Pagrindinis
Apie federaciją
Archyvas
LFF III lygos
Klaipedos regiono pirmenybės
Komandos
Tvarkaraštis
Rezultatai
Turnyrinė lentelė
Rezultatyviausi žaidėjai
Nuostatai
Moterų regioninės lygos
Vakarų regiono pirmenybės
Komandos
Tvarkaraštis
Rezultatai
Turnyrinė lentelė
Rezultatyviausi žaidėjai
Nuostatai
Klaipėdos miesto
8x8 futbolo pirmenybės
Komandos
Tvarkaraštis
Rezultatai
Turnyrinė lentelė
Rezultatyviausi žaidėjai
Nuostatai
Klaipėdos miesto
veteranų (35+)
8x8 futbolo pirmenybės
Komandos
Tvarkaraštis
Rezultatai
Turnyrinė lentelė
Rezultatyviausi žaidėjai
Nuostatai
Klaipėdos miesto
veteranų (45+)
8x8 futbolo pirmenybės
Komandos
Tvarkaraštis
Rezultatai
Turnyrinė lentelė
Rezultatyviausi žaidėjai
Nuostatai
FC "SUOLIUKAS"
5
PERGALĖS
1
LYGIOSIOS
2
PRALAIMĖJIMAI
16
TAŠKAI
47
(vid. 5.88)
ĮMUŠTA
33
(vid. 4.13)
PRALEISTA
14
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Edgar Dorogavcev
Šarūnas Genčius
Vilius Mišeika
Anton Ananjev
Žygimantas Šakys
18 įvarč.
15 įvarč.
7 įvarč.
5 įvarč.
4 įvarč.
Komandos sudėtis
Žaidėjas
Edgar Dorogavcev
18
0
0
Šarūnas Genčius
15
1
0
Vilius Mišeika
7
0
0
Anton Ananjev
5
0
0
Žygimantas Šakys
4
0
0
Tomas Šniauka
3
0
0
Donatas Žičkus
3
0
0
Viktor Zujev
2
0
0
Arvydas Dapkus
2
0
0
Andrej Smyslov
2
0
0
Ernestas Gedminas
0
0
0
Sergej Smyslov
0
0
0
Aleksandr Nikolajenko
0
0
0
Andrius Pagalys
0
0
0
Donatas Montvidas
0
0
0
Buvę komandos žaidėjai
Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (8)
Turas
Data
Rezultatas
2
2018-11-19
FC "SUOLIUKAS"
3:2
KFA AKADEMIJA-DITUVA
3
2018-12-02
LCC MOOSE FC
5:6
FC "SUOLIUKAS"
4
2018-12-04
FC "SUOLIUKAS"
4:5
EDM STATYBA-SENDVARIS
5
2018-12-14
MEMEL
3:10
FC "SUOLIUKAS"
6
2018-12-18
FC "SUOLIUKAS"
6:4
AGLUONA-GARANT GROUP
7
2019-01-07
KRUOPA
5:3
FC "SUOLIUKAS"
8
2019-01-17
FC "SUOLIUKAS"
9:3
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS B
9
2019-01-25
STOGANDRA
6:6
FC "SUOLIUKAS"
Ketvirtfinalis
2019-01-31
SPARTA
3:7
FC "SUOLIUKAS"
Pusfinalis
2019-02-05
FK "GRANATA"
3:7
FC "SUOLIUKAS"
Finalas
2019-02-16
FC "SUOLIUKAS"
0:2
KLAIPĖDA CITY B
Sekančios rungtynės
Turas
Data
Laikas
ŠIOS DIENOS RUNGTYNĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.
KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.
KLAIPĖDOS MIESTO VETRANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
19.00
2 turas
FK PLIUSAS
-
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
20.10
2 turas
NAUTICA-ATLANTO VETERANAI
-
KLAIPĖDA CITY
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
TURNYRINĖS LENTELĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1.
Gargždų FK PEMPININKAI
1
4
3
2.
Plikių SAKUONA
0
0
0
3.
Plungės BABRUNGAS B
0
0
0
4.
Palangos FK MELNO
0
0
0
5.
Gargždų FK BANGA C
0
0
0
6.
Klaipėdos FK SIRIJUS B
0
0
0
7.
Klaipėdos EDM STATYBA-SENDVARIS
1
-4
0
KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1.
KLAIPĖDA CITY
1
8
3
2.
SK PLIKIAI
1
4
3
3.
SIGROUP
1
2
3
4.
FK JONUŠAI
1
1
3
5.
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
0
0
0
6.
FK PLIUSAS
1
-1
0
7.
EDM STATYBA-SENDVARIS
1
-2
0
8.
FC SUOLIUKAS
1
-4
0
9.
FK DITUVA
1
-8
0
KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1.
DANĖS PERLAS
1
5
3
2.
KLAIPĖDA CITY
1
3
3
3.
GARANT GROUP
1
1
3
4.
NAUTICA-ATLANTO VETERANAI
1
0
1
5.
PVM-21
1
0
1
6.
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
1
-1
0
7.
FK PLIUSAS
1
-3
0
8.
MEMEL
1
-5
0
KLFF.lt - 2015