Trečioji "Šilutės" komandos pergalė sezono starte, "Klaipėdos FM" auklėtiniai nusileido Kybartų "Sveikatai"
LFF II lyga
3 turas
Balandžio 10 d.
Joniškio "SANED" - Šilutės FK "ŠILUTĖ" 0-1 (0-1)
Šeštadienį Žagarėje LFF II lygos pirmenybėse Šilutės FK "Šilutė" minimalia persvara 1-0 (1-0) nugalėjo Joniškio "Saned" komandą. Vienintelio įvarčio, įmušto pirmojo kėlinio pabaigoje, autorius Ernestas Mickevičius.
Tai buvo trečioji Šilutės komandos pergalė paeiliui ir kartu su Panevėžio "Ekranu" lyderiauja LFF II lygoje.

"Klaipėdos FM" - Kybartų "Sveikata" 2-4 (0-1)
Sekmadienį Klaipėdoje trečiojo turo rungtynėse "Klaipėdos FM" kovojo su Kybartų "Sveikatą" vienuolike. Pirmoji rungtynių pusė nebuvo rezultatyvi ir įpusėjus kėliniui svečiai išsiveržė į priekį (0-1).
Pagal žaidimą daug atviresniame antrajame kėlinyje buvo įmušta žymiai daugiau įvarčių - iki kėlinio vidurio "Sveikata" dvejais įvarčiais padidino savo persvarą (0-3). Ilgai netrukus "Klaipėdos FM" sudėtyje rungtyniaujantis patyręs Donatas Navikas sušvelnino atsilikimą (1-3), bet varžovai jau sekančioje atakoje vėl atsakė tiksliu smūgiu į vartus (1-4). Vis drąsiau puolime žaidę "Klaipėdos FM" auklėtiniai, Eimanto Labženčio įvarčiu, dar kartą sumažino varžovų persvarą, bet tai nesutrukdė "Sveikatos" komandai pasiekti pirmąją pergalę (4-2).


"Minija" pralaimėjo Mažeikiuose, "Banga B" savoje aikštėje nusileido lyderei FC "Jonavai", "Neptūnas" pasiekė antrąją pergalę
LFF I lyga
4 turas
Balandžio 9 d.
Mažeikių ÄTMOSFERA" - Kretingos "MINIJA" 3-1 (1-1) VIDEO
Penktadienį Mažeikiuose trečiąsias LFf I lygos pirmenybių rungtynes žaidusi Kretingos „Minija“ bandė nutraukti „Atmosferos“ nepralaimėtų rungtynių seriją. Idealią progą išsiveržti į priekį rungtynių pradžioje turėjusi „Minija“, pirmojo kėlinio viduryje po rezultatyvios šeimininkų atakos pati turėjo traukti kamuolį iš savo vartų tinklo (1-0). Per pirmojo kėlinio pridėtą laiką Kretingos komandai pavyko išlyginti rezultatą - po pakelto kampinio ir patogiai atšokusį kamuolį Deividas Šiuša pasiuntė į vartų kampą (1-1).
Antrojo kėlinio viduryje „Atmosferos“ legionierius tolimu smūgiu pasiuntė kamuolį į „Minijos“ vartų "devyniukę" ir kretingiškių vartininkas, nors ir pirštų galais lietęs kamuolį, neišgelbėjo komandos nuo antrojo įvarčio (2-1).
Rungtynėms slenkant į pabaigą „Minija“ bandė aktyviau kurti atakas, kad pasiektų bent išlyginamąjį įvartį, tačiau „Atmosfera“ surengė rezultatyvią kontrataką ir įtvirtino savo pergalę rezultatu 3-1.

Gargždų "BANGA B" - Jonavos FC "JONAVA" 1-2 (0-1) VIDEO
Pirmąsias šio sezono rungtynes žaidusi savoje aikštėje Gargždų "Banga B" bandė pasipriešinti LFF I lygoje pirmaujančiai FC "Jonava" komandai. Vis gi lygos lyderiais pavyko įrodyti savo pranašumą ir abiejų kėlinių eigoje įmušė po įvartį į gargždiškių vartus, tuo tarpu "Banga B" atsakė tik Pauliaus Lotužio įvarčiu pačioje rungtynių pabaigoje (1-2).

Klaipėdos "Neptūnas" - Marijampolės "Sūduva B" 2-0 (1-0) VIDEO
LFF I lygos pirmenybėse Klaipėdos „Neptūnas“ pasiekė antrąją pergalę, 2-0 įveikęs Marijampolės „Sūduvos“ dublerius. Klaipėdiečius į priekį įpusėjus pirmajam kėliniui išvedė Jonas Bičkus (1-0), į vartus pasiuntęs kamuolį, kuris jam atšoko varžovų vartininkui nesėkmingai atrėmus Mariaus Papšio smūgį į vartus. Po kelių minučių persvarą galėjo padvigubinti Marius Papšys, nuo 11 metrų atžymos, tačiau „Sūduvos B“ komandos vartininkas atrėmė ir šį Mariaus smūgį.
Pergalę rezultatu 2-0 „Neptūnui“ pavyko įtvirtinti likus kiek daugiau nei dešimt minučių iki rungtynių pabaigos, kai po perdavimo iš aikštės krašto, varžovai nukreipė kamuolį į savo vartus. Tad antroji pergalė „Neptūnui“ leido pakilti į šeštąją vietą.


