"Klaipėdos FM B" privertė "Neptūnas B" ekipą patirti pirmąjį pralaimėjimą
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Nukeltos iš 6 turo
Birželio 2 d.
Klaipėdos "NEPTŪNAS B" - "KLAIPĖDOS FM B" 0-3 (0-2) VIDEO
Rungtynių pradžia sėkmingai susiklostė „Klaipėdos FM B“ komandai, kuri per pirmas penkioliką minučių įgijo dviejų įvarčių persvarą – iš pradžių po varžovų pražangos link vartų pakeltą kamuolį į vartus galva nukreipė Gvidas Kubilius (0-1), o kiek vėliau greitą kontrataką įvarčiu užbaigė Nedas Jurgis Šimkutis (0-2).
Didžiąją rungtynių dalį „Neptūnas B“ bandė laikyti iniciatyvą savose rankose, o „Klaipėdos FM B“ į tai atsakydavo kontratakomis. Pirmenybėse lyderiaujančio „Neptūno B“ komandos atakos daug grėsmingesnės tapo antrojo kėlinio pradžioje, bet Klaipėdos FM auklėtiniai atlaikė ir tą šturrmą, o rungtynių pabaigoje pirmąją pergalę įtvirtino Jokūbo Malinauskio įvarčiu (0-3).

Pranešimas dėl KLFF Visuotinio narių susirinkimo
Klaipėdos apskrities ir miesto futbolo federacijos eilinis Visuotinis narių susirinkimas, įvyks 2021 m. liepos 01 d. 18.00 val. AB „Klaipėdos energija“ (Danės g. 8, Klaipėda) posėdžių salėje.
Darbotvarkė:
1. KLFF prezidento metinė ataskaita.
2. KLFF direktoriaus metinė veiklos ataskaita.
3. KLFF metinė finansinė ataskaita.
4. Dėl asociacijos nario – VšĮ „Atlanto futbolo klubo“ – KLFF narystės.
5. Dėl KLFF narių išreikšto nepasitikėjimo KLFF prezidentu Rimantu Žvingilu.
6. Kiti klausimai.

Plikių "Sakuona-Rūgpienių kaimas" pirmąją pergalę pasiekė prieš blankiai puolime žaidusį "EDM Statybą-Sendvarį"
3 turas
Gegužės 31 d.
Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" - Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 3-0 (1-0) VIDEO
Pirmadienį vakare LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybėse tarpusavyje susitiko dvi ilgiausiai pirmenybėse rungtyniaujančios komandos – Plikių „Sakuona-Rūgpienių kaimas“ ir „EDM Statyba-Sendvaris“. Nuo rungtynių pradžios aktyvesni puolime buvo Plikių komandos žaidėjai ir jie ilgai neužtruko, kad įgytų persvarą – po perdavimo iš aikštės krašto Mindaugas Žemaitaitis tiksliu smūgiu galva išvedė savo komandą į priekį. „EDM Statyba“ komandai visų rungtynių metu taip ir nepavyko sukurti šimtaprocentinės progos.
Antrojo kėlinio viduryje Artūras Mosejevas puikiu ir tiksliu smūgiu padvigubino „Sakuonos-Rūgpienių kaimas“ komandos persvarą (2-0). O tašką šiose rungtynėse padėjo Marius Komovas, kuris įvarčiu paskutinėje atakoje, užtvirtino Plikių komandos pirmąją pergalę rezultatu 3-0.

Užtikrinta "Bangos" merginų pergalė Utenoje
LFF moterų A lyga
8 turas
Gegužės 30 d.
Utenos "Utenis" - Gargždų "Banga" 1-5 (0-2)
Sekmadienį užtikrintą pergalę Utenoje pasiekė Gargždų "Bangos" komanda, kuri 5-1 (2-0) nugalėjo "Utenio" moteris. Po du įvarčius šiose rungtynėse įmušė Vitalija Žatkina ir Lijana Gedminaitė bei kartą pasižymėjo Austė Bernotaitė.
Po šios pergalės "Banga" taškais (po 13 taškų) pasivijo trečioje vietoje esančias "Kauno Žalgirio" merginas.

