AGLUONA-GARANT GROUP
4
PERGALĖS
1
LYGIOSIOS
5
PRALAIMĖJIMAI
13
TAŠKAI
38 (vid. 4.75)
ĮMUŠTA
37 (vid. 4.63)
PRALEISTA
1
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Jevgenij SluginKęstas PutysTomas PetraškaIvan BožokValdas Valančius
8 įvarč.7 įvarč.6 įvarč.5 įvarč.5 įvarč.
Komandos sudėtis
  Žaidėjas
  Jevgenij Slugin
8
0
0
  Kęstas Putys
7
0
0
  Tomas Petraška
6
0
0
  Ivan Božok
5
0
0
  Valdas Valančius
5
0
0
  Eimantas Šeškevičius
2
1
0
  Andrius Ivanovas
2
0
0
  Ignas Kvedaras
1
0
0
  Mindaugas Liutkus
1
0
0
  Vidmantas Kemzūra
1
0
0
  Vaidas Liutkus
1
0
0
  Vytautas Zablockis
0
0
0
  Algirdas Gudkovas
0
0
0
  Tomas Navardauskas
0
0
0
  Mindaugas Jasas
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (8)
Turas
Data
Rezultatas
1
2018-11-16
MEMEL
3:3
AGLUONA-GARANT GROUP
3
2018-11-26
AGLUONA-GARANT GROUP
3:8
KRUOPA
4
2018-12-07
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS B
1:7
AGLUONA-GARANT GROUP
5
2018-12-11
AGLUONA-GARANT GROUP
1:7
STOGANDRA
6
2018-12-18
FC "SUOLIUKAS"
6:4
AGLUONA-GARANT GROUP
7
2019-01-08
AGLUONA-GARANT GROUP
4:3
KFA AKADEMIJA-DITUVA
8
2019-01-16
LCC MOOSE FC
5:10
AGLUONA-GARANT GROUP
9
2019-01-24
AGLUONA-GARANT GROUP
6:4
EDM STATYBA-SENDVARIS
Ketvirtfinalis
2019-01-28
KLAIPĖDOS UOSTAS
8:1
AGLUONA-GARANT GROUP

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Laikas

Šios dienos rungtynės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
19.00
1 turas
FK GRANATA - FK VS-JONUŠAI
20.10
1 turas
FC SUOLIUKAS - GARANT GROUP
Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NEPTŪNAS B 5 10
2. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 9
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 5 9
4. FK GINTARAS 4 7
5. MINIJA B 3 6
6. KLAIPĖDOS FM B 2 3
7. FK VS-JONUŠAI 5 3
8. ROSA 4 0


Regioninės moterų lygos Vakarų regiono 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KARYS.LT 0 0
2. KLAIPĖDOS FM 0 0
3. FK JAKAI 0 0
4. BABRUNGAS 0 0
5. DŽIUGAS 0 0
6. TRIUMFAS 0 0
7. JŪRA 0 0


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KFA-NEPTŪNAS 1 3
2. FK JAKAI 1 3
3. KLAIPĖDA CITY 0 0
4. FC SUOLIUKAS 0 0
5. FK PLIUSAS 0 0
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 0 0
7. GARANT GROUP 0 0
8. FK VS-JONUŠAI 0 0
9. FK GRANATA 0 0
10. FASOUL ARTSPACE 0 0
11. EDM STATYBA-SENDVARIS 0 0
12. TRITON LT 0 0
13. FK FUTERA 1 0
14. NEWLINK TRUST 1 0


Klaipėdos regiono veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRUOPA-GIRULIAI 0 0
2. DANĖS PERLAS 0 0
3. MEMEL 0 0
4. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 0 0
5. KLAIPĖDA CITY 0 0
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 0 0


Klaipėdos regiono veteranų (50+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK JAKAI 0 0
2. KLAIPĖDA UNITED 0 0
3. KLAIPĖDOS VETERANAI 0 0

Informacija

KLFF partneriai


KLFF.lt - 2015