Šiandienos rungtynės:
20:30 KUSK - Kruopa
21:10 Irenita - Sportidus-KVK
21:30 Baltai - GP-Policijos Asociacija
19:00 Miško Pasaka - Karinės Jūrų Pajėgos
20:00 Meglar - FC Agluonėnai
II-os lygos ketvirtfinalio etapą įveikė "LCC Kicks" ir "Policijos mokykla"
II LygaKlaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: II lyga
Sausio 29 d.
KETVIRTFINALIAI
„LCC Kicks“ – „Atsarginių suoliukas“ 4:1 (2:0)
„Policijos mokykla“ – „Bočiai-Transkela“ 3:2 (1:0)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių atkrentamosios varžybos


Drausminės nuobaudos
I lyga
„Sportidus-KVK“ komandos žaidėjas Artūras Bytautas, už pašalinimą dėl nesportinio elgesio rungtynėse „KUSK“ - „Sportidus-KVK“, diskvalifikuojamas dvejoms rungtynėms „Sportidus-KVK“ – „Titanic“ ir „Irenita“ – „Sportidus-KVK“.
„Bočiai“ komandos žaidėjas Rokas Borusas, už gautą 3-ą įspėjimą, diskvalifikuojamas rungtynėms „Sportidus-KVK“ – „Bočiai“.
III lyga
„Klaipėda City-2“ komandos žaidėjas Viktor Klesčionok, už pašalinimą dėl nesportinio elgesio rungtynėse „Sokeris“ - „Klaipėda City-2“, diskvalifikuojamas dvejoms rungtynėms - „Klaipėda City-2“ – „Bega“ ir pusfinalio rungtynėms.
„Sokeris“ komandos žaidėjas Dovydas Nossan, už pašalinimą dėl nesportinio elgesio rungtynėse „Sokeris“ - „Klaipėda City-2“, diskvalifikuojamas ketverioms rungtynėms - „Agluonėnai“ – „Sokeris“ ir sekančioms trijoms rungtynėms (šiame ir ateinančiame sezone).
„Ginduliai“ komandos žaidėjas Neilas Urba, už pašalinimą rungtynėse "KPVM" - "Ginduliai", diskvalifikuojamas rungtynėms „Ginduliai“ – „Miško Pasaka“.
"Klaipėdos Universiteto" pergalių seriją nutraukė "Nautica", "Saremos" pergalė nebeleis "Titanic" komandai pakilti iš paskutinės vietos
I LygaKlaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: I lyga
Sausio 28 d.
„Nautica“ – „Klaipėdos Universitetas“ 4:4 (1:2)
„Titanic“ – „Sarema“ 2:6 (1:4)
„Bočiai“ – „Klarksonas-Plikiai“ 3:8 (1:3)
III-oje lygoje atkakli kova dėl antrojo tiesioginio kelialapio į pusfinalį
III LygaKlaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: III lyga
Sausio 27 d.
„Bega“ – „Memel“ 12:5 (7:2)
„Klaipėdos Policija“ – „Kuršiai“ 5:2 (4:2)
„KPVM“ – „Ginduliai“ 14:3 (7:2)
„Sokeris“ – „Klaipėda City-2“ 2:8 (1:3)
"KUSK" tik po pertraukos palaužė "Saremos" penketuką, "Irenitos" puolimas "nušlavė" "Klarksoną-Plikius"
I LygaKlaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: I lyga
Sausio 23 d.
„Sarema“ – „KUSK“ 2:5 (1:0)
„Klarksonas-Plikiai“ – „Irenita“ 5:16 (1:8)
„GP-Policijos Asociacija“ – „Bočiai“ 3:0 („Bočių“ komandoje rungtyniavo neregistruoti žaidėjai ir šiai komandai užskaitytas techninis pralaimėjimas)
II-os lygos pirmojo etapo paskutinėse rungtynėse paskutiniųjų vietų dalybos
II LygaKlaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: II lyga
Sausio 23 d.
„LAJM“ – „Optimistai“ 6:12 (1:4)
Po "Klaipėdos Policijos" pergalės paaiškėjo šeštukas tęsiantis kovas atkrintamosiose varžybose
III LygaKlaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: III lyga
Sausio 23 d.
„Agluonėnai“ – „Klaipėdos Policija“ 5:8 (2:4)
„Karinės Jūrų Pajėgos“ – „KPVM“ 1:12 (1:7)
"Nautica" nepraranda vilties pakovoti dėl II vietos po pirmojo etapo
I LygaKlaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: I lyga
Sausio 22 d.
„Kruopa“ – „Nautica“ 2:6 (1:3)
"Spartai" lygiosios su "Policijos mokykla" pavirto "sezono pralaimėjimu"
II LygaKlaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: II lyga
Sausio 22 d.
„Sparta“ – „Policijos Mokykla“ 3:3 (1:1)
"Sokeris" beveik užvėrė "Meglar" ekipai kelią į kitą etapą, "Klaipėda City-2" dviženkle persvara įveikė "Memel"
III LygaKlaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: III lyga
Sausio 22 d.
„Meglar“ – „Sokeris“ 4:5 (1:1)
„Memel“ – „Klaipėda City-2“ 1:11 (0:8)
Puslapis 1 iš 9 1 2 3 4 > >>
Prisijungti
Nario vardas
Slaptažodis

Dar ne narys?
Registruokis
Pamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo
I Lygos turnyrinė lentelė
Komanda R. Tašk.
1. Klaipėdos Universitetas 10 28
2. GP-Policijos Asociacija 9 22
3. Klarksonas-Plikiai 10 21
4. Nautica 10 20
5. Irenita 9 15
6. Sportidus-KVK 9 15
7. KUSK 9 14
8. Kruopa 9 9
9. Baltai 9 7
10. Sarema 10 6
11. Bočiai 10 6
12. Titanic 10 2
II Lygos turnyrinė lentelė
Komanda R. Tašk.
1. Klaipėda City 9 25
2. Vakarų frontas 9 24
3. Policijos Mokykla 9 16
4. LCC KICKS 9 15
5. Atsarginių suoliukas 9 12
6. Bočiai-Transkela 9 12
7. Sparta 9 11
8. AGRpakas-Sendvaris 9 9
9. Optimistai 9 4
10. LAJM 9 3
III Lygos turnyrinė lentelė
Komanda R. Tašk.
1. Klaipėda City-2 10 28
2. Kuršiai 10 22
3. Klaipėdos Policija 10 21
4. FK Sokeris 10 20
5. Bega 10 19
6. Miško Pasaka 9 16
7. Meglar 9 10
8. KPVM 10 10
9. Karinės Jūrų Pajėgos 9 9
10. Memel 10 6
11. Ginduliai 10 6
12. FC Agluonėnai 9 3