8x8 Naujausi rezultatai
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
2020-07-10
5 turas

KLAIPĖDA CITY

FK PLIUSAS
5
1
VIDEO
2020-07-10
5 turas

EDM STATYBA-SENDVARIS

VAKARŲ FRONTAS
5
0
VIDEO
2020-07-09
5 turas

FK "VS-JONUŠAI"

FC "SUOLIUKAS"
5
5
VIDEO
2020-07-09
5 turas

PORT MARE

FK "GRANATA"
3
2
VIDEO


  Visi rezultatai >>

8x8 Naujausi rezultatai
Klaipėdos miesto veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
2020-07-09
5 turas

KRUOPA

FK SOKERIS
2
4
VIDEO
2020-07-07
5 turas

NAUTICA-ATLANTO VETERANAI

DANĖS PERLAS
8
1
VIDEO
2020-07-07
5 turas

EDM STATYBA-SENDVARIS

MEMEL
3
0
VIDEO
2020-06-30
4 turas

MEMEL

NAUTICA-ATLANTO VETERANAI
0
6
VIDEO


Visi rezultatai >>

Rungtynėse dėl III-os vietos "Klaipėdos FM-2004-1" komanda nugalėjo antrajame kėlinyje net du 11 m. baudinius nerealizavusią FK "VS-Jonušai" ekipą
XIX-asis A. Fokino atminimo Taurės turnyras
Liepos 10 d.
Rungtynės dėl III vietos
"KLAIPĖDOS FM-2004-1" - FK "VS-JONUŠAI" 2-0 (0-0) VIDEO
42 min. Arminas Gečas (1-0)
51 min. Simonas Alsys (neįmuštas 11 m. baudinys)
70 min. Julius Vyšniauskas (2-0)
71 min. Regimantas Raštutis (neįmuštas 11 m. baudinys)
Penktadienį vakare rungtynėmis dėl III-sios vietos baigėsi XIX-ojo A. Fokino atminimo Taurės turnyras. Šių rungtynių pirmajame kėlinyje kiek pavojingiau puolime žaidė FK „VS-Jonušai“ komandos žaidėjai, bet jiems net kelis kartus nepavyko pasiųsti kamuolį į vartus vos iš kelių metrų. „Klaipėdos FM-2004“ auklėtiniai atsakydavo kontratakomis, bet ir jų smūgiai iki pertraukos skriejo tik šalia vartų.
Vos tik prasidėjus antrajam kėliniui jaunimas viena ataka ilgai bandė „rasti kelią“ link varžovų vartų ir jiems tai pavyko – po kelių bandymų įsiveržti į baudos aikštelę, jos kraštu prasiveržus kamuolys buvo perduotas palei vartus, o Arminas Gečas atliko tikslų smūgį į vartus (1-0). Bet netrukus FM auklėtinis sužaidė ranka savoje baudos aikštelėje ir buvo skirtas 11 metrų baudinys, tačiau FK „VS-Jonušai“ žaidėjo Simono Alsio smūgiuotas kamuolys skriejo į skersinį.
FK „VS-Jonušai“ ir toliau bandė išlyginti rezultatą, o jaunimas siekė atsakyti greitomis kontratakomis ir po vienos iš jų uždirbo patys galimybę smūgiuoti nuo 11 metrų atžymos. Julius Vyšniauskas sėkmingai atliko baudinį ir „Klaipėdos FM-2004-1“ komandos persvaras padvigubėjo 2-0.
Vos po minutės dar kartą FK „VS-Jonušai“ gavo galimybę atlikti 11 metrų baudinį, kai varžovai antrąkart sužaidė ranka savo baudos aikštelėje, bet šįkart jau futbolo mokyklos vartininkas gelbėjo komandą nuo įvarčio.
FK „VS-Jonušai“ iki rungtynių pabaigos susikūrė dar kelias progas bei sudrebino varžovų vartų skersinį, tačiau nesugebėjo net susšvelninti atsilikimo, tad „Klaipėdos FM-2004-1“ komanda laimėjo rungtynes rezultatu 2-0 ir turnyre užėmė III-ąją vietą.


