Pagrindinis
Apie federaciją
Archyvas
LFF III lygos
Klaipedos regiono pirmenybės
Komandos
Tvarkaraštis
Rezultatai
Turnyrinė lentelė
Rezultatyviausi žaidėjai
Nuostatai
Moterų regioninės lygos
Vakarų regiono pirmenybės
Komandos
Tvarkaraštis
Rezultatai
Turnyrinė lentelė
Rezultatyviausi žaidėjai
Nuostatai
Klaipėdos miesto
8x8 futbolo pirmenybės
Komandos
Tvarkaraštis
Rezultatai
Turnyrinė lentelė
Rezultatyviausi žaidėjai
Nuostatai
Klaipėdos miesto
veteranų (35+)
8x8 futbolo pirmenybės
Komandos
Tvarkaraštis
Rezultatai
Turnyrinė lentelė
Rezultatyviausi žaidėjai
Nuostatai
Klaipėdos miesto
veteranų (45+)
8x8 futbolo pirmenybės
Komandos
Tvarkaraštis
Rezultatai
Turnyrinė lentelė
Rezultatyviausi žaidėjai
Nuostatai
BOČIAI
Logotipas
Informacija
5
PERGALĖS
1
LYGIOSIOS
1
PRALAIMĖJIMAI
16
TAŠKAI
31
(vid. 4.43)
ĮMUŠTA
22
(vid. 3.14)
PRALEISTA
9
SANTYKIS
Komandos vadovas: Arūnas Arbatauskas
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Rokas Gecevičius
Andrius Jotko
Eduard Smirnov
Martynas Bučas
Vytautas Kurmis
9 įvarč.
6 įvarč.
5 įvarč.
3 įvarč.
3 įvarč.
Komandos sudėtis
Žaidėjas
Rokas Gecevičius
9
9
0
0
Andrius Jotko
8
6
0
0
Eduard Smirnov
7
5
0
0
Vytautas Kurmis
9
3
0
0
Martynas Bučas
6
3
0
0
Edgaras Drąsutis
9
2
0
0
Erikas Vainoras
9
2
0
0
Stanislovas Normantas
5
2
0
0
Kevinas Drungilas
6
1
0
0
Igor Gul
8
1
0
0
Evaldas Karpavičius
4
1
0
0
Edvardas Bacevičius
6
1
0
0
Paulius Grigaitis
5
0
0
0
Vladimir Gerasimov
1
0
0
0
Tomas Domarkas
3
0
0
0
Valerij Fiodorov
0
0
0
0
Mark Rybakov
0
0
0
0
Sužaistos rungtynės (7)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2016-11-21
GARGŽDŲ PRAMOGOS-LITIMBERA
2:7
BOČIAI
2
2016-11-28
BOČIAI
3:3
TITANIC
3
2016-12-05
BOČIAI
5:3
MIŠKO PASAKA
4
2016-12-14
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
7:1
BOČIAI
5
2016-12-19
BOČIAI
7:2
KUSK-VISKAS FUTBOLUI
6
2017-01-09
IRENITA
0:1
BOČIAI
7
2017-01-16
BOČIAI
8:6
SAREMA
9
2017-01-30
BOČIAI
3:8
IRENITA
10
2017-02-04
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
5:2
BOČIAI
Sekančios rungtynės
Turas
Data
Komanda
Komanda
ŠIOS DIENOS RUNGTYNĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.
KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.
KLAIPĖDOS MIESTO VETRANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
19.00
2 turas
FK PLIUSAS
-
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
20.10
2 turas
NAUTICA-ATLANTO VETERANAI
-
KLAIPĖDA CITY
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
TURNYRINĖS LENTELĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1.
Gargždų FK PEMPININKAI
1
4
3
2.
Plikių SAKUONA
0
0
0
3.
Plungės BABRUNGAS B
0
0
0
4.
Palangos FK MELNO
0
0
0
5.
Gargždų FK BANGA C
0
0
0
6.
Klaipėdos FK SIRIJUS B
0
0
0
7.
Klaipėdos EDM STATYBA-SENDVARIS
1
-4
0
KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1.
KLAIPĖDA CITY
1
8
3
2.
SK PLIKIAI
1
4
3
3.
SIGROUP
1
2
3
4.
FK JONUŠAI
1
1
3
5.
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
0
0
0
6.
FK PLIUSAS
1
-1
0
7.
EDM STATYBA-SENDVARIS
1
-2
0
8.
FC SUOLIUKAS
1
-4
0
9.
FK DITUVA
1
-8
0
KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1.
DANĖS PERLAS
1
5
3
2.
KLAIPĖDA CITY
1
3
3
3.
GARANT GROUP
1
1
3
4.
NAUTICA-ATLANTO VETERANAI
1
0
1
5.
PVM-21
1
0
1
6.
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
1
-1
0
7.
FK PLIUSAS
1
-3
0
8.
MEMEL
1
-5
0
KLFF.lt - 2015