Skirtingos Klaipėdos regiono komandų rungtynių baigtis LFF I lygos III-ajame ture
LFF I lyga
3 turas
Balandžio 3 d.
Jonavos FC "JONAVA" - Klaipėdos "NEPTŪNAS" 5-1 (3-1)
Klaipėdos "Neptūnas" vyko į Jonavą, kur rungtyniavo su šio sezono lydere FC "Jonava". Rungtynių pradžioje "Neptūnas" po Jono Bičkaus įvarčio išsiveržė į priekį, tačiau vėliau "Jonava" diktavo savo žaidimą ir dar pirmajame kėlinyje išsiveržusi į priekį (3-1), rungtynes laimėjo įtikinamai 5-1.

Šiaulių FA "ŠIAULIAI" - Gargždų "BANGA B" 1-1 (0-0) VIDEO
Vos poros minučių iki pergalės pritrūko LFF I-oje debiutavusiai Gargždų "Bangai B", kuri 83-ąją rungtynių minutė po Igno Veckaus įvarčio pirmavo, bet FA "Šiaulių" komandos kapitonas Algis Jankauskas per pridėtą rungtynių laiką išlygino rezultatą 1-1.

Vilniaus "BFA" - Kretingos "MINIJA" 0-1 (0-0) VIDEO
Šį savaitgalį ilgiausia kelionė laukė Kretingos "Minijos", kuriai teko keliauti į sostinę ir rungtyniauti su "Baltijos futbolo akademijos" ekipa. Nerezultatyvioje dvikovoje, kretingiškių pergalę nulėmė vienintelis įvartis įmuštas likus apie dešimt minučių, o įvarčiu pasižymėjo komandos naujokas Ričardas Šveikauskas.

Net puikus įvartis nepadėjo "Bangai" iškovoti pirmojo taško dvikovoje su "Sūduva"
Optibet A lyga
Balandžio 2 d.
5 turas
Gargždų "BANGA" - Marijampolės "SŪDUVA" 1-2 (1-1) VIDEO
Sezono starte "Bangai' tenka rungtyniauti su komandomis, kurios tiek praėjusiame sezone, tiek šiame pretenduoja į pirmąsias pozicijas. Nors kiekvienam iš šių varžovų "Banga" pasipriešino ir atkakliai kovojo, tačiau savo taškų sąskaitos dar neatidarė.
Šių rungtynių pirmojo kėlinio viduryje svečiai po pakelto kampinio galva nukreipė į gargždiškių vartus (0-1), bet Simonas Urbys netrukus puikiu smūgiu iš baudos aikštelės prieigų pasiuntė kamuolį į "Sūduvos" vartų devyniukę (1-1). Antrajame kėlinyje po kampinio dar kartą kamuolys buvo pasiųstas į "Bangos" vartus ir Gargždų komanda rezultatu 1-2 nusileido Marijampolės "Sūduvai".

"Gargždų Pramogos" pateko į LFF Taurės varžybų finalą
2020-2021 metų LFF salės futbolo taurės va-ržybos
Pusfinalis
FK "Akmenė" (N. Akmenė) - „Gargždų Pramogos“ (Gargždai) 1-4 (1-4) VIDEO
Penktadienį Prienuose LFF salės futbolo Taurės varžybų pusfinalio rungtynėse 4-1 (2-1) laimėjo prieš FK "Akmenės" komandą ir pateko į šių varžybų finalą. Gargždų komandoje dukart pasižymėjo Aurimas Skurdelis, vieną kartą Algimantas Bačianskis ir kartą varžovai pasiuntė kamuolį į savo vartus.
Šeštadienį finale susitiks su Kauno "Žalgirio" komanda, kuri penktadienį taip pat lengvai 5-1 įveikė Vilniaus "Turbotransfers" ekipą.

