"Mažojoje taurėje" antradienį į kitą etapą pateko FC "Suoliukas" ir "Danės perlas"
Klaipėdos miesto salės futbolo Taurės varžybos
Spalio 25 d.
Mažoji taurė - 2-asis etapas
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI - FC SUOLIUKAS 0-3 (0-2)



MEMEL - DANĖS PERLAS 2-3 (1-1)



Dėl nugalėtojų vardo kovojanti "FM-Klaipėda" priešpaskutinėse savo rungtynėse įveikė "Klaipėdos FM B" ekipą
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Spalio 25 d.
Nukeltos iš 13 turo
Klaipėdos FM B - Klaipėdos "FM-KLAIPĖDA" 1-3 (0-2)



"EDM Statyba-Sendvaris" pirmąją iš Taurės varžybų eliminavo FK "Pliuso" komanda
Klaipėdos miesto salės futbolo Taurės varžybos
Spalio 24 d.
Mažoji taurė - 1-asis etapas
EDM STATYBA-SENDVARIS - FK PLIUSAS 3-2 (2-1)



"Klaipėda City" jau įveikė antrąjį etapą "Didžiosios taurės" varžybose
Klaipėdos miesto salės futbolo Taurės varžybos
Spalio 21 d.
Didžioji taurė - Aštuntfinalis
FC SUOLIUKAS - KLAIPĖDA CITY 0-4 (0-0)



Po rezultatyvaus antrojo kėlinio "Sakuona-Rūgpienių kaimas" komanda užsitikrino trečiąją vietą
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Spalio 20 d.
Nukeltos iš 10 turo
Plikių SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS - Klaipėdos FM B 4-1 (0-1)



"Dragūnai" ir FK "Jonušai" eliminavo veteranų komandas iš "Didžiosios taurės" varžybų
Klaipėdos miesto salės futbolo Taurės varžybos
Spalio 20 d.
Didžioji taurė - Aštuntfinalis
DRAGŪNAI - DANĖS PERLAS 8-0 (2-0)



TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI - FK JONUŠAI 2-4 (0-1)





Į ketvirtfinalį nesunkiai pateko tiek "Klaipėdos FA-Atlantas", tiek "Panthers FC"
Klaipėdos miesto salės futbolo Taurės varžybos
Spalio 19 d.
Didžioji taurė - Aštuntfinalis
FK FUTERA - KLAIPĖDOS FA-ATLANTAS 3-4 (0-3)



MEMEL - PANTHERS FC 0-9 (0-2)




Vienodais rezultatais pergales pasiekusios "Plikiai-Rūgpienių kaimas" ir "LCC Moose" komandos pateko į ketvirtfinalį
Klaipėdos miesto salės futbolo Taurės varžybos
Spalio 18 d.
Didžioji taurė - Aštuntfinalis
FASOUL FC - PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 1-4 (0-1)



LCC MOOSE - FK JAKAI 4-1 (1-0)




Dvejomis rungtynėmis startavo Klaipėdos miesto salės futbolo Taurės varžybos
Klaipėdos miesto salės futbolo Taurės varžybos
Spalio 17 d.
Didžioji taurė - Šešioliktfinalis
KLAIPĖDA CITY - EDM STATYBA-SENDVARIS 6-2 (2-0)



Didžioji taurė - Aštuntfinalis
NAUTICA - FK PLIUSAS 5-3 (1-3)




"Garant Group" po baudinių serijos laimėjo Mažosios Taurės finalą
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo Taurės varžybos
Spalio 14 d.
Mažoji taurė - FINALAS
GARANT GROUP - KLAIPĖDOS FA-ATLANTAS 3-3 (3-1) (baudiniai 3-1)


Puslapis 8 iš 284 << < 5 6 7 8 9 10 11 > >>
KLAIPĖDOS REGIONO MOTERŲ SALĖS FUTBOLO PIRMENYBĖS

Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO SALĖS FUTBOLO PIRMENYBĖS

Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ SALĖS FUTBOLO PIRMENYBĖS
20.30
9 turas
MEMEL - TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
FM salė (P. Komunos g.16A)
21.30
9 turas
DANĖS PERLAS - NAUTICA-ATLANTO VETERANAI
FM salė (P. Komunos g.16A)
KLAIPĖDOS REGIONO MOTERŲ SALĖS FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. BANGA 2 21 6
2. KARYS.LT 2 12 6
3. FK JAKAI 3 4 3
4. LCC MOOSE 3 -37 0

KLAIPĖDOS MIESTO SALĖS FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 9 49 27
2. KRANTONA 9 41 24
3. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 9 54 22
4. FK JONUŠAI 9 16 18
5. FASOUL FC 9 24 16
6. FC SUOLIUKAS 9 11 16
7. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 9 22 13
8. FK JAKAI 9 -4 13
9. EDM STATYBA-SENDVARIS 9 -8 13
10. LCC MOOSE 9 -28 7
11. DRAGŪNAI 9 -36 5
12. FK PLIUSAS 9 -42 5
13. PANTHERS FC 9 -42 3
14. FK FUTERA 9 -57 1

KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ (35+) SALĖS FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FA-ATLANTAS 8 34 22
2. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 7 35 18
3. KLAIPĖDA CITY 8 6 16
4. KRUOPA 8 -6 13
5. DANĖS PERLAS 7 -2 9
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 -4 9
7. GEGŪNĖ-SENDVARIS 8 -13 7
8. FK PLIUSAS-EURORENTA 8 -15 4
9. MEMEL 7 -35 1

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015