"Bangos" merginos nepasipriešino Lietuvos čempionėms
LFF moterų A lyga
4 turas
Balandžio 25 d.
Šiaulių "Gintra" - Gargždų "Banga" 7-1 (4-0) VIDEO
Sekmadienį Šiauliuose "Bangos" merginoms teko mėginti priešintis Šiaulių "Gintros" ekipai, tačiau čempionės jau pirmomis minutėmis pradėjo "krautis" persvarą ir įtikinamai laimėjo rungtynes rezultatu 7-1 (4-0).

Pirmoji "Klaipėdos FM" pergalė, FK "Šilutė" tęsia pergalių seriją
LFF II lyga
5 turas
"KLAIPĖDOS FM" - Kauno FM "FORTŪNA" 2-0 (1-0)
Po kelių nesėkmingų pirmųjų turų, pirmosios pergalės sulaukė Klaipėdos FM auklėtiniai, kurie rezultatu 2-0 (1-0) nugalėjo Kauno FM "Fortūna" jaunimą. Pirmąją pergalę nuėmė Dominyko Gerulaičio ir Eimanto Labženčio įvarčiai.

Vilniaus "BFA B" - Šilutės FK "ŠILUTĖ" 0-4 (0-3)
LFF II lygoje penktą savaitgalį paeiliui pergalingai rungtyniauja Šilutės FK "Šilutė", kuri sekmadienį vakare Vilniuje 4-0 (3-0) nugalėjo "Baltijos futbolo akademijos" auklėtinius. Šilutiškių gretose įvarčius įmušė Jonas Lukas Kovalskis, Giedrius Ratkus, Donatas Surblys ir Andrius Marcinkevičius.
FK "Šilutė" kartu su Panevėžio "Ekranu", surinkusi po 15 taškų, pirmauja tarp 20 komandų.

Net sėkminga rungtynių pradžia neleido tikėtis "Bangai" taškų rungtynėse su "Kauno Žalgiriu"
Optibet A lyga
10 turas
Gargždų "BANGA" - "KAUNO ŽALGIRIS" 1-2 (1-5) VIDEO
Net ir sėkminga rungtynių pradžia neleido "Bangai" tikėtis pirmųjų taškų dvikovose su pirmojo ketvertuko komandomis. Sekmadienio rungtynes gargždiškiai "Kauno Žalgiriui" pralaimėjo dideliu skirtumu 1-5 (1-2).

"Minija" savoje aikštėje nusileido "Babrungui", "Banga B" laimėjo permainingą dvikovą prieš "Neptūną"
LFF I lyga
6 turas
Balandžio 24 d.
Kretingos "MINIJA" - Plungės "BABRUNGAS" 1-3 (1-3) VIDEO
Šeštadienį Kretingoje vykusiose LFF I lygos rungtynėse "Minijai" pirmajame kėlinyje nepavyko išvengti grubių klaidų gynyboje ir tuo pasinaudojęs pirmenybėse sėkmingai rungtyniaujantis Plungės "Babrungas" pasiekė pergalę rezultatu 3-1 (3-1).

Gargždų "BANGA B" - Klaipėdos "NEPTŪNAS" 3-2 (0-1)
Permainingai vykusiose LFF I lygos pirmenybių rungtynėse, kuriose susitiko dvi Klaipėdos regiono komandos, "Neptūnas" du kartus pirmavo, bet pirmąjį kėlinį pralaimėjusi "Banga B", antroje rungtynių pusėje ne tik dukart atstatė lygybę, o likus kelioms minutėms iki rungtynių pabaigos įmušė pergalingą įvartį ir laimėjo rezultatu 3-2.

Savo žiūrovų akivaizdoje "Banga" laimėjo rezultatyvią dvikovą prieš "Nevėžį"
Balandžio 21 d.
9 turas
Gargždų "BANGA" - Kėdainių "NEVĖŽIS" 5-2 (3-0) VIDEO
Trečiadienį vakare Gargžduose "Banga" žaidė pirmas rungtynes savo žiūrovų akivaizdoje ir lyg to palaikymo įkvėpti gargždiškiai dar iki pertraukos įgijo trijų įvarčių persvarą - įvarčiais pasižymėjo Ernestas Stočkūnas, Ignas Venckus ir Simonas Urbys (3-0).
Po pertraukos žaidimas kiek apsilygino ir abi komandos įmušė dar po porą įvarčių, o "Bangos" gretose įvarčius įmušė Oleksandr Aksionov ir Darius Zubauskas (5-2).
Po sezono pradžioje sekusios pralaimėjimų serijos, dabar "Banga" jau pasiekė tris pergales paeiliui ir šoktelėjo į turnyrinės lentelės vidurį.

KLFF prezidentas Rimantas Žvingilas susitiko su Klaipėdos administracijos direktoriumi Gintaru Neniškiu
KLFF prezidentas Rimantas Žvingilas susitiko su Klaipėdos administracijos direktoriumi Gintaru Neniškiu. Prieš susitikimą administracijos direktoriui buvo pateiktas raštas, kuriame buvo išdėstytos problemos su kuriomis pastaruoju metu susiduria Klaipėdos futbolo bendruomenė ir jas išspręsti be Klaipėdos savivaldybės pagalbos spręsti praktiškai neįmanoma, ypač kai tos problemos susijusios su objektais, kuriuos valdo Klaipėdos miesto savivaldybė ar jai pavaldžios įstaigos. Apie šias problemas anksčiau buvo informuota ir Sporto skyriaus vedėja Rasa Rumšienė bei mero pavaduotojas Arvydas Cesiulis.

