"Klaipėda City" kelių įvarčių persvara nugalėjo "Kretingos Grūdus", "Sarema" ir "EDM Statyba-Sendvaris" sužaidė be įvarčių
LFF III lygos Klaipėdos regiono futbolo pirmenybės
Rugsėjo 26 d.
Nukeltos iš 13 turo
"Klaipėda City" - "Kretingos Grūdai" 5:1 (1:0)

Nukeltos iš 16 turo
"Sarema" - "EDM Statyba-Sendvaris" 0:0 (0:0)
"Futbolo mokykla" kyla į aštuntą vietą, "Sparta" laimėjo svarbią kovą dėl prizinių vietų prieš "Kruopą", minimali "Nauticos" pergalė
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių II lyga
"Futbolo mokykla" - "Meglaras" 5:2 (1:0)

"Sparta" - "Kruopa" 6:2 (1:1)

"Koralas-Tobula Instaliacija" - "Nautica" 0:1 (0:1)
"Sakuona-Rūgpienių kaimas" sutriuškino beveik visas rungtynes mažumoje žaidusią "Koralo B" komandą
Rugsėjo 25 d.
"Sakuona-Rūgpienių kaimas" - "Koralas B" 9:0 (3:0)
FK "Granata" po pertraukos pateikė staigmeną FK "Jakams", "Agluona" nutraukė "Vienuolikės-Elvitransos" euforiją,įsižaidęs "Ardijus" įveikė "Memel
FK "Jakai" - FK "Granata" 5:5 (4:0)

"Vienuolikė-Elvitransa" - "Agluona" 1:5 (0:2)

"Memel" - "Adrijus" 2:5 (1:0)
"Atlantas B" nesunkiai įveikė nepajėgiausios sudėties SC-FK "Akmenės Cementas" ekipą
LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybės
Rugsėjo 24 d.
16 turas
„Atlantas B" - SC-FK "Akmenės Cementas" 5:0 (2:0)
FK "Šilalė" savoje aikštėje laimėjo rezultatyvias rungtynes prieš "Bangą B", "Baltai" dar kartą nesurinko komandos rungtynėms
Nukeltos iš 14 turo
FK "Šilalė" - "Banga B" 5:2 (2:1)

"Baltai" - "Klaipėda City" 0:3 (b.ž.)
"Atmosferos" per pridėtą laiką išplėšta pergalė prieš "Širvėną", leido gargždiškiams užsitikrinti nugalėtojų titulą, kova dėl kitų prizinių vietų didėja
Rugsėjo 23 d.
16 turas
„Atmosfera“ – „Širvėna“ 2:1 (1:1)

„Juventa-99“ – „Babrungas“ 2:1 (0:0)

„Minija“ – FA „Šiauliai“ 2:0 (1:0)

Į pergalių kelią sugrįžusi "Vienuolikė-Elvitransa" neleido FK "Jakai" ekipai sugrįžti į turnyrinės lentelės viršūnę
Rugsėjo 22 d.
"Vienuolikė-Elvitransa" - "FK "Jakai" 3:0 (2:0)
Finišavo Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių I-os lygos varžybos
Ketvirtadienį vakare finišavo Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių I-os lygos varžybos, kurių nugalėtoja pirmą kartą tapo „Klaipėda City“ komandą, kuri surinko 36 taškus (12 pergalių ir 2 pralaimėjimai). Atkakli kova vyko dėl antrosios pozicijos, kurią paskutinėse rungtynėse savose rankose išlaikė „Klaipėdos Universitetas-Viskas Futbolui“ (31 tšk.), lemiamoje kovoje su trečioje vietoje likusia „Sarema“ (28 tšk.) antrajame kėlinyje išlyginęs rezultatą 1:1 ir išlaikęs tenkinančią rungtynių baigtį iki finalinio švilpuko.
Ketvirtoje vietoje liko FC „Suoliukas“ (26 tšk.), kuris paskutinėse rungtynėse paskutinėmis minutėmis išleido pergalę iš savo rankų prieš penktoje vietoje likusį „EDM Statybą-Sendvarį“ (3:3) ir taip patys nubraukė savas viltis pakilti į trečiąją vietą.

Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių I lyga
Rugsėjo 21 d.
14 turas
"EDM Statyba-Sendvaris" - FC "Suoliukas" 3:3 (2:2)

"KU-Viskas Futbolui" - "Sarema" 1:1 (0:1)

"Titanic" - "Klaipėda City" 0:3 (b.ž.) ("Titanic" komandai nesurinkus žaidėjų į rungtynes, pergalė rezultatu 3:0 "Klaipėda City" įskaitoma be žaidimo)

"Miško Pasaka" -"Kretingos Grūdai" 0:3 (b.ž.)
Keturis kartus į priekį išsiveržusi "Banga B" privertė "Sakuona-Rūgpienių kaimas" ekipą patirti pirmąjį sezono pralaimėjimą
Rugsėjo 20 d.
Atkeltos iš 17 turo
"Sakuona-Rūgpienių kaimas" - "Banga B" 3:4 (0:1)
Drausminės nuobaudos

"Gargždų Pramogos-SC" komandos žaidėjas Andrius Jokšas, už pašalinimą iš aikštės ir už nesportinį elgesį po pašalinimo rungtynėse "Atmosfera" - "Gargždų Pramogos-SC", yra diskvalifikuojamas 2 rungtynėms. Liko 1 rungtynės.
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
"Saremos" komandos žaidėjas Vladimir Gerasimov, už pašalinimą iš aikštės už antrą įspėjimą rungtynėse "Sarema" - "Sakuona-Rūgpienių kaimas“, yra diskvalifikuojamas 1 rungtynėms. Liko 1 rungtynės.
"Kretingos grūdai" komandos žaidėjas Audrius Gadeikis, už pašalinimą iš aikštės rungtynėse "Kretingos grūdai" - "EDM Stayba-Sendvaris“, yra diskvalifikuojamas 1 rungtynėms. Liko 1 rungtynės.
"EDM Statyba-Sendvaris" komandos žaidėjas Robertas Gudas, kuris rungtynėse "Kretingos Grūdai" - "EDM Stayba-Sendvaris" gavo ketvirtą įspėjimą, yra diskvalifikuojamas 1 rungtynėms. Liko 1 rungtynės.