Šeštadienį ketverios LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybių 17-ojo turo rungtynės
LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybės
Rusgėjo 24 d.
17 turas
„Juventa-99“ – „Širvėna“ 5:1 (4:1)

„Babrungas“ – „Koralas“ 2:0 (1:0)
RUNGTYNIŲ ĮVARČIŲ VIDEO
RUNGTYNIŲ VIDEO APŽVALGA

„Akmenės Cementas“ – FC „Pakruojis“ 1:3 (0:1)

„Atlantas B“ – „ŠSPC-Radviliškis“ 9:0 (4;0) ("ŠSPC-Radviliškis" komanda užprotestavo rungtynių rezultatą, nes "Atlanto B" komandoje rungtyniavo neregistruotas žaidėjas)
Lengva "Gargždų Pramogos-Ąžuolas" komandos pergalė prieš "Džiugo" dublerius
LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybės
Rugsėjo 23 d.
17 turas
"Gargždų Pramogos-Ąžuolas" - "Džiugas B" 5:2 (4:0)
RUNGTYNIŲ ĮVARČIŲ VIDEO

RUNGTYNIŲ VIDEO APŽVALGA
LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybių 17-ojo turo anonsas
LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybių priešpaskutinio turo dvikovos bus sužaistos šį savaitgalį. 17-asis turas prasidės penktadienį vakare 19.30 val. Gargždų „Minijos“ progimnazijos stadione tarp „Gargždų Pramogos-Ąžuolas“ ir „Džiugo B“ komandų. Gargždiškiai dar turi vilčių pakovoti dėl antrosios vietos, tačiau norint jas išlaikyti reiks nebarstyti taškų dvikovoje su telšiškiais, kurie paskutinėse dvejose rungtynėse pasiekė pergales, o ir pirmojo rato dvikovoje nusileido 2:3 tik po rungtynių pabaigoje varžovų įmušto 11 metrų baudinio.
Turnyrinės lentelės viduryje esančios „Juventos-99“ ir „Širvėnos“ komandos šeštadienį 12.00 val. tarpusavyje kovos dėl aukštesnės vietos, o šiauliečiai tuo pačiu bandys įrodyti, kad pirmojo rato pralaimėjimas 0:6 Biržuose buvo tik tuo metu persekiojusių problemų pasekmė.
Dėl prizinės vietos bent teorinių galimybių dar pakovoti turinčios „Akmenės Cemento“ ir „Babrungo“ komandos šeštadienį 15.00 val. savose aikštėse priims pirmenybių pirmaujančias komandas. Į Naująją Akmenę atvyks jau pirmąją vietą užsitikrinęs FC „Pakruojis“, kuris Pakruojyje tarpusavio dvikovą laimėjo rezultatu 2:1.
Plungiškiai savame stadione susitiks su Klaipėdos „Koralu“, kuriam pergalė leistų užsitikrinti galutinę antrąją vietą. Klaipėdiečiai pirmojo rato rungtynėse „Babrungą“ įveikė rezultatu 3:1.
Pastarąją savaitę vyko rokiruotės turnyrinės lentelės apačioje, o paskutinėje vietoje atsidūręs „ŠSPC-Radviliškis“ vyks į Klaipėdą, kur lauks akistata su „Atlantu B“, kuriam taip pat yra reali grėsmė atsidurti paskutinėje vietoje. Radviliškiečiai savoje aikštėje pirmąją tarpusavio dvikovą laimėjo rezultatu 4:2.
Drausminės nuobaudos
LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybių drausminės nuobaudos
"Koralas" komandos žaidėjas Ernestas Alekna už pašalinimą rungtynėse "Koralas" - "Gargždų Pramogos-Ąžuolas" yra diskvalifikuojamas 1 rungtynėms. (Liko 1 rungtynės)
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybių drausminės nuobaudos
"KKT" komandos žaidėjas Robertas Ringys, kuris rungtynėse "EDM Statyba-Sendvaris" - "KKT" buvo pašalintas iš aikštės, yra diskvalifikuojamas 1 rungtynėms. (Liko 1 rungtynės)
Anonsas
Vienintelį tikslų smūgį atlikusi "Sakuona-Rūgpienių kaimas" ekipa įveikė FK "Šilalę"
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Rugsėjo 20 d.
17 turas
"Sakuona-Rūgpienių kaimas" - FK "Šilalė" 1:0 (0:0)
RUNGTYNIŲ ĮVARČIO VIDEO