XIX-ojo A. Fokino atminimo Taurės turnyre finale "Neptūnas B" įveikė "Rosa B" ekipą
XIX-asis A. Fokino atminimo Taurės turnyras
Liepos 8 d.
Finalas
"NEPTŪNAS B" - "ROSA B" 3-0 (2-0) VIDEO FOTO
8 min. Aurimas Skurdelis (1-0)
27 min. Tautvydas Špiegis (2-0)
74 min. Gleb Son (3-0)
Trečiadienį buvo sužaistos XIX-ojo A. Fokino atminimo Taurės turnyro finalo rungtynės, kuriose tarpusavyje susitiko „Neptūno B“ ir „Rosa B“ komandos. Nors finale nominaliai rungtyniavo abiejų futbolo klubų dublerinės komandos, tačiau abiejų sudėtyse netrūko žaidėjų iš pagrindinių komandų. „Neptūn B“ komandos labiau patyrę žaidėjai nuo rungtynių pradžios ėmėsi iniciatyvos ir jau 8–ąją rungtynių minutę Aurimas Skurdelis rezultatyviai užbaigė „Neptūno B“ komandos ataką (1-0). Ir po pirmojo įvarčio daugiau atakavo „Neptūno B“ komanda, tik daugelyje atakų šiai ekipai pritrūko tikslumo baigiamoje atakos fazėje. 27-ąją minutę po įžaisto kampinio Tautvydas Špiegis alva atliko tikslų smūgį į „Rosa B“ komandos vartus ir padvigubino savo komandos persvarą (2-0). ‚Rosa B“ komandai tik kėliniui baigiantis pavyko kiek dažniau lankytis prie varžovų vartų, bet įsimintinų momentų sukurti nepavyko.
Po eilės keitimų abejose komandose, antroje rungtynių pusėje žaidimas kiek išsilygino, tačiau „Neptūno B“ komandos atakos ir toliau buvo pavojingesnės ir ne viename momente „Rosa b“ komandą nuo įvarčio gelbėjo tik vartininkas arba tik tai, kad kamuolys skriejo į vartų konstrukciją. Vis gi iki rungtynių pabaigos likus kelioms minutėms „Neptūnas B“ dar kartą surengė rezultatyvią ataką, o įvarčiu pasižymėjo Gleb Son (3-0).
Tad finale „Neptūnas B“ įtikinamai laimėjo finalo rungtynes rezultatu 3-0, o šios komandos žaidėjas Denis Matihin buvo pripažintas geriausiu finalo rungtynių žaidėju.


Antrajame kėlinyje "Bangos" žaidėja Lijana Gedminaitė savo įvarčiais visiškai palaužė viešnių iš Utenos pasipriešinimą
LFF moterų A yga
Liepos 5 d.
10 turas
Gargždų "BANGA" - Utenos FK "UTENIS" 5-1 (1-0) FOTO
Sekmadienį Gargžduose „Bangos“ merginų komanda priėmė viešnias iš Utenos. Gargždiškės pirmojo kėlinio 36-ąją minutę išsiveržė į priekį po Austės Bernotaitės įvarčio (1-0), bet varžovės tik prasidėjus antrajam kėliniui išlygino rezultatą 1-1.
Nesiruošdama prarasti svarbių taškų „Banga“ ilgai neužtruko, kol Lijanos Gedminaitės įvarčiu vėl įgijo pranašumą 2-1, o iki rungtynių pabaigos Lijana savo dar trimis įvarčiais visiškai palaužė varžovių pasipriešinimą 5-1.