FK "Šilutė" pirmąją pergalę pasiekė per pridėtą laiką, "Klaipėdos FM" turėjo pripažinti "Ekrano" pranašumą
LFF II lyga
1 turas
Kovo 27 d.
Kauno raj. "HEGELMANN LITAUEN B" - Šilutės FK "ŠILUTĖ" 1-2 (1-0)
Pirmoji sezono išvyka sėkmingai susiklostė LFF II lygos varžybose startavusiai Šilutės FK "Šilutei", kuri nors ir atsilikinėjo rezultatu 0-1, bet antroje rungtynių pusėje išnaudojusi vieno žaidėjo pranašumą, sugebėjo iškovoti pergalę 2-1 prieš Kauno rajono "Hegelmann Litauen" dublerius. Įsibėgėjus antrajam kėliniui Jonas Lukas Kovalskis nuo 11 metrų atžymos išlygino rezultatą (1-1), o per pridėtą rungtynių laiką Darius Paldauskas išplėšė FK"Šilutės" komandos pergalę (2-1).

Kovo 28 d.
"KLAIPĖDOS FM" - Panevėžio "EKRANAS" 1-6 (0-2)
Rimtas išbandymas LFF II lygos starte teko Klaipėdos FM auklėtiniams, kurie pirmajame ture rungtyniavo su Panevėžio "Ekranu", kuris dar šiame sezone turėjo vilčių rungtyniauti LFF I lygoje.
Jauniesiems klaipėdiečiams pirmajame kėlinyje dukart nepavyko atsilaikyti nuo svečių atakų (0-2), o po pertraukos "Ekrano" žaidimas buvo dar rezultatyvesnis ir vienas iš LFF II lygos favoritų pasiekė nesunkią pergalę 6-1.

Pirmose šio sezono namų rungtynėse "Neptūnas" nusileido FA "Šiauliai" ekipai
LFF I lyga
2 turas
Kovo 27 d.
Klaipėdos "NEPTŪNAS" - Šiaulių FA "ŠIAULIAI" 0-3 (0-2) VIDEO
Prabėgus kiek daugiau nei dešimt minučių po pakelto kampinio FA „Šiauliai“ komandos kapitonas Algis Jankauskas nukreipė kamuolį į klaipėdiečių vartus (0-1). Pirmojo kėlinio pabaigoje svečiai savo persvarą padvigubino po greitos atakos ir Deivydo Dovidaičio tikslaus smūgio į vartus (0-2).
Antrajame kėlinyje, likus apie penkioliką minučių iki rungtynių pabaigos, šiaulietis Vaidas Viktoravičius po komandos draugo smūgio į vartus, nuo vartininko atšokusį kamuolį pasiuntė į vartus (0-3).
Klaipėdiečiams per šias rungtynes nepavyko suregzti rezultatyvios atakos, tad FA „Šiauliai“ komanda iškovojo antrąją pergalę nepraleidę įvarčio, o „Neptūnas“ prarado pirmuosius taškus.

Mažeikių "VIP" - "GARGŽDŲ PRAMOGOS" 2-6 (1-2) VIDEO

Pirmose rungtynėse dėl III-sios vietos "Gargždų Pramogos" permainingoje kovoje 4-3 (3-0) įveikė Mažeikių VIP ekipą, nors vienu metu pirmavo rezultatu 4-0.
Šeštadienį vykusioje dvikovoje Gargždų komanda antrajame kėlinyje per kelias minutes įgijo įtikinamą persvarą ir užtikrintai laimėjo rezultatu 6-2 (2-1).
Taigi dvejose rungtynėse dėl III vietos abu kartus "Gargždų Pramogos" įveikė Mažeikių VIP komandą ir jau ketvirtus metus paeiliui "Gargždų Pramogos" pasidabina Lietuvos salės futbolo prizininkams skirtais medaliais.

Sveikiname "Gargždų Pramogos" komandą šiame sezone iškovojus III-ąją vietą Lietuvos salės futbolo A lygoje!

Prasidėjo LFF I lygos pirmenybės
LFF I lyga
1 turas
Kovo 20 d.
Kretingos "MINIJA" - Kazlų Rūdos "ŠILAS" 1-2 (1-0)
Pirmajame kėlinyje po Neilo Urbos realizuoto 11 metrų baudinio "Minija" išsiveržė į priekį bei laimėjo pirmąjį kėlinį rezultatų 1-0. Tačiau antroje rungtynių pusėje "Šilo" žaidėjai gan greitai išlygino rezultatą (1-1), o pačioje rungtynių pabaigoje per pridėtą laiką po Kretingos komandos žaidėjų apmaudžios klaidos įžaidžiant kamuolį nuo savo vartų, svečiai perėmė kamuolį ir įmušė pergalingą įvartį. Tad pirmąją dvikovą "Minija" pralaimėjo rezultatu 1-2.

