"Klaipėda City B" komandos triumfu finišavo Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lygos varžyboss
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lyga
Vasario 16 d.
Finalas
FC "Suoliukas" - "Klaipėda City B" 0:2 (0:1)

Dėl III vietos
"Klaipėdos Uostas" - FK "Granata" 3:4 (1:1)

"Mažosios Taurės" varžybų finalas
"Nautica" - "KFA Akademija-Dituva" 13:0 (4:0)
"EDM Statyba-Sendvaris" paskutinę minutę išlygino rezultatą, bet "KFA-Dituva" buvo tikslesnė baudinių serijoje ir pateko į "Mažosios taurės" varžybų finalą
Vasario 11 d.
"Mažosios Taurės" varžybų pusfinalis
"EDM Statyba-Sendvaris" - "KFA Akademija-Dituva" 4:4 (0:3, baudiniai 2:4)
"Gargždų Pramogos-SC" įsitvirtino Lietuvos salės futbolo A lygos antroje vietoje
Salės futbolo A lyga
14 turas
Vasario 10 d.
"Gargždų Pramogos-SC" - Jonavos "Vikingai" 4:3 (1:0)
"Krantona" apgynė titulą finalinės dvikovos prieš "Klaipėda City" antroje pusėje, "Klaipėdos Universitetas" aštuntą sezoną paeiliui ant prizininkų pakylos
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių I lyga
Vasario 9 d.
FINALAS
"Krantona"- Klaipėda City" 7:2 (1:2)
Finale intrigos netrūko iki paskutinių dešimties minučių, nors galutinis rezultatas to ir neatspindi. „Krantona“ po sėkmingai įžaisto kampinio Aido Capo įvarčiu išsiveržė į priekį (1:0), bet dar pirmoje rungtynių pusėje puikiai rungtyniavusi „Klaipėda City“ dvejais Justo Adamo ir Manto Perepliotovo įvarčiais ne tik išlygino rezultatą, bet ir išsiveržė į priekį (2:1).
Antrajame kėlinyje „Krantona“ pademonstravo visai kitokį žaidimą ir pirmiausia Arnoldo Nausėdo elegantišku įvarčiu išlygino rezultatą (2:2). Dar po kurio laiko Neilas Urba tolimu smūgiu išvedė „Krantoną“ į priekį (3:2). Geriausiu I-os lygos žaidėju išrinktas Erikas Vainoras puikiais dvejais įvarčiais suteikė komandai saugų pranašumą (5:2), finalinius taškus rungtynėse padėjo Neilas Urba ir Deividas Lukošius (7:2) bei antrus metus paeiliui į finalą patekusi „Krantona“ apgynė nugalėtojų titulą.

DĖL III VIETOS
"Klaipėdos Universitetas" - "Plikiai-Rūgpienių kaimas" 4:2 (2:2)
Rungtynėse dėl III vietos „Klaipėdos Universitetas“ gan greitai Audriaus Tolio įvarčiu įgijo persvarą (1:0), bet „Plikiai-Rūgpienių kaimas“komandos žaidėjas Marius Valskis puikiu reidu ir stipriu smūgiu išlygino rezultatą (1:1). Prabėgus kelioms minutėms Tomas Tamošauskas gražiu įvarčiu į "devyniukę" vėl išvedė „Klaipėdos Universitetą“ į priekį (2:1), bet vos po poros minučių „Plikiai-Rūgpienių kaimas“ vartininkas Edvinas Razutis įspūdingu smūgiu sudrebino varžovų vartus, kai kamuolys atsitrenkęs į abu virpstus suspurdėjo vartų tinkle (2:2).
Antrajame kėlinyje žiūrovai sekė atkaklią ir kovingą dvikovą, bet ilgai teko laukti įvarčių, kuriuos „Klaipėdos Universitetas“ įmušė tik per paskutines dešimt minučių – po puikaus Audriaus Tolio perdavimo Tomas Tomašauskas vos iš poros metrų nukreipė kamuolį į vartus (3:2), o dar po kelių akimirkų Skirmantas Rakauskas išguldė varžovų gynybą ir padvigubino savo komandos persvarą (4:2). Atlaikęs „Plikiai-Rūgpienių kaimas“ komandos bandymus surengti šturmą, „Klaipėdos Universitetas“ iškovojo trečiąją vietą ir aštuntą sezoną paeiliui patenka tarp prizininkų.

Geriausiu I-os lygos vartininku išrinktas – Dmitrij Jakovlev („Klaipėda City“), o geriausiu I-os lygos žaidėju – Erikas Vainoras (Krantona“), kuris kartu su Karoliu Kelpšu („Sarema“), įmušę po 18 įvarčių, tapo rezultatyviausiais žaidėjais.

Sportuokite sporto klube "VS-Express 24/7"!
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių generalinis partneris sporto klubas „VS-Express 24/7" siūlo salės futbolo pirmenybių žaidėjams dalyvavimą futbolo varžybose paįvairinti sportavimu sporto klube pasinaudojant taikomomis nuolaidomis.

Kiekvienas Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybėms registruotas žaidėjas norintis įsigyti Metinį ar vieno Mėnesio abonementą, pasirinkęs produktą gali panaudoti nuolaidos kodą su savo unikaliu registracijos numeriu (pvz.: SAL123, kuris nurodytas klff.lt internetinėje svetainėje kiekvieno žaidėjo profilyje). Šį kodą galima panaudoti TIK vieną kartą ir jis galioja iki salės futbolo pirmenybių pabaigos.

Į "Mažosios Taurės" varžybų finalą pateko "Nautica", pusfinalyje minimalia persvara įveikusi "Vienuolikę-Elvitransą'
Vasario 7 d.
"Nautica" - "Vienuolikė-Elvitransa" 3:2 (2:1)
Šio sezono pirmoji baudinių serija sėkminga buvo "Klaipėda City B" komandai ir abi futbolo klubo ekipos rungtyniaus abiejų lygų finaluose!
Vasario 6 d.
Pusfinalis
"Klaipėdos Uostas" - "Klaipėda City B" 1:1 (1:0, baudiniai - 3:5)
FC "Suoliukas" pusfinalyje laimėjo prieš FK "Granatą"
Vasario 5 d.
Pusfinalis
FK "Granata" - FC "Suoliukas" 3:7 (2:4)
Nugalėtojų titulą ginsianti "Krantona" finale susitiks su pirmąkart į I-os lygos finalą patekusia "Klaipėda City"
Vasario 4 d.
Pusfinalis
"Krantona" - "Plikiai-Rūgpienių kaimas" 5:3 (2:1)

"Klaipėdos Universitetas" - "Klaipėda City" 3:5 (0:1)
"Klaipėda City B" komandai kelią į pusfinalį atvėrė vienintelis įvartis, "KFA Akademija-Dituva" išlieka kovoje dėl "Mažosios Taurės"
Vasario 1 d.
Ketvirtfinalis
"Kruopa" - "Klaipėda City B" 0:1 (0:1)

"Mažosios Taurės" varžybų ketvirtfinalis
"Tobula Instaliacija-Baltai" - "KFA Akademija-Dituva" 6:8 (4:4)
II lygos pusfinalyje susitiks FC "Suoliukas" ir FK "Granata", "Mažosios Taurės " varžybas tęs "Nautica" ir "EDM Statyba-Sendvaris"