Rezultatai
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
10
2017-02-04
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 5:2 BOČIAI
10
2017-02-04
IRENITA 4:4 GARGŽDŲ PRAMOGOS-LITIMBERA
9
2017-01-31
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 2:5 GARGŽDŲ PRAMOGOS-LITIMBERA
9
2017-01-30
BOČIAI 3:8 IRENITA
8
2017-01-25
GARGŽDŲ PRAMOGOS-LITIMBERA 3:2 MIŠKO PASAKA
8
2017-01-24
IRENITA 12:4 TITANIC
7
2017-01-18
KUSK-VISKAS FUTBOLUI 7:14 MIŠKO PASAKA
7
2017-01-18
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3:1 IRENITA
7
2017-01-17
TITANIC 7:6 GARGŽDŲ PRAMOGOS-LITIMBERA
7
2017-01-16
BOČIAI 8:6 SAREMA
6
2017-01-13
SAREMA 7:7 TITANIC
6
2017-01-11
KUSK-VISKAS FUTBOLUI 8:10 KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
6
2017-01-10
MIŠKO PASAKA 6:8 GARGŽDŲ PRAMOGOS-LITIMBERA
6
2017-01-09
IRENITA 0:1 BOČIAI
5
2017-01-06
TITANIC 8:10 IRENITA
5
2017-01-04
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3:3 MIŠKO PASAKA
5
2017-01-03
GARGŽDŲ PRAMOGOS-LITIMBERA 5:4 SAREMA
5
2016-12-19
BOČIAI 7:2 KUSK-VISKAS FUTBOLUI
4
2016-12-16
KUSK-VISKAS FUTBOLUI 9:4 TITANIC
4
2016-12-14
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 7:1 BOČIAI
4
2016-12-14
MIŠKO PASAKA 7:4 SAREMA
4
2016-12-13
IRENITA 10:1 GARGŽDŲ PRAMOGOS-LITIMBERA
3
2016-12-09
TITANIC 4:8 KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
3
2016-12-07
SAREMA 2:3 IRENITA
3
2016-12-06
GARGŽDŲ PRAMOGOS-LITIMBERA 3:2 KUSK-VISKAS FUTBOLUI
3
2016-12-05
BOČIAI 5:3 MIŠKO PASAKA
2
2016-12-02
KUSK-VISKAS FUTBOLUI 4:5 SAREMA
2
2016-11-30
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3:4 GARGŽDŲ PRAMOGOS-LITIMBERA
2
2016-11-29
MIŠKO PASAKA 4:7 IRENITA
2
2016-11-28
BOČIAI 3:3 TITANIC
1
2016-11-25
TITANIC 3:9 MIŠKO PASAKA
1
2016-11-23
SAREMA 2:5 KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
1
2016-11-22
IRENITA 12:1 KUSK-VISKAS FUTBOLUI
1
2016-11-21
GARGŽDŲ PRAMOGOS-LITIMBERA 2:7 BOČIAI
ŠIOS DIENOS RUNGTYNĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
16.00
1 turas
BABRUNGO UOGOS - MINIJOS FA
Klaipėdos centrinio stadiono d. d. aikštė
16.00
1 turas
RIETAVO LIŪTĖS - FC NEPTŪNAS-KU
Klaipėdos centrinio stadiono d. d. aikštė
16.00
1 turas
FK KARYS - TAURAGĖS SC-MFK
Klaipėdos centrinio stadiono d. d. aikštė
17.00
2 turas
FC NEPTŪNAS-KU - BABRUNGO UOGOS
Klaipėdos centrinio stadiono d. d. aikštė
17.00
2 turas
RIETAVO LIŪTĖS - FK KARYS
Klaipėdos centrinio stadiono d. d. aikštė
17.00
2 turas
TAURAGĖS SC-MFK - MINIJOS FA
Klaipėdos centrinio stadiono d. d. aikštė
KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO VETRANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS REGIONO VETRANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.


TURNYRINĖS LENTELĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. Gargždų FK PEMPININKAI 2 8 6
2. Klaipėdos FK SIRIJUS B 1 2 3
3. Plungės BABRUNGAS B 0 0 0
4. Gargždų FK BANGA C 0 0 0
5. Plikių SAKUONA 1 -2 0
6. Palangos FK MELNO 1 -4 0
7. Klaipėdos EDM STATYBA-SENDVARIS 1 -4 0

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. RIETAVO LIŪTĖS 0 0 0
2. FK KARYS 0 0 0
3. MINIJOS FA 0 0 0
4. FC NEPTŪNAS-KU 0 0 0
5. TAURAGĖS SC-MFK 0 0 0
6. BABRUNGO UOGOS 0 0 0

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 2 10 6
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 2 6 6
3. FK JONUŠAI 3 4 6
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 3 2 6
5. SIGROUP 2 0 3
6. SK PLIKIAI 3 -2 3
7. FC SUOLIUKAS 3 -8 3
8. FK DITUVA 3 -8 3
9. FK PLIUSAS 3 -4 0

KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 3 14 9
2. KLAIPĖDA CITY 3 13 9
3. DANĖS PERLAS 3 6 6
4. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 3 3 6
5. FK PLIUSAS 3 -1 3
6. NAUTICA 3 -4 1
7. PVM-21 3 -12 1
8. MEMEL 3 -19 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. DANĖS PERLAS 2 7 6
2. HBH (Kretinga) 1 2 3
3. BABRUNGO VETERANAI 1 1 3
4. GARGŽDŲ VETERANAS 0 0 0
5. ATLANTO VETERANAI 0 0 0
6. ŠILUTĖS VETERANAS 2 -4 0
7. MEMEL 2 -6 0


KLFF.lt - 2015