NAUTICA
4
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
4
PRALAIMĖJIMAI
12
TAŠKAI
42 (vid. 5.25)
ĮMUŠTA
31 (vid. 3.88)
PRALEISTA
11
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Tautvydas ŠpiegisEdmundas GaigalasMaksim JegorovMatas IlginisGerman Michno
10 įvarč.8 įvarč.6 įvarč.5 įvarč.4 įvarč.
Komandos sudėtis
  Žaidėjas
  Tautvydas Špiegis
10
0
0
  Edmundas Gaigalas
8
0
0
  Maksim Jegorov
6
0
0
  Matas Ilginis
5
0
0
  German Michno
4
0
0
  Stanislovas Normantas
4
0
0
  Kiril Čiupalov
4
0
0
  Artiom Jerošenko
3
0
0
  Arnas Dumbrauskas
3
0
0
  Vladimir Gerasimov
3
1
0
  Aleksandr Vasiljev
3
0
0
  Marius Stoukus
3
1
0
  Maksim Alilujev
2
0
0
  Timur Cyvaniuk
2
0
0
  Mantas Zubavičius
2
0
0
  Mindaugas Kinčius
1
0
0
  Andrej Višnevskij
0
0
0
  Tomas Domarkas
0
0
0
  Renatas Mosejevas
0
0
0
  Artiom Korotjich
0
0
0
  Sergej Solovjov
0
0
0
  Kiril Iovov
0
0
0
  Eduard Smirnov
0
0
0
  Genadij Loginovič
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (8)
Turas
Data
Rezultatas
3
2018-11-15
VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA
8:6
NAUTICA
2
2018-11-22
NAUTICA
7:3
KLAIPĖDOS POLICIJA
4
2018-12-06
NAUTICA
0:6
KLAIPĖDOS UOSTAS
5
2018-12-13
KLAIPĖDA CITY B
4:2
NAUTICA
8
2018-12-19
NAUTICA
7:1
MEGLARAS-DANĖS PERLAS
7
2019-01-10
SPARTA
1:7
NAUTICA
8
2019-01-17
NAUTICA
11:3
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
9
2019-01-24
FK "GRANATA"
5:2
NAUTICA
M.T. 1/4
2019-01-31
NAUTICA
7:1
KLAIPĖDOS POLICIJA
M.T. Pusfinalis
2019-02-07
NAUTICA
3:2
VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA
M. T. Finalas
2019-02-16
NAUTICA
13:0
KFA AKADEMIJA-DITUVA

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Laikas

Šios dienos rungtynės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 6 15
2. NEPTŪNAS B 7 13
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 6 10
4. MINIJA B 5 9
5. FK GINTARAS 6 8
6. FK VS-JONUŠAI 6 6
7. KLAIPĖDOS FM B 2 3
8. ROSA 6 0


Moterų regioninės lygos Vakarų regiono 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. DŽIUGIETĖS 4 12
2. FK JAKAI 4 8
3. FK MAMUKAI 4 7
4. KARYS.LT 4 7
5. TRIUMFAS 4 3
6. BABRUNGO UOGOS 4 1
7. FF JŪRA 4 1


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 6 18
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 6 18
3. FK VS-JONUŠAI 6 15
4. FK GRANATA 6 12
5. KLAIPĖDA CITY 6 12
6. KFA-NEPTŪNAS 6 10
7. FK JAKAI 6 10
8. FASOUL ARTSPACE 6 9
9. FC SUOLIUKAS 6 6
10. FK FUTERA 6 6
11. TRITON LT 6 6
12. EDM STATYBA-SENDVARIS 6 3
13. NEWLINK TRUST 6 0
14. FK PLIUSAS 6 0


Klaipėdos regiono veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 4 12
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 3 9
3. KLAIPĖDA CITY 4 7
4. KRUOPA-GIRULIAI 5 6
5. DANĖS PERLAS 5 2
6. MEMEL 5 1


Klaipėdos regiono veteranų (50+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK JAKAI 0 0
2. KLAIPĖDA UNITED 0 0
3. KLAIPĖDOS VETERANAI 0 0

Informacija

KLFF partneriai


KLFF.lt - 2015