Šeštadienį LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybėse trys iš keturių Klaipėdos regiono komandų pasiekė pergales
LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybės
4 turas
Liepos 4 d.
Klaipėdos "ATLANTAS" - Plungės "BABRUNGAS" 2-1 (0-0)
Gargždų "BANGA B" - Šiaulių FA "ŠIAULIAI B" 4-1 (2-0)
Klaipėdos "ROSA" - Radviliškio "ŠSPC-RADVILIŠKIS" 0-6 (0-2)
Klaipėdos "NEPTŪNAS" - Šiaulių "JUVENTA-99" 3-0 (3-0)
Taip „sukrito“ varžybų tvarkaraštis, kad visos Klaipėdos regiono komandos šį savaitgalį rungtyniavo savoje aikštėje ir gal tai nulėmė, kad tik vienai iš jų nepavyko iškovoti pergalės.
„Atlantas“ nesugebėjęs įgyti persvaros pirmoje rungtynių pusėje, vos tik prasidėjus antrajam kėliniui gražiu ir tiksliu Oresto Abramavičiaus smūgiu į varžovų vartus, išsiveržė į priekį (1-0). Nemažiau gražiu įvarčiu gan greitai pavyko atsakyti ir plungiškiams (1-1), o „Atlanto“ pergalę nulėmė likus dešimčiai minučių uždirbtas ir Ernesto Razono realizuotas 11 m. baudinys (2-1).
Tuo pačiu metu Gargžduose „Banga B“ rungtyniavo su pergalingai kol kas žengusia Šiaulių FA „Šiauliai B“ komanda. Gargždiškiai iki pirmojo kėlinio vidurio po Mindaugo Gelžinio ir Pauliaus Lotužio įvarčių įgijo dviejų įvarčių persvarą (2-0). Antrajame kėlinyje varžovai rungtyniaudami mažumoje sugebėjo sušvelninti atsilikimą (2-1), bet rungtynių pabaigoje Gustas Gumbaravičius ir Ignas Venckus įtvirtino „Bangos B“ komandos antrąją pergalę (4-1).
Vėliau sekusioje „Rosa“ ir „ŠPPC-Radviliškis“ komandų dvikovoje, jaunai klaipėdiečių komandai prieš praėjusių metų nugalėtojus pavyko atsilaikyti tik pusė kėlinio ir iki pertraukos kamuolys dukart buvo nukreiptas į „Rosos“ ekipos vartus (0-2). Antrajame kėlinyje Radviliškio komandai dar lengviau sekėsi įveikti varžovų gynybą ir pasiekė įtikinamą pergalę rezultatu 6-0.
Klaipėdos futbolo dieną vainikavo vakare vykusi „Neptūno“ ir „Šiaulių „Juventos-99“ dvikova. Nuo rungtynių pradžios „Neptūno“ puolimo grandžiai aktyviai puolus varžovų vartus per pirmąjį pusvalandį buvo įgyta trijų įvarčių persvara – iš pradžių gražiu prasiveržimu ir įvarčių nuo baudos aikštelės prieigų į vartų kampą pasižymėjo Lev Son (1-0), o vėliau dukart atakos smaigalyje atsidūrė Martynas Velyvis, kuris savais įvarčiais padidino atotrūkį (3-0). Per likusį rungtynių laiką komandos rungtyniavo kiek mažesniu tempu ir savų susikurtų progų paversti įvarčiais nesugebėjo. Tad „Neptūnas“ pasiekė trečiąją pergalę per žaistas keturias rungtynes.


"Banga" iš Vilniaus sugrįžo su iškovotu tašku
LFF A lyga
Liepos 3 d.
8 turas
Vilniaus "ŽALGIRIS" - Gargždų "BANGA"0-0 (0-0) VIDEO
Penktadienį „Banga“ aštuntojo turo rungtynes žaidė išvykoje su Vilniaus „Žalgiriu“, kurio šio sezono rezultatai labai „banguoti“. Praėjusiame ture pasiekę rezultatyvią pergalę, šįkart vilniečiai nesurado laisvų kelių link „Bangos“ vartų ir labiausiai įsimintinu momentu galima laikyti šeimininkų pataikymą į gargždiškių vartų virpstą įsibėgėjus rungtynėms.
Tiesa, rungtynių pabaigoje buvo dar vienas diskutuotinas momentas, kai likus kelioms minutėms teisėjai skyrė 11 metrų baudinį į „Bangos“ vartus, bet po kiek užtrukusio teisėjų pasitarimo, paskirtas buvo atšauktas.
Tad „Banga“ savo taškų sąskaitą papildė dar vienu svarbiu tašku ir šiuo metu gan tvirtai žengia ketvirtoje vietoje.


Kėdainiuose "Minija" pralaimėjo po prasto sezono starto įsibėgėjančiam "Nevėžiui"
LFF I lygos pirmenybės
5 turas
Liepos 3 d.
Kėdainių "NEVĖŽIS" - Kretingos "MINIJA" 4-0 (1-0)
Vykdama į Kėdainius „Minija“ vylėsi nutraukti nesėkmingų išvykų seriją ir rungtynėse su „Nevėžiu“, kurio sezono startas nedžiugino, tikėjosi iškovoti taškų. Bent jau beveik visas pirmasis kėlinys nieko prasto nežadėjo, tačiau prieš pat pertrauką praleistas įvartis gerokai atsiliepė „Minijos“ žaidimui antrajame kėlinyje. Net trimis įvarčiais šiose rungtynėse kretingiškius „nubaudė“ Evaldas Kugys, kuris ir buvo pagrindinis įtikinamos „Nevėžio“ pergalės (4-0) kalvis.
Kretingiškiai per penkerias rungtynes dukart sužaidė lygiosiomis ir patyrė tris pralaimėjimus.