RUNGTYNIŲ VIDEO APŽVALGA
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo Taurės varžybose dalyvaus 14 komandų
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo Taurės varžybose, kuriose komandos kovos dėl „Didžiosios Taurės“ ir „Mažosios Taurės“, dalyvaus 14 komandų - "Sarema", "Klaipėdos Universitetas-Viskas Futbolui", FC "Suoliukas", "Titanic", "Klaipėda City", "Miško Pasaka", "EDM Statyba-Sendvaris", "Kruopa", "Vienuolikė-Elvitransa", "Meglar", "Nautica", "Memel", "Agluona" ir "Sparta".
Ištraukus burtus komandos sužinojo koks lauks jų kelias iki "Didžiosios Taurės" finalo, o jei atitinkamame etape patirs pralaimėjimą, kovą atitinkamame etape tęs dėl "Mažosios Taurės" (žiūrėti žemiau varžybų schemoje).
Vienerių rungtynių (du kėliniai po 25 min.) nugalėtojas iškart patenka į kitą etapą, o jei rungtynės baigiasi lygiosiomis, mušami 10 m. baudiniai (po 5 arba daugiau, jei nepaaiškėja nugalėtojas).
Į komandos sudėtį galima įtraukti 25 žaidėjus (žaidėjų sąrašą pateikti iki rugsėjo 25 d.). Komandose negalima registruoti LFF A lygos, LFF I-os lygos ir LFF II lygos komandose registruotų žaidėjų.
Pergalę iškovojęs "EDM Statyba-Sendvaris" pakilo iš turnyrinės lentelės paskutinės vietos
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Rugsėjo 19 d.
16 turas
"EDM Statyba-Sendvaris" - "KKT" 2:1 (1:0)
RUNGTYNIŲ ĮVARČIŲ VIDEO

RUNGTYNIŲ VIDEO APŽVALGA
Tuzinas "Džiugo B" ekipos įvarčių į "ŠSPC-Radviliškio" komandos vartus
LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybės
Rugsėjo 18 d.
Nukeltos iš 7 turo
"Džiugas B" - "ŠSPC-Radviliškis" 12:0 (3:0)
"Šeimų futbolo turnyras 2016"
Savaitgalį įvyko antrasis „Šeimų futbolo turnyras 2016“, kurį organizavo Klaipėdos apskrities ir miesto futbolo federacija ir futbolo klubas „Atlantas“. Turnyre dalyvavusios šeimos varžėsi futbolo aikštelėje, išbandė jėgas estafetėsė bei įvairiose kitose futbolo rungtyse.
Pateikiame turnyro nuotraukas ir video momentus.

FC "Pakruojis" užsitikrino nugalėtojų vardus, mažumoje rungtynes baigęs "Koralas" išlaikė tenkinančias lygiąsias, rungtynių Biržuose rezultatas - užprotestuotas
LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybės
Rugsėjo 17 d.
16 turas
"Širvėna" - "Akmenės Cementas" 2:3 (2:3)
("Širvėnos" komandai atsiėmus protestą, lieka galioti faktiškas rungtynių rezultatas).

FC "Pakruojis" - "Babrungas" 7:1 (4:1)

"Koralas" - "Gargždų Pramogos-Ąžuolas" 1:1 (1:1)
RUNGTYNIŲ ĮVARČIŲ VIDEO
RUNGTYNIŲ VIDEO APŽVALGA
Puslapis 1 iš 67 1 2 3 4 > >>
Šios dienos rungtynės:
LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
20.30 Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" - Šilalės FK "ŠILALĖ"

LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Pakruojo FC "PAKRUOJIS" 16 44
2. Klaipėdos FK "KORALAS" 16 31
3. "GARGŽDŲ PRAMOGOS-ĄŽUOLAS" 17 31
4. Plungės "BABRUNGAS" 16 26
5. Akmenės FK "AKMENĖS CEMENTAS" 17 24
6. Šiaulių "JUVENTA-99" 17 20
7. Biržų "ŠIRVĖNA" 16 15
8. Klaipėdos "ATLANTAS B" 15 15
9. Telšių "DŽIUGAS B" 17 12
10. Radviliškio "ŠSPC-RADVILIŠKIS" 15 12
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Klaipėdos "SAREMA" 13 28
2. Šilalės FK "ŠILALĖ" 13 25
3. Kretingos "KKT" 13 17
4. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 13 14
5. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 14 12
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių I lyga
Komanda R. Tašk.
1. SAREMA 14 39
2. KL. UNIVERSITETAS-VISKAS FUTBOLUI 14 31
3. FC "SUOLIUKAS" 14 26
4. TITANIC 14 23
5. KLAIPĖDA CITY 14 22
6. MIŠKO PASAKA 14 12
7. EDM STATYBA-SENDVARIS 14 10
8. VAKARŲ FRONTAS 14 0
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių II lyga
Komanda R. Tašk.
1. KRUOPA 18 45
2. UOSTO DIREKCIJA 18 43
3. FK "JAKAI" 18 39
4. FK "VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA" 18 32
5. BALTAI 18 24
6. NAUTICA 18 24
7. MEGLAR 18 22
8. KORALAS 18 19
9. MEMEL 18 7
10. AGLUONA 18 2