Pagrindinis
Apie federaciją
Archyvas
LFF III lygos
Klaipedos regiono pirmenybės
Komandos
Tvarkaraštis
Rezultatai
Turnyrinė lentelė
Rezultatyviausi žaidėjai
Nuostatai
Moterų regioninės lygos
Vakarų regiono pirmenybės
Komandos
Tvarkaraštis
Rezultatai
Turnyrinė lentelė
Rezultatyviausi žaidėjai
Nuostatai
Klaipėdos miesto
8x8 futbolo pirmenybės
Komandos
Tvarkaraštis
Rezultatai
Turnyrinė lentelė
Rezultatyviausi žaidėjai
Nuostatai
Klaipėdos miesto
veteranų (35+)
8x8 futbolo pirmenybės
Komandos
Tvarkaraštis
Rezultatai
Turnyrinė lentelė
Rezultatyviausi žaidėjai
Nuostatai
Klaipėdos miesto
veteranų (45+)
8x8 futbolo pirmenybės
Komandos
Tvarkaraštis
Rezultatai
Turnyrinė lentelė
Rezultatyviausi žaidėjai
Nuostatai
Per trumpą laiką persvarą iššvaistęs "EDM Statyba-Sendvaris" į kitą etapą prasibrovė tik po baudinių serijos
"Tobula Instaliacija-Baltai" (35+) ekipa eliminavo FK "Pliusas" komandą iš tolimesnės kovos
XX-ojo A. Fokino atminimo turnyro pirmoje dvikovoje "EDM Statyba-Sendvaris" įveikė "Plikiai-Sakuona" ekipą
Futbolo klubo "Pliusas" komandų tarpusavio dvikovą aštuntfinalyje laimėjo veteranai
Įvartis į savo vartus nulėmė kas pateko į kitą etapą FK "Jonušai" ir FC "Suoliukas" komandų dvikovoje
Pajėgas papildžiusi "Klaipėda City" įrodė savo pranašumą prieš "Danės perlo" veteranus
Patyrusi "Garant Group" ekipa aštuntfinalyje lengvai įveikė debiutantę FC "Dituvą"
"Didžiosios taurės" pirmoje aštuntfinalio dvikovoje "Fasoul Fc" ekipos pergalė minimalia persvara
Ištraukti Klaipėdos miesto 8x8 futbolo Taurės varžybų burtai
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių I lygos prizininkai
Puslapis 4 iš 321
<
1
2
3
4
5
6
7
>
>>
ŠIOS DIENOS RUNGTYNĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.
KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.
KLAIPĖDOS MIESTO VETRANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
19.00
2 turas
FK PLIUSAS
-
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
20.10
2 turas
NAUTICA-ATLANTO VETERANAI
-
KLAIPĖDA CITY
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
TURNYRINĖS LENTELĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1.
Gargždų FK PEMPININKAI
1
4
3
2.
Plikių SAKUONA
0
0
0
3.
Plungės BABRUNGAS B
0
0
0
4.
Palangos FK MELNO
0
0
0
5.
Gargždų FK BANGA C
0
0
0
6.
Klaipėdos FK SIRIJUS B
0
0
0
7.
Klaipėdos EDM STATYBA-SENDVARIS
1
-4
0
KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1.
KLAIPĖDA CITY
1
8
3
2.
SK PLIKIAI
1
4
3
3.
SIGROUP
1
2
3
4.
FK JONUŠAI
1
1
3
5.
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
0
0
0
6.
FK PLIUSAS
1
-1
0
7.
EDM STATYBA-SENDVARIS
1
-2
0
8.
FC SUOLIUKAS
1
-4
0
9.
FK DITUVA
1
-8
0
KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1.
DANĖS PERLAS
1
5
3
2.
KLAIPĖDA CITY
1
3
3
3.
GARANT GROUP
1
1
3
4.
NAUTICA-ATLANTO VETERANAI
1
0
1
5.
PVM-21
1
0
1
6.
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
1
-1
0
7.
FK PLIUSAS
1
-3
0
8.
MEMEL
1
-5
0
KLFF.lt - 2015