Sveikiname Tada Karinauską!
Garbingo 40-mečio jubiliejaus proga sveikiname Tadą Karinauską, Klaipėdos futbolo mokyklos trenerį bei Klaipėdos apskrities ir miesto futbolo federacijos Valdybos narį, kuruojantį Klaipėdos regiono veteranų futbolą.

Linkime Tadui išugdyti daug futbolo talentų bei neblėstančios energijos pačiam dar ilgą laikotarpį džiaugiantis futbolo žaidimu!
LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybių 13 turo rezultatai
LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybės
13 turas
Liepos 2 d. (pirmadienis)
FK "Akmenės Cementas" - Gargždų „Banga B“ 3:1 (2:1)
Liepos 6 d. (penktadienis)
FK „Šilutė“ - Mažeikių "Atmosfera" 2:2 (1:1)
Joniškio FK "Saned" - Telšių "Džiugas B" 3:1 (2:1)
Palangos FK „Palanga B“ – Klaipėdos „Atlantas B“ 2:5 (1:5)
Kretingos "Minija" – Plungės „Babrungas“ 5:2 (3:0)
Lietuvos mažojo futbolo varžybose Klaipėdą atstovaujančios FC "Suoliukas" ir "Klaipėda City" komandos vietos varžybose tarpusavyje sužaidė lygiosiomis
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
Liepos 5 d.
Nukeltos iš 5 turo
FC "Suoliukas" - "Klaipėda City" 2:2 (1:1)


Po 10-ojo turo pirmenybėse pertrauka iki liepos 23 d.
"Nauticos" sunki pergalė prieš rimtai pasipriešinusią "Memel" ekipą, "Fotoaparatas.lt" pirmąjį tašką iškovojo dvikovoje su "Vakarų Frontu"
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
Liepos 4 d.
Nukeltos iš 9 turo
"Nautica" - "Memel" 3:1 (2:1)

Nukeltos iš 7 turo
"Vakarų Frontas" -"Fotoaparatas.lt" 2:2 (2:1)
Ilgą laiką vieno žaidėjo pranašumą turėjusi FK "Palanga" Kaune pralaimėjo "Stumbrui"
LFF A lyga
19 turas
Liepos 2 d.
"STUMBRAS" - FK "PALANGA" 2:0 (0:0)
Nukeltose rungtynėse "Klaipėda City" minimalia persvara įveikė "KU-Memelhaus" komandą
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
Nukeltos iš 4 turo
Liepos 2 d.
"Klaipėda City" - "Klaipėdos Universitetas-Memelhaus" 4:3 (2:1)
LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybių 12 turo rezultatai
LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybės
12 turas
Birželio 27 d. (trečiadienis)
FA "Šiauliai" - Palangos FK "Palanga B" 0:2 (0:0)
Birželio 29 d. (penktadienis)
Klaipėdos "Atlantas B" - „Gargždų Pramogos-SC“ 4:1 (3:0)
Birželio 30 d. (šeštadienis)
Telšių "Džiugas B" - FK „Šilutė“ 0:1 (0:1)
Gargždų „Banga B“ - Biržų FK „Širvėna“ 5:4 (0:2)
Mažeikių "Atmosfera" - Kretingos "Minija" 2:2 (1:1)


Antrąjį kėlinį sėkmingiau sužaidęs "Vakarų Frontas" nugalėjo "Titanic-KFA" ekipą
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
10 turas
Birželio 29 d.
"Titanic-KFA" - "Vakarų Frontas" 1:3 (1:0)
FK "Granata" sužaidė lygiosiomis su "Elvitransa"
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
10 turas
Birželio 28 d.
FK "Granata" - "Elvitransa" 2:2 (2:1)
"Klaipėda City" po pertraukos įrodė pranašumą prieš "EDM Statybą-Sendvarį", po kelių nesėkmių "Tobula Instaliacija-Hikvision" laimėjo prieš "Spartą"
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
10 turas
Birželio 27 d.
"Klaipėda City" - "EDM Statyba-Sendvaris" 4:1 (1:1)

"Sparta" - "Tobula Instaliacija-Hikvision" 1:3 (1:2)

Po 10-ojo turo pirmenybėse bus pertrauka iki liepos 23 d.
"Agluona-G.G." atkovojo tašką dvikovoje su "Nautica", puikias rungtynes sužaidęs "Adrijus-KSP" įveikė FC "Suoliuką", "KU-Memelhaus" rekordinė pergalė
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
10 turas
Birželio 26 d.
"Agluona-Garant Group" - "Nautica" 2:2 (0:2)

FC "Suoliukas" - "Adrijus-Klaipėdos Sporto Projektai" 1:6 (1:4)

"Klaipėdos Universitetas-Memelhaus" - "Meglaras" 18:0 (9:0)
Puslapis 1 iš 127 1 2 3 4 > >>
Šios dienos rungtynės:
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 4 12
2. Klaipėdos "SAREMA" 4 9
3. Klaipėdos "SPARTA-BALTAI" 4 6
4. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 4 3
5. Klaipėdos FK "GRANATA" 4 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 10 25
2. ELVITRANSA 10 23
3. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS 10 22
4. SAREMA 9 22
5. KRUOPA 10 22
6. NAUTICA 10 22
7. FK "JAKAI" 10 21
8. EDM STATYBA-SENDVARIS 10 21
9. FC "SUOLIUKAS" 10 19
10. ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 10 19
11. TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION 10 17
12. KLAIPĖDOS UOSTAS 10 13
13. VAKARŲ FRONTAS 9 12
14. FELIŪGA 9 12
15. AGLUONA-GARANT GROUP 10 11
16. SPARTA 10 10
17. FK "GRANATA" 9 8
18. MEGLARAS 10 4
19. TITANIC-KFA 10 3
20. MEMEL 10 3
21. FOTOAPARATAS.LT 10 1
22. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 10 1
Pilna turnyrinė lentelė >>
KLFF partneriai