Rezultatyviausi žaidėjai
Karolis Kelpšas
(Klaipėdos "SAREMA")
24 įvarč.
Mindaugas Žemaitaitis
(Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" )
20 įvarč.
Vytautas Žukauskas
(Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" )
18 įvarč.
Marius Papšys
(Klaipėdos "ATLANTAS B")
14 įvarč.
Artūras Kumpis
(Klaipėdos FK "GRANATA")
12 įvarč.
ŠIOS DIENOS RUNGTYNĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Ɛiandien rungtyniĆø nĆ«ra.

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
16.00
1 turas
BABRUNGO UOGOS - MINIJOS FA
Klaipėdos centrinio stadiono d. d. aikštė
16.00
1 turas
RIETAVO LIŪTĖS - FC NEPTŪNAS-KU
Klaipėdos centrinio stadiono d. d. aikštė
16.00
1 turas
FK KARYS - TAURAGĖS SC-MFK
Klaipėdos centrinio stadiono d. d. aikštė
17.00
2 turas
FC NEPTŪNAS-KU - BABRUNGO UOGOS
Klaipėdos centrinio stadiono d. d. aikštė
17.00
2 turas
RIETAVO LIŪTĖS - FK KARYS
Klaipėdos centrinio stadiono d. d. aikštė
17.00
2 turas
TAURAGĖS SC-MFK - MINIJOS FA
Klaipėdos centrinio stadiono d. d. aikštė
KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Ɛiandien rungtyniĆø nĆ«ra.

KLAIPĖDOS MIESTO VETRANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Ɛiandien rungtyniĆø nĆ«ra.

KLAIPĖDOS REGIONO VETRANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Ɛiandien rungtyniĆø nĆ«ra.


TURNYRINĖS LENTELĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
TaĆ°k.
1. Gargždų FK PEMPININKAI 2 8 6
2. Klaipėdos FK SIRIJUS B 1 2 3
3. Plungės BABRUNGAS B 0 0 0
4. Gargždų FK BANGA C 0 0 0
5. Plikių SAKUONA 1 -2 0
6. Palangos FK MELNO 1 -4 0
7. Klaipėdos EDM STATYBA-SENDVARIS 1 -4 0

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
TaĆ°k.
1. RIETAVO LIŪTĖS 0 0 0
2. FK KARYS 0 0 0
3. MINIJOS FA 0 0 0
4. FC NEPTŪNAS-KU 0 0 0
5. TAURAGĖS SC-MFK 0 0 0
6. BABRUNGO UOGOS 0 0 0

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
TaĆ°k.
1. KLAIPĖDA CITY 2 10 6
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 2 6 6
3. FK JONUŠAI 3 4 6
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 3 2 6
5. SIGROUP 2 0 3
6. SK PLIKIAI 3 -2 3
7. FC SUOLIUKAS 3 -8 3
8. FK DITUVA 3 -8 3
9. FK PLIUSAS 3 -4 0

KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
TaĆ°k.
1. GARANT GROUP 3 14 9
2. KLAIPĖDA CITY 3 13 9
3. DANĖS PERLAS 3 6 6
4. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 3 3 6
5. FK PLIUSAS 3 -1 3
6. NAUTICA 3 -4 1
7. PVM-21 3 -12 1
8. MEMEL 3 -19 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
TaĆ°k.
1. DANĖS PERLAS 2 7 6
2. HBH (Kretinga) 1 2 3
3. BABRUNGO VETERANAI 1 1 3
4. GARGŽDŲ VETERANAS 0 0 0
5. ATLANTO VETERANAI 0 0 0
6. ŠILUTĖS VETERANAS 2 -4 0
7. MEMEL 2 -6 0


KLFF.lt - 2015