FK SMK akivaizdžiai pranoko "Klaipėda City B" komandą ketvirtajame "Mažosios taurės" etape
Klaipėdos miesto salės futbolo Taurės varžybos
Lapkričio 22 d.
MAŽOJI TAURĖ - 4 ETAPAS
KLAIPĖDA CITY B - FK SMK 1-5 (0-3) VIDEO


Sėkmingai sužaidę pirmąjį kėlinį "Plikiai-Rūgpienių kaimas" atsilaikė rungtynių pabaigoje ir pateko į kitą etapą
Klaipėdos miesto salės futbolo Taurės varžybos
Lapkričio 18 d.
MAŽOJI TAURĖ - 4 ETAPAS
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS - KFA-NEPTŪNAS 5-3 (3-0) VIDEO


"KFA-Neptūnas" tik rungtynių pabaigoje palaužė FK "Futerą", FK "SMK" iš tolimesnės kovos eliminavo FK "VS-Jonušai" ekipą
Klaipėdos miesto salės futbolo Taurės varžybos
Lapkričio 16 d.
MAŽOJI TAURĖ - 3 ETAPAS
FK FUTERA - KFA-NEPTŪNAS 2-6 (1-1) VIDEO

FK SMK - FK VS-JONUŠAI 6-2 (2-0) VIDEO


"Didžiosios taurės" finale rungtyniaus FK "Baltija" ir "Klaipėda City"
Klaipėdos miesto salės futbolo Taurės varžybos
Lapkričio 15 d.
DIDŽIOJI TAURĖ - PUSFINALIS
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS - FK BALTIJA 3-5 (2-2) VIDEO

KLAIPĖDA CITY B - KLAIPĖDA CITY 2-10 (1-5) VIDEO


FK SMK antroje rungtynių pusėje palaužė FC "Suoliuką", "KFA-Neptūnas" nugalėjo "nukraujavusią" "Nauticą"
Klaipėdos miesto salės futbolo Taurės varžybos
Lapkričio 12 d.
MAŽOJI TAURĖ - 2 ETAPAS
FK SMK - FC SUOLIUKAS 8-4 (3-3)

KFA-NEPTŪNAS - NAUTICA 10-1 (3-0)


"Mažosios taurės" antrajame etape FK "VS-Jonušai" ir FK "Futera" komandų pergalės
Klaipėdos miesto salės futbolo Taurės varžybos
Lapkričio 11 d.
MAŽOJI TAURĖ - 2 ETAPAS
FK VS-JONUŠAI - FASOUL ARTSPACE 5-3 (4-2)

FK FUTERA - KRUOPA 9-3 (2-2)


"Mažosios taurės" pirmąjį etapą įveikė "Nautica" ir FC "Suoliukas"
Klaipėdos miesto salės futbolo Taurės varžybos
Lapkričio 9 d.
MAŽOJI TAURĖ - 1 ETAPAS
NAUTICA - EDM STATYBA-SENDVARIS 6-4 (2-2)

DANĖS PERLAS - FC SUOLIUKAS 2-4 (1-3)


Ketvirtfinalių dvikovas "Didžiojoje taurėje" laimėjo FK "Baltija", "Plikiai-Rūgpienių kaimas" ir "Klaipėda City"
Klaipėdos miesto salės futbolo Taurės varžybos
Lapkričio 8 d.
DIDŽIOJI TAURĖ - KETVIRTFINALIS
FK FUTERA - FK BALTIJA 3-7 (0-1)

PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS - KFA-NEPTŪNAS 3-2 (0-0)

KLAIPĖDA CITY - FK SMK 3-0 (3-0)


"Fasoul artspace" užkirto tolimesnį kelią "LCC Moose FC" ekipai
Klaipėdos miesto salės futbolo Taurės varžybos
Lapkričio 7 d.
MAŽOJI TAURĖ - 1 ETAPAS
LCC MOOSE FC - FASOUL ARTSPACE 3-5 (1-3)


Klaipėdos "NEPTŪNAS B" antrus metus paeiliui nugalėjo A. Fokino atminimo Taurės turnyro finale
XX-asis A. Fokino atminimo Taurės tunyras
Lapkričio 6 d.
FINALAS
Plikių SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS - Klaipėdos NEPTŪNAS B 1-4 (1-2) VIDEO

Puslapis 2 iš 250 < 1 2 3 4 5 > >>
Šios dienos rungtynės
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės - I lyga

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės - II lyga
20.10
1 turas
FASOUL ARTSPACE - KFA-FC NEPTŪNAS B
Klaipėdos miesto veteranų (35+) salės futbolo pirmenybės
21.10
2 turas
MEMEL - DANĖS PERLAS
Turnyrinės lentelės
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA 0 0
2. FK MAMUKAI 0 0
3. FK JAKAI 0 0
4. LCC MOOSE FC 0 0
5. KARYS.LT 0 0


Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės - I lyga
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 1 3
2. KLAIPĖDA CITY 1 3
3. KRANTONA 1 3
4. FK SMK 0 0
5. FK BALTIJA 1 0
6. FK VS-JONUŠAI 1 0
7. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 1 0


Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės - II lyga
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. DRAGŪNAI 1 3
2. LCC MOOSE FC 1 3
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 1 3
4. KFA-FC NEPTŪNAS B 0 0
5. FASOUL ARTSPACE 0 0
6. FC SUOLIUKAS 1 0
7. FK FUTERA 1 0
8. FK PLIUSAS 1 0


Klaipėdos miesto veteranų (35+) salės futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 1 3
2. GEGŪNĖ-SENDVARIS 1 3
3. NAUTICA 1 3
4. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 1 3
5. MEMEL 0 0
6. KRUOPA 1 0
7. FK FUTERA 1 0
8. FK PAJŪRIS 1 0
9. DANĖS PERLAS 1 0

Informacija

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015