Atviro futbolo rungtynėse FK "Gintaras" lengvai nugalėjo "Rosos" komandą
3 turas
Klaipėdos "ROSA" - Palangos FK "GINTARAS" 2-10 (1-3) VIDEO
Po „nesusipratimo“ praėjusį savaitgalį FK „Gintaras“ buvo nusiteikęs su kaupu atsigriebti šiose rungtynėse, bet „Rosos“ komandai pirmoje rungtynių pusėje dar pavyko pasipriešinti Palangos komandai. Jei per pirmas dvidešimt minučių startinėms komandų sudėtims pasižymėti nepavyko, tai po keitimo pasirodęs Edgaras Dorogavcevas po įžaisto kampinio atliko tikslų smūgį iš baudos aikštelės prieigų (0-1).
Po keletos minučių vis savų progų atrasdavusi „Rosa“ irgi sugebėjo rezultatyviai užbaigti ataką ir Vilmanto Pociaus įvarčiu išlygino rezultatą (1-1), bet jau sekančios atakos smaigalyje atsidūręs Tadas Labukas individualiomis pastangomis vėl atstatė FK „Gintaro“ turėtą persvarą (1-2). Prieš pat pertrauką Tadas Labukas įvarčių užbaigė ir dar vieną kontrataką (1-3).
Ypač nesėkminga „Rosai“ buvo antrojo kėlinio pradžia, kai vos ne kiekviena varžovų ataka baigėsi įvarčiu ir taip per kelias minutes krito net keturi įvarčiai – dukart pasižymėjo Lukas Bielskis, nuo 11 metrų atžymos tikslus buvo vartininkas Žymantas Butkus ir trečiąjį savo įvartį rungtynėse įmušė Tadas Labukas (1-7). Dar po kurio laiko dar porą įvarčių įmušęs Lukas Bielskis pasižymėjo „pokeriu“ šiose rungtynėse (1-9).
Pavojingų smūgių ir antrajame kėlinyje nestokojusi „Rosa“ sugebėjo atsakyti tik po kontratakos įmuštu Mindaugo Grušausko įvarčiu (2-9).
FK „Gintaro“ įvarčių fiestą užbaigė žaidžiantysis treneris Marselis Balasanovas, tiksliu smūgiu užbaigęs savo komandos ataką ir „užfiksavęs“ pergalę rezultatu 10-2.

Po dar vienos pergalės FK "Šilutė" kyla į antrają vietą
LFF II lyga
9 turas
"KAUNO ŽALGIRIS C" - Šilutės FK "ŠILUTĖ" 0-2 (0-2)
Sekmadienį Kaune svarbias rungtynes žaidė Šilutės FK „Šilutė“, kuriai dėl pergalės teko kovoti su „Kauno Žalgirio C“ komanda, esančia greta turnyrinėje lentelėje ir prieš rungtynes jas skyrė vos vienas taškas.
Vos įsibėgėjus rungtynėms Šilutės komanda uždirbo 11 metrų baudinį ir jį sėkmingai atliko Jonas Lukas Kovalskis, o per pirmojo kėlinio pridėtą laiką rezultatyviai ataką užbaigė Tadas Vitkauskas ir FK „Šilutė“ pirmavo rezultatu 2-0. Antrajame kėlinyje nei vienai komandai pasižymėti nebepavyko ir FK „Šilutė“ iškovojo aštuntąją pergalę.
Šilutiškiai per devynias žaistas surinko 24 taškus ir žengia antroje vietoje bei tik trimis taškais atsilieka nuo nuo pergalingai žengiančio Panevėžio „Ekrano“.
Visus turo rezultatus ir turnyrinę lentelę rasite čia .

Prastai sužaidęs "Neptūnas" nusileido Vilniaus "BFA" ekipai
LFF I lyga
9 turas
Gegužės 29 d.
Klaipėdos "NEPTŪNAS" - Vilniaus "BFA" 0-3 (0-1) VIDEO
Savoje aikštėje rungtyniavęs „Neptūnas“ prieš rungtynes tikėjosi pergalės, tačiau varžovai buvo nusiteikę bausti klaipėdiečius už kiekvieną klaidą gynyboje ir „BFA“ gan greitai įgijo persvarą.
Po pertraukos „Neptūnas“ buvo nusiteikęs gerinti situaciją rungtynėse, bet svečiai puikiu įvarčiu vėl viską šeimininkams sudarkė įgydami dviejų įvarčių persvarą (2-0). Aibę progų puolime neišnaudojęs „Neptūnas“, rungtynių pabaigoje buvo „nubaustas“ dar vienu įvarčiu ir patyrė pralaimėjimą rezultatu 0-3, o varžovai sumažino atsilikimą turnyrinėje lentelėje.