Susitikimo metu nagrinėtos Klaipėdos centrinio stadiono futbolo aikščių apšvietimo, dirbtinės dangos futbolo aikščių (didžiosios ir mažosios) dangos būklė problema, persirengimo patalpų ir dušų problema prie futbolo aikštynų, centrinio stadiono pagrindinės aikštės (natūralios vejos) nuomos įkainiai bei buvo diskutuota dėl stacionaraus futbolo maniežo Klaipėdoje trūkumo.

"Bangos" merginų komanda sutriuškino viešnias iš Utenos
3 turas
Balandžio 18 d.
Gargždų "Banga" - Utenos "Utenis" 5-0 (2-0) FOTO
Neatsilikdamos nuo futbolo klubo vyrų komandų, antrąja pergale šiame sezone šiandien džiaugėsi ir Gargždų "Bangos" merginos, kurios šiandien 5-0 nugalėjo Utenos "Utenio" ekipą.
Gargždiškių gretose po kartą pasižymėjo Paulina Narbutaitė, Lijana Gedminaitė, Austė Bernotaitė (11 m.), Vitalija Žatkina ir varžovės vieną įvartį įsimušė į savo vartus.

Įsibėgėja ir "Bangos" dubleriai
LFF I lyga
5 turas
Marijampolės "SŪDUVA B" - Gargždų "BANGA B" 0-2 (0-2)
Įsibėgėjus pagrindinei komandai, įsibėgėja ir Gargždų "Bangos" dubleriai, kurie šiandien vyko į Marijampolę ir rezultatu 2-0 įveikė "Sūduvos" dublerius.
Pirmojo kėlinio 18-ąją minutę Paulius Lotužys "Bangos B" komandą išvedė į priekį, realizavęs 11 metrų baudinį, o dar po minutės ir padvigubino komandos persvarą 2-0.
Po penktojo turo kovų, "Banga B" su 7 taškais tarp 14 komandų rikiuojasi 6-oje vietoje.

FK "Šilutė" pratęsė pergalių seriją iki keturių, nesėkminga "Klaipėdos FM" išvyka į sostinę
LFF II lyga
4 turas
Balandžio 17 d.
Šilutės FK "ŠILUTĖ" - Utenos "Utenis" 1-0 (1-0)
Šilutės FK „Šilutė“ antrą savaitgalį iš eilės laimi rungtynes vieninteliu įvarčiu ir jau ketvirtą turą iš eilės į savo sąskaitą įsirašo tris taškus. Šilutiškiai šeštadienį savo aikštėje 1-0 nugalėjo Utenos FK „Utenį“. Vėl pergalę nulėmusį įvartį 10-ąją minutę įmušė Ernestas Mickevičius.
Šilutės ekipa išlieka tarp trijų komandų, kurios iki šios dienos dar neprarado taškų.

Vilniaus "ŽALGIRIS C' - "KLAIPĖDOS FM" 4-0 (1-0)
Išvyka į sostinę nesėkmingai susiklostė "Klaipėdos FM" komandai, kuri jau 5-ąją rungtynių minutę praleido pirmąjį Vilniaus "Žalgirio C" komandos įvartį. Jei iki pertraukos nuo sekančių vilniečių atakų dar pavyko atsilaikyti, tai antrajame kėlinyje "Klaipėdos FM" auklėtinių gynyba buvo įveikta dar triskart ir "Žalgirio" dubleriams pralaimėta rezultatu 0-4.

"Minijos" ir "Neptūno" nesėkmingas savaitgalis
LFF I lyga
5 turas
Kretingos "MINIJA" - "KAUNO ŽALGIRIS B" 3-4 (0-2) VIDEO
Kretingoje LFF I lygos pirmenybių rungtynėse šeštadienį buvo tikras „įvarčių lietus“. Tiesa, iki pertraukos įvarčiais pasižymėjo tik „Kauno Žalgirio“ dubleriai ir įgijo dviejų įvarčių persvarą (2-0). Antroje rungtynių pusėje „Minija“ gerokai pagerino žaidimą ir greitai sušvelnino atsilikimą (1-2), bet varžovai ilgai netruko atsakyti tiksliu tolimu smūgiu (1-3). Rankų nenuleidusi „Minija“ dvejais įvarčiais sugebėjo išlyginti rezultatą (3-3), bet lemiamas buvo tikslus varžovų baudos smūgis iš baudos aikštelės prieigų ir jis nulėmė „Minijos“ pralaimėjimą rezultatu 3-4.

Plungės "BABRUNGAS" - Klaipėdos "NEPTŪNAS" 5-1 (4-0) VIDEO
Į Plungę šeštadienį LFF I lygos pirmenybių dvikovai nuvykusiam Klaipėdos „Neptūnui“ pirmajame kėlinyje gynyboje nepavyko išvengti apmaudžių klaidų ir „Babrungo“ komandos persvara augo nuo pat rungtynių pradžios. Iki pertraukos „Babrungas“ net keturis kartus pasiuntė kamuolį į klaipėdiečių vartus (4-0).
Šeimininkai neleido „Neptūnui“ perimti iniciatyvos ir antrajame kėlinyje, o dar po vienos rezultatyvios atakos ir padidino persvarą (5-0). „Neptūnui“ įmušti įvartį pavyko tik nuo 11 metrų atžymos, kai nuo jos tikslų smūgį atliko Marius Papšys.