Pirmąją pergalę FK "Šilutė" pasiekė prieš Tauragės "Taurą"
LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybės
4 turas
Liepos 3 d.
Šilutės FK "ŠILUTĖ" - Tauragės "TAURAS" 3-1 (1-0)
Išvykose dukart sužaidusi lygiosiomis ir namų aikštėje pirmas rungtynes žaidusi FK „Šilutė“ siekė pirmosios pergalės dvikovoje prieš Tauragės „Taurą“. Prieš pat pertrauką šilutiškius į priekį išvedė patyręs puolėjas Robertas Šmitas (1-0), o antrajame kėlinyje persvarą padvigubino Martynas Golubovskis (2-0).
Kai atrodė, kad rungtynėms baigiantis 11 metrų baudiniu FK „Šilutė“ įtvirtins pergalę, Evaldui Užkuraičiui jo sėkmingai realizuoti nepavyko, o dar po trijų minučių įvartis nuo 11 metrų atžymos krito į šilutiškių vartus ir intriga buvo atkurta (2-1). Vis gi Robertas Šmitas paskutinę minutę antru savo įvarčiu įtvirtino pirmąją FK „Šilutės“ pergalę (3-1).


Sauliaus Malinauskas išrinktas į KLFF Valdybą
Ketvirtadienį įvykusiame Klaipėdos apskrities ir miesto futbolo federacijos visuotiniame narių susirinkime buvo išrinktas naujas KLFF Valdybos narys. Vietoj iš Valdybos pasitraukusio Vladimiro Gerasimovo, vienbalsiai į KLFF Valdybą išrinktas futbolo klubo „Šilutės Veteranas“ direktorius Saulius Malinauskas.

Primename visus KLFF Valdybos narius - Rimantas Žvingilas (pirmininkas), Kęstutis Ivaškevičius, Vidas Burba, Rimantas Mikalauskas, Saulius Malinauskas.


LFF Taurės varžybų aštuntfinalyje "Minija" stos prieš "Sūduvą", "Banga" vyks pas "Riterius"
Ketvirtadienį buvo ištraukti LFF Taurės varžybų aštuntfinalio burtai, kurie 16 komandų suskirstė į poras.
Pirmuose etapuose burtų sėkme dėl tolimų išvykų negalėjusi pasigirti Kretingos "Minija", šįkart sužinojo kad aštuntfinalyje savoje aikštėje turės varžytis su Lietuvos futbolo čempionais - Marijampolės "Sūduva".
Tuo tarpu Gargždų "Bangai" išvykoje teks rungtyniauti su kita A lygos komanda - Vilniaus "Riteriais", su kuriais šiemet čempionate jau pasidalinta po pergale.


"Bangos" merginos pasiekė pergalę Šiauliuose bei tęsia kovą dėl vietos pirmajame trejetuke
LFF A yga
Liepos 1 d.
6 turas
Šiaulių ŠSG-FA "ŠIAULIAI" - Gargždų "BANGA" 0-1 (0-1)
"Bangos" moterų komanda trečiadienį vyko į Šiaulius ir rungtyniavo su autsaidere ŠSG-FA "Šiauliai" komanda, kuriai čempionate dar nepavyko iškovoti taškų. Gargždiškėms sėkmingai susiklostė rungtynių pradžia ir jau 3-ąją minutę Dovilė Dockaitė įmušė įvartį į šeimininkių vartus. Tai buvo vienintelis šių rungtynių įvartis ir jis nulėmė trečiąją"Bangos" pergalę čempionate.
Sužaidusios penkerias rungtynes "Bangos" merginos surinko 9 taškus ir kartu su "Kauno Žalgirio" komanda dalinasi III-IV vietomis.

Puslapis 1 iš 213 1 2 3 4 > >>
Šios dienos rungtynės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. EDM STATYBA-SENDVARIS 0 0
2. KLAIPĖDOS FM-2004 0 0
3. FK VS-JONUŠAI 0 0
4. NEPTŪNAS B 0 0
5. ROSA B 0 0
6. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 0 0


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK "VS-JONUŠAI" 5 13
2. KLAIPĖDA CITY 5 13
3. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 12
4. PORT MARE 4 10
5. FK MOSĖDIS 5 9
6. KFA-FC NEPTŪNAS 4 7
7. FC "SUOLIUKAS" 4 7
8. EDM STATYBA-SENDVARIS 5 7
9. FK SMK 5 6
10. FK "GRANATA" 5 6
11. NAUTICA 5 6
12. FK PLIUSAS 5 3
13. FELIŪGA 4 0
14. NEWLINK.LT 3 0
15. VAKARŲ FRONTAS 5 0


Klaipėdos miesto veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. EDM STATYBA-SENDVARIS 5 13
2. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 5 10
3. FK SOKERIS 5 9
4. DANĖS PERLAS 5 6
5. KRUOPA 5 3
6. MEMEL 5 3

KLFF partneriaiKLFF.lt - 2015