"Banga" išvykoje pralaimėjo svarbią dvikovą Alytaus "Dainavai"
Optibet A lyga
16 turas
Alytaus "DAINAVA" - Gargždų "BANGA" 3-1 (2-0) VIDEO
Nesėkmės “Bangos” laukė ne tik kelyje į Alytų, bet ir aikštėje. Pirmajame kėlinyje dėl traumos rungtynės baigėsi vienam iš žaidėjų, vėliau per trumpą laiką dvi geltonos kortelės parodytos D. Norvilui ir Gargždų komanda liko žaisti mažumoje. Ir tuo pačiu metu šeimininkai puikiai atliko skirtą baudos smūgį – V.Lukša pasiuntė kamuolį tiksliai į apatinį vartų kampą (1-0). Prieš pat pertrauką S.Hamulic įspūdingu smūgiu iš 25 metrų padvigubino „Dainavos“ persvarą (2-0).
Antrojo kėlinio pradžioje E.Mukanya puikiu smūgiu iš dešiniojo baudos aikštelės krašto buvo sugrąžinęs viltį (2-1), tačiau greitai S.Hamulic, prasiveržęs kairiuoju kraštu vėl grąžino „Dainavai“ turėtą persvarą (3-1).
Tad „Bangai“ svarbiose rungtynėse teko patirti pralaimėjimą, o „Dainava“ po šios pergalės aplenkė Gargždų komandą turnyrinėje lentelėje.

Dramatiškoje rungtynių pabaigoje FK "VS-Jonušai" išplėšė pergalę per pridėtą laiką
Nukeltos iš 2 turo
Klaipėdos FM B - Klaipėdos. raj. FK "VS-JONUŠAI" 1-2 (0-1) VIDEO
Po Dangio Gailiušio tikslaus baudos smūgio iš aikštės kairiojo krašto FK „VS-Jonušai“ ilgą rungtynių laiką pirmavo rezultatu 1-0. Rungtynių eigoje vėliau abi komandos tiek perimdavo iniciatyvą, tiek ir kurdavo pavojingus momentus prie varžovų vartų.
Viską nulėmė dramatiška rungtynių pabaiga - priešpaskutinę rungtynių minutę trenerio Romualdo Norkaus auklėtiniai po Dmitrij Šachraj įvarčio rezultatą išlygino 1-1. Bet tai nepaskutinis įvartis rungtynėse - per pridėtą rungtynių laiką po pakelto kampinio Vilius Norvilas galva nukreipė kamuolį į FM auklėtinių vartus ir iškart nuaidėjęs teisėjo finalinis rungtynių švilpukas fiksavo pirmąją FK „VS-Jonušai“ komandos pergalę rezultatu 2-1.

LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybių anonsas
Artimiausiomis dienomis bus sužaistos dar kelios LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybių rungtynės.

Šeštadienį pirmąsias rungtynes pirmenybėse sužais Klaipėdos FM dublerių komanda, o jų pirmieji varžovai - dvi pirmas rungtynes pralaimėjusi Klaipėdos rajono FK "VS-Jonušai" komanda.

Sekmadienį vakare tarpusavyje susitiksiančios Klaipėdos FK "Rosa" ir Palangos FK "Gintaro" komandos rungtynėse turės savųjų tikslų. FK "Rosa" bandys iškovoti pirmąjį tašką, o FK "Gintaras" bandys reabilituotis po ypač nesėkmingų praėjusio savaitgalio rungtynių.

Pirmadienį tarpusavyje susitiks LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybių senbuviai - Plikių "Sakuona-Rūgpienių kaimas" taip pat sieks pirmųjų taškų dvikovoje su "EDM Statyba-Sendvariu", kuris jau spėjo pasiekti pirmąją pergalę.

Birželio 2 d. bus sužaistos ir iš 6-ojo turo atkeltos rungtynės tarp Klaipėdos "Neptūno B" ir "Klaipėdos FM B komandų.