Klaipėdos FASOUL - Klaipėdos NEPTŪNAS B 1-4 (0-2)

FK "VS-Jonušai" turnyre pasiekė antrąją pergalę
Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" - Klaipėdos raj. FK VS-JONUŠAI 1-2 (0-2)

FK "VS-Jonušai" į vieną varžovų įvartį atsakė trimis tiksliais smūgiais
Kovo 28 d.
B grupė
Klaipėdos raj. FK VS-JONUŠAI - Plikių SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 3-1 (2-1)

NUOTRAUKOS

B grupės pirmose rungtynėse "Klaipėdos FM B" laimėjo prieš "EDM Statybą-Sendvarį"

Patvirtinti kandidatai į KLFF prezidento postą
Likus 14 dienų iki eilinio Klaipėdos apskrities ir miesto futbolo federacijos (KLFF) Visuotinio narių susirinkimo, KLFF Valdyba patvirtino kandidatus į KLFF Prezidento postą. KLFF prezidento ir KLFF valdybos rinkimai bus vykdomi balandžio 7 d. įvyksiančio Visuotinio narių susirinkimo metu.
KLFF Valdyba kandidatais į KLFF Prezidento postą patvirtino asociacijos FK „Sendvaris“, VšĮ „Šilutės sportas“, VšĮ „K. Ivaškevičiaus futbolo akademija“, VšĮ „Neptūno futbolo klubas“, asociacijos „Šilutės veteranas“ bei VšĮ Futbolo klubas „Meglaras“ pasiūlytą Rimantą Žvingilą ir Klaipėdos miesto veteranų FSK "Klaipėdos veteranai" pasiūlytą Robertą Poškų.

"Neptūnas B" antrajame kėlinyje įrodė savo pranašumą prieš "Baltiją"
Kovo 23 d.
A grupė
Klaipėdos NEPTŪNAS B - Klaipėdos BALTIJA 7-0 (0-0) NUOTRAUKOS

XXI-ajame A. Fokino atminimo Taurės turnyre dalyvaus 8 komandos
XXI-ajam A. Fokino atminimo Taurės turnyrui užsiregistravo 8 komandos: Plikių SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS, Klaipėdos NEPTŪNAS B, Kretingos MINIJA B, Klaipėdos FM B, Klaipėdos rajono FK VS-JONUŠAI, Klaipėdos EDM STATYBA-SENDVARIS, Klaipėdos FK FASOUL ir Klaipėdos BALTIJA.

Pirmajame turnyro etape komandas suskirstytos į dvi grupes po 4 komandas, iš kurių po dvi komandas pateks į pusfinalius (A1-B2 ir B1-A2) ir šių porų laimėtojai pateks į finalą.

Žaidėjų registracijai vienintelis kriterijus - šiame turnyre leidžiama žaisti visiems žaidėjams, bet žaidėjas turnyre sužaidęs už vieną komandą, už kitas žaisti nebegali.

Turų eiga grupėse:
1 turas
A grupė - Kovo 23 d. 20.30 val. FM stadionas - NEPTŪNAS B – BALTIJA
A grupė - Kovo 25 d. 19.00 val. Kretingos m. stadionas - MINIJA B - FK FASOUL
B grupė - Kovo 27 d. 19.00 val. FM stadionas - Klaipėdos FM B – EDM STATYBA-SENDVARIS
B grupė - Kovo 28 d. 20.30 val. FM stadionas - FK VS-JONUŠAI – SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS

2 turas
B grupė - Balandžio 3 d. 19.00 val. FM stadionas - EDM STATYBA-SENDVARIS – FK VS-JONUŠAI
A grupė -Balandžio 6 d. 20.40 val. Centrinio stadiono d. d. aikštė - Klaipėdos FK FASOUL – Klaipėdos NEPTŪNAS B
B grupė - Balandžio 13 d. 19.00 val. FM stadionas - Plikių SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS – Klaipėdos FM B
A grupė - Balandžio 13 d. 20.30 val. FM stadionas - Klaipėdos BALTIJA – Kretingos MINIJA B

3 turas
A grupė - Balandžio 25 d. 20.40 val. FM stadionas - Klaipėdos FK FASOUL – Klaipėdos BALTIJA
B grupė - Balandžio 27 d. 20.40 val. FM stadionas - Klaipėdos EDM STATYBA-SENDVARIS – Plikių SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS
B grupė - Balandžio 28 d. 20.40 val. FM stadionas - Klaipėdos rajono FK VS-JONUŠAI – Klaipėdos FM B
A grupė - - Gegužės 4 d. 19.30 val. FM stadionas - Klaipėdos NEPTŪNAS B – Kretingos MINIJA B

Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybių finalą laimėjo FK "Mamukai" įveikusios "Jakai" ekipą, "Banga" iškovojo trečiąją vietą
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Kovo 19 d.
FINALAS
Šiaulių FK MAMUKAI - Jakų FK JAKAI 7-1 (2-1) VIDEO
Šeštadienį sužaistos Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybių finalinės rungtynės, kuriose susitiko Šiaulių FK „Mamukai“ ir Jakų FK „Jakai“ komandos. Pirmajame kėlinyje „Jakų“ komanda buvo išsiveržusi į priekį (1-0), bet šiaulietės dar pirmoje rungtynių pusėje ne tik išlygino rezultatą, bet ir išsiveržė į priekį (2-1). O antroje rungtynių pusėje „Mamukų“ komanda palaužusi varžovių pasipriešinimą, užtikrintai 7-1 laimėjo finalo rungtynes ir tapo nugalėtojomis.
Rezultatyviausia (20 įvarčių) ir geriausia pirmenybių žaidėja pripažinta Sonata Vanagaitė (FK Mamukai).
Komandas finalininkes sveikino ir apdovanojo LFF prezidentas Tomas Danilevičius ir KLFF prezidentas Rimantas Žvingilas.

Kovo 20 d.
DĖL III VIETOS
Gargždų BANGA - Klaipėdos KARYS.LT 6-2 (2-2) VIDEO
Sekmadienį rungtynėmis dėl III-osios vietos finišavo Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės. Paskutinėje salės futbolo sezono dvikovoje Gargždų „Bangos“ merginos jau pirmoje rungtynių pusėje bandė įgyti kuo didesnę persvarą, bet tik kėliniui slenkant į pabaigą Vitalijai Žatkinai pavyko įmušti pirmuosius du komandos įvarčius (2-0). O likusių vos poros minučių iki pertraukos aktyviai nusiteikusiai „Karys.lt“ komandai pakako, kad išlygintų rezultatą – dukart varžovų klaidomis prie savųjų vartų pasinaudojo Aistė Jasaitė (2-2).
Antrajame kėlinyje „Karys.lt“ komandai taip pat gan ilgą laiką pavyko atsilaikyti nuo gargždiškių atakų, bet įpusėjus antrajam kėliniui „Banga“ pralaužė varžovų gynybą dar kartą ir vėl įsiveržė į priekį po Vitalijos žatkinos įvarčio (3-2). Kas kelias minutes pasižymėjus Estelai Tamošauskaitei ir Austėjai Jokubaitytei, „Bangos“ žaidėjos savo persvarą didino, ketvirtuoju savo įvarčiu Vitalija Žatkina padėjo tašką šiose rungtynėse (6-2).
Ši pergalė „Bangos“ komandai nulėmė trečiąją vietą Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybėse.

Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos veteranų (50+) futbolo turnyras
Kovo 11 d. Klaipėdoje Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną vyko Klaipėdos apskrities ir miesto futbolo federacijos organizuotas veteranų (50+) futbolo turnyras, kuriame dalyvavo 4 komandos iš Gargždų, Kretingos, Šilutės ir Klaipėdos.
Klaipėdos futbolo mokyklos stadione visos šios komandos sužaidė tarpusavyje vieną ratą. Geriausiai sekėsi Klaipėdos veteranų komandai, kuri laimėjo vis trejas rungtynes.
Po dviejų pergalių lemiamas rungtynes klaipėdiečiams pralaimėjusi Gargždų veteranų komanda turnyre užėmė antrąją vietą.
Trečiojo turo rungtynėse Šilutės veteranai laimėję prieš Kretingos veteranus, užsitikrino trečiąją vietą, o kretingiškiai liko ketvirtoje vietoje.
Rezultatyviausiu žaidėju turnyre tapo Algis Tolutis (Klaipėda), įmušęs tris įvarčius.
Geriausiais komandų žaidėjais išrinkti - Igoris Metelica (Klaipėda), Raimondas Venckus (Gargždai), Aurelijus Sudžius (Šilutė) ir Audrius Jašmontas (Šilutė).