"Gargždų Pramogos" ketvirtfinalyje rungtyniaus su praėjusio sezono finalininke "Aleksoto" komanda
Trečiadienį LFF būstinėje buvo ištraukti LFF futsal taurės ketvirfinalio burtai, kurie į poras suskirstė likusias komandas.

Pastaruoju metu sunkiai taškus renkanti „Gargždų Pramogos“ komanda ketvirtfinalyje išvykoje rungtyniaus su Kauno „Aleksoto“ komanda, kuri praėjusiais metais nužygiavo iki finalo, nors ir nėra salės futbolo A lygos dalyvė.

Visos ketvirtfinalio poros:
Kauno „Vytis“ – Mažeikių VIP;
„Akmenė“ – Alytaus „Dainava“;
Kauno „Aleksotas“ – Gargždų „Pramogos“;
Kauno „Smūgis“ / Jonavos „Vikingai“ – Vilniaus „Turbotransfers“;
Ketvirtfinalio etapas turi būti sužaistas iki vasario 28 dienos.


Per trejas rungtynes iškovotas tik vienas taškas
LFF salės futbolo A lyga
Sausio 28 d.
15 turas
"GARGŽDŲ PRAMOGOS" - Mažeikių "VIP" 3-3 (1-1) VIDEO

Sausio 31 d.
16 turas
"GARGŽDŲ PRAMOGOS" - Akmenės FK "AKMENĖ" 1-3 (0-1) VIDEO

Vasario 2 d.
17 turas
Vilniaus "TURBOTRANSFERS" - "GARGŽDŲ PRAMOGOS" 4-3 (0-1) VIDEO


Klaipėdoje bus statomas futbolo maniežas
Bus pradėtas realizuoti ilgus metus Klaipėdoje planuotas ambicingas tikslas - įrengti dengtą sporto maniežą, kuriame ištisus metus galėtų treniruotis jaunieji miesto sportininkai.
Pasak Klaipėdos miesto mero Vytauto Grubliausko, situacija dėl COVID -19 pandemijos apribojo ekonomines ir finansines miesto galimybes, tačiau reikia