Iš pirmaujančio ketvertuko komandų pirmajame rate "Bangai" taškų atimti nepavyko
Optibet A lyga
Balandžio 7 d.
6 turas
Vilniaus FK "ŽALGIRIS" - Gargždų "BANGA" 2-0 (0-0) VIDEO
Gargždų "Bangai" ir ketvirtose šio sezono rungtynėse nepavyko nutraukti pralaimėjimų serijos - šį kartą Vilniuje rezultatu 0-2 (0-0) pralaimėta Vilniaus "Žalgiriui".
"Bangai" pavyko atsilaikyti nuo varžovų atakų iki pertraukos, tačiau antrajame kėlinyje po pakeltų kampinių Karolis Užėla dukart nukreipė kamuolį į gargždiškių vartus ir privertė "Bangą" patirti dar vieną pralaimėjimą.
Sužaidusi su visais keturiais A lygos čempionate pirmaujančiais varžovais, kitą savaitę stos prieš kiek palankesnį varžovą - Alytaus "Dainavą".


"Banga" moterų A lygoje pasiekė pirmąją pergalę
LFF moterų A lyga
2 turas
Balandžio 3 d.
Vilniaus FK "Vilnius" - Gargždų "Banga" 0-1 (0-1) FOTO
Praėjusį savaitgalį startavusios minimaliu pralaimėjimu, šį savaitgalį antrojo turo rungtynėse Gargždų "Bangos" merginos pasiekė minimalią pergalę 1-0 Vilniuje. Po Lijanos Gedminaitės pergalingo įvarčio, įveiktas Vilniaus FK "Vilnius".


"Gargždų Pramogos" garbingai užbaigė salės futbolo sezoną
2020-2021 metų LFF salės futbolo taurės varžybos
Finalas
Balandžio 3 d.
„Gargždų Pramogos“ (Gargždai) - Kauno "Žalgiris' 1-2 (1-1) VIDEO
"Gargždų Pramogos" komanda baigė salės futbolo sezoną garbingai 1-2 (1-1) pasipriešinusi LFF Taurės varžybų finale Kauno "Žalgirio" komandai.
Atkaklioje dvikovoje ilgą laiką buvo lygus rezultatas, o antroje rungtynių pusėje varžovams dar kartą įgijus persvarą, Gargždų komandai pristigo ilgesnio žaidėjų suolelio, kad surengtų rezultatyvų lemiamą šturmą.
Sveikiname "Gargždų Pramogos" komandos žaidėjus ir futbolo klubo vadovus su garbingai pabaigtu salės futbolo sezonu, kuriame nors ir netrūko įvairių sunkumų, bet užimta III-oji vieta LFF A lygoje bei nukeliauta iki Taurės varžybų finalo.


FK "Šilutė" ir antrose šio sezono rungtynėse pasiekė pergalę
LFF II lyga
2 turas
Balandžio 3 d.
Šilutės FK "ŠILUTĖ" - Kėdainių "NEVĖŽIS B" 5-1 (3-1)
LFF II lygoje savo antrąsias šio sezono rungtynes žaidė FK "Šilutė". Pirmoje namų dvikovoje šilutiškiai priėmė Kėdainių "Nevėžio" dublerius. Rungtynės šeimininkams prasidėjo nesėkmingai ir kurį laiką teko atsilikinėti (0-1), bet iki pertraukos Julius Užkuraitis spėjo įmušė du įvarčius (2-1), o Evaldas Užkuraitis dar ir padidino persvarą (3-1).
Antroje rungtynių pusėje Darius Paldauskas savo dvejais įvarčiais dar labiau įtvirtino šilutiškių pergalę (5-1). Tad FK "Šilutė" sezoną pradėjo dvejomis pergalėmis.


Skirtingos Klaipėdos regiono komandų rungtynių baigtis LFF I lygos III-ajame ture
LFF I lyga
3 turas
Balandžio 3 d.
Jonavos FC "JONAVA" - Klaipėdos "NEPTŪNAS" 5-1 (3-1)
Klaipėdos "Neptūnas" vyko į Jonavą, kur rungtyniavo su šio sezono lydere FC "Jonava". Rungtynių pradžioje "Neptūnas" po Jono Bičkaus įvarčio išsiveržė į priekį, tačiau vėliau "Jonava" diktavo savo žaidimą ir dar pirmajame kėlinyje išsiveržusi į priekį (3-1), rungtynes laimėjo įtikinamai 5-1.