Kovo 21 d.
Panevėžio FK "PANEVĖŽYS B" - Klaipėdos "NEPTŪNAS" 0-5 (0-3)
Sekmadienio popietę Klaipėdos "Neptūnas" debiutavo LFF I lygoje pirmenybėse. Šiose rungtynėse pergalės kalviu tapo Marius Papšys, kuris iki pertraukos varžovų vartininką tiksliais smūgiais nuginklavo tris kartus (0-3), o įsibėgėjus antrajam kėliniui į savo sąskaitą įsirašė ir ketvirtąjį įvartį šiose rungtynėse (0-4). Pirmąją „Neptūno“ pergalę LFF I lygos pirmenybėse įtvirtino Jonas Bičkus (0-5).

Gargždų "BANGA B" - Vilniaus "ŽALGIRIS B" - nukeltos
Dėl vilniečių komandoje užfiksuotų ligos atvejų šios rungtynės nukeliamos.

Ir antrose rungtynėse "Gargždų Pramogos" pralaimėjo "Žalgiriui"
PUSFINALIS
Kovo 20 d.
Kauno "ŽALGIRIS" - "GARGŽDŲ PRAMOGOS" 4-2 (3-1) VIDEO
Aktyviai pradėjusi rungtynes "Gargždų Pramogos" komanda, greitai Kauno "Žalgirio" komandos buvo "nubausta" dvejais tiksliais smūgiais per minutės laikotarpį ir net neįpusėjus pirmam kėliniui varžovai įgijo persvarą 2-0. Kiek vėliau "Žalgiris" dar vienu įvarčiu padidini persvarą (3-0), bet Aurimas Skurdelis prieš pat pertrauką sušvelnino atsilikimą (1-3).
Antrojo kėlinio viduryje Andrius Butkus iki minimumo sumažino kauniečių persvarą (3-2), bet po keletos minučių varžovai vėl pasijuto saugiau susigrąžinę dviejų įvarčių persvarą (4-2).
Tad "Gargždų Pramogos" mažajame finale kovos su Mažeikių "VIP" komanda.

Antroje rungtynių pusėje "Banga" neprilygo pergalingai žengiančiam FK "Panevėžiui"
Kovo 20 d.
4 turas
Panevėžio FK "PANEVĖŽYS" - Gargždų "BANGA" 4-2 (1-1) VIDEO
Gargždų "Banga" nusileido ir kitai šiemet LFF A lygoje kol kas lyderiaujančiai komandai - išvykoje rezultatyviose rungtynėse 2-4 (1-1) pralaimėta FK "Panevėžys" ekipai.
Pirmojo kėlinio viduryje praleidusi įvartį, "Banga" iki pertraukos sugebėjo atstatyti pusiausvyrą (1-1), tačiau tik prasidėjus antrajam kėliniui šeimininkai vėl išsiveržė į priekį, o vėliau įgijo ir trijų įvarčių persvarą (4-1), kurią tik pačioje rungtynių paabaigoje Gargždų komandai pavyko sušvelninti (4-2).

Nerezultatyvioje pirmoje pusfinalio dvikovoje "Gargždų Pramogos" nusileido Kauno "Žalgiriui"
PUSFINALIS
Kovo 17 d.
"GARGŽDŲ PRAMOGOS" - Kauno "ŽALGIRIS" 0-2 (0-1) VIDEO

"Gargždų Pramogos" rimtai pasipriešino Kauno "Žalgiriui", tačiau praleidus varžovų įvarčius pirmojo kėlinio viduryje ir antrojo kėlinio pradžioje, pirmose rungtynėse teko pripažinti pralaimėjimą 0-2 (0-1).
Tad šeštadienį įvyksiančioje antroje pusfinalio dvikovoje Gargždų komandai bus būtina pergalė, neatsižvelgiant į persvarą. Gargždų komandos pergalės atveju, būtų iškart žaidžiamas papildomas laikas bei jei prireiks mušami baudiniai.