Nepaisant rezultatyvaus pirmojo kėlinio nugalėtojas Kretingoje paaiškėjo tik priešpaskutinę minutę realizavus 11 metrų baudinį
XX-asis A. Fokino atminimo Taurės turnyras
Ketvirtfinalis
Birželio 21 d.
Kretingos "Minija B" - Klaipėdos raj. FK "VS-Jonušai" 4-3 (3-3) VIDEO

Pirmajame ketvirtfinalyje įtikinama Plikių "Sakuonos-Rūgpienių kaimo" komandos pergalė
Birželio 20 d.
Plikių "Sakuona-Rūgpienių kaimas" - "EDM Statyba-Sendvaris" 6-1 (3-1) VIDEO

Pirmadienį startuos Klaipėdos regiono veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
Pirmadienį, birželio 21 d. startuos Klaipėdos regiono veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės, kuriose kaip ir pernai dalyvaus 6 komandos. Komandos sužais du ratus, tai yra po 10 rungtynių.
Pirmose rungtynėse 19.30 val. "Kruopa-Giruliai" susitiks su debiutuojančiais "Klaipėda City" veteranais", o po šių rungtynių 20.40 val. rungtyniaus "Danės Perlo" ir "Memel" komandos.

Sekmadienį ir pirmadienį XX-ojo A. Fokino atminimo Taurės varžybų dvejos ketvirtfinalio rungtynės
Sekmadienį ir pirmadienį bus sužaistos XX-ojo A. Fokino atminimo Taurės turnyro dvejos ketvirtfinalio rungtynės.

Sekmadienį vakare 20.15 val. Klaipėdoje dėl patekimo į pusfinalį varžysis Plikių „Sakuona-Rūgpienių kaimas“ ir Klaipėdos „EDM Statyba-Sendvaris“.

Pirmadienį 19.00 val. Kretingos miesto stadione kitoje ketvirtfinalio dvikovoje susitiks Kretingos „Minija B“ ir Klaipėdos rajono FK „VS-Jonušai“.

Šių abiejų porų nugalėtojos susitiks pusfinalyje.

Pirmasis turas baigėsi dramatiška "Tobula Instaliacija-Baltai" ekipos pergale bei įtikinamomis "Fasoul Artspace" ir "EDM Statyba-Sendvaris" komandų persvaromis
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
1 turas
Birželio 17 d.
FASOUL ATRSPACE - TRITON LT 5-1 (1-0) VIDEO

TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI - KLAIPĖDA CITY 3-2 (2-2) VIDEO

EDM STATYBA-SENDVARIS - FK PLIUSAS 8-0 (4-0) VIDEO

Permainingoje kovoje FK "Granata" nugalėjo FK "VS-Jonušus", "Garant Group" startavo pergale prie FC "Suoliuką"

Kretingos "MINIJA B" - Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 1-2 (0-1) VIDEO

Pirmosios pirmenybių lygiosios tarp FK "Gintaro" ir "Neptūno B" komandų, "Sakuona-Rūgpienių kaimas" komandos rezultatyvumas šoktelėjo antroje rungtynių pusėje
5 turas
Birželio 13 d.
Palangos FK "GINTARAS" - Klaipėdos "NEPTŪNAS B" 1-1 (1-0) VIDEO

Klaipėdos raj. "VS-JONUŠAI" - Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 2-7 (0-1) VIDEO

LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybių anonsas
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybių trijose 5 turo rungtynėse laukia nemažai intrigos.

Palangos "Gintaras" laimėjęs dvejas iš trijų pirmų rungtynių bus nusiteikęs siekti pergalės prieš Klaipėdos "Neptūno" dublerius, kurie paskutinėse rungtynėse patyrė pirmąją nesėkmę. Tad abi komandos jau turi po vieną pralaimėjimą, o kuriai iš jų pavyks išvengti antrosios nesėkmės ar gal bus pasidalinta po tašką išvysime sekmadienio vakaro dvikovoje.

Po šių rungtynių iškart į aikštę žengs Klaipėdos rajono FK "VS-Jonušai" ir Plikių "Sakuona-Rūgpienių kaimo" komandos. Kol kas tik vienas rungtynes iš keturių laimėjusi FK "VS-Jonušai" ekipa sieks neleisti Plikių komandai pratęsti pergalių seriją.

Pirmadienį vakare Kretingoje į kovas po izoliacijos dėl COVID-19 sugrįžtanti "Minija B" bandys įrodyti savo pranašumą prieš banguojančiai ir kas antras rungtynes laiminčiai Klaipėdos "EDM Statyba-Sendvaris" komandai.