Šiaulių FA "ŠIAULIAI" - Gargždų "BANGA B" 1-1 (0-0) VIDEO
Vos poros minučių iki pergalės pritrūko LFF I-oje debiutavusiai Gargždų "Bangai B", kuri 83-ąją rungtynių minutė po Igno Veckaus įvarčio pirmavo, bet FA "Šiaulių" komandos kapitonas Algis Jankauskas per pridėtą rungtynių laiką išlygino rezultatą 1-1.

Vilniaus "BFA" - Kretingos "MINIJA" 0-1 (0-0) VIDEO
Šį savaitgalį ilgiausia kelionė laukė Kretingos "Minijos", kuriai teko keliauti į sostinę ir rungtyniauti su "Baltijos futbolo akademijos" ekipa. Nerezultatyvioje dvikovoje, kretingiškių pergalę nulėmė vienintelis įvartis įmuštas likus apie dešimt minučių, o įvarčiu pasižymėjo komandos naujokas Ričardas Šveikauskas.


Net puikus įvartis nepadėjo "Bangai" iškovoti pirmojo taško dvikovoje su "Sūduva"
Optibet A lyga
Balandžio 2 d.
5 turas
Gargždų "BANGA" - Marijampolės "SŪDUVA" 1-2 (1-1) VIDEO
Sezono starte "Bangai' tenka rungtyniauti su komandomis, kurios tiek praėjusiame sezone, tiek šiame pretenduoja į pirmąsias pozicijas. Nors kiekvienam iš šių varžovų "Banga" pasipriešino ir atkakliai kovojo, tačiau savo taškų sąskaitos dar neatidarė.
Šių rungtynių pirmojo kėlinio viduryje svečiai po pakelto kampinio galva nukreipė į gargždiškių vartus (0-1), bet Simonas Urbys netrukus puikiu smūgiu iš baudos aikštelės prieigų pasiuntė kamuolį į "Sūduvos" vartų devyniukę (1-1). Antrajame kėlinyje po kampinio dar kartą kamuolys buvo pasiųstas į "Bangos" vartus ir Gargždų komanda rezultatu 1-2 nusileido Marijampolės "Sūduvai".


"Gargždų Pramogos" pateko į LFF Taurės varžybų finalą
2020-2021 metų LFF salės futbolo taurės va-ržybos
Pusfinalis
Balandžio 2 d.
FK "Akmenė" (N. Akmenė) - „Gargždų Pramogos“ (Gargždai) 1-4 (1-4) VIDEO
Penktadienį Prienuose LFF salės futbolo Taurės varžybų pusfinalio rungtynėse 4-1 (2-1) laimėjo prieš FK "Akmenės" komandą ir pateko į šių varžybų finalą. Gargždų komandoje dukart pasižymėjo Aurimas Skurdelis, vieną kartą Algimantas Bačianskis ir kartą varžovai pasiuntė kamuolį į savo vartus.
Šeštadienį finale susitiks su Kauno "Žalgirio" komanda, kuri penktadienį taip pat lengvai 5-1 įveikė Vilniaus "Turbotransfers" ekipą.


FK "Šilutė" pirmąją pergalę pasiekė per pridėtą laiką, "Klaipėdos FM" turėjo pripažinti "Ekrano" pranašumą
LFF II lyga
1 turas
Kovo 27 d.
Kauno raj. "HEGELMANN LITAUEN B" - Šilutės FK "ŠILUTĖ" 1-2 (1-0)
Pirmoji sezono išvyka sėkmingai susiklostė LFF II lygos varžybose startavusiai Šilutės FK "Šilutei", kuri nors ir atsilikinėjo rezultatu 0-1, bet antroje rungtynių pusėje išnaudojusi vieno žaidėjo pranašumą, sugebėjo iškovoti pergalę 2-1 prieš Kauno rajono "Hegelmann Litauen" dublerius. Įsibėgėjus antrajam kėliniui Jonas Lukas Kovalskis nuo 11 metrų atžymos išlygino rezultatą (1-1), o per pridėtą rungtynių laiką Darius Paldauskas išplėšė FK"Šilutės" komandos pergalę (2-1).

Kovo 28 d.
"KLAIPĖDOS FM" - Panevėžio "EKRANAS" 1-6 (0-2)
Rimtas išbandymas LFF II lygos starte teko Klaipėdos FM auklėtiniams, kurie pirmajame ture rungtyniavo su Panevėžio "Ekranu", kuris dar šiame sezone turėjo vilčių rungtyniauti LFF I lygoje.
Jauniesiems klaipėdiečiams pirmajame kėlinyje dukart nepavyko atsilaikyti nuo svečių atakų (0-2), o po pertraukos "Ekrano" žaidimas buvo dar rezultatyvesnis ir vienas iš LFF II lygos favoritų pasiekė nesunkią pergalę 6-1.

Puslapis 1 iš 228 1 2 3 4 > >>
Informacija

KLFF partneriai


KLFF.lt - 2015