MOOSE FC 2 -6 0
8. FK PLIUSAS 2 -13 0

KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ (35+) SALĖS FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
TaĆ°k.
1. DANĖS PERLAS 2 7 6
2. PLIKIAI-SAKUONA 2 5 4
3. KRUOPA 2 1 4
4. KLAIPĖDA CITY 2 3 3
5. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 2 3 3
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 2 -5 3
7. MEGLARAS 2 -6 0
8. MEMEL 2 -8 0


KLFF.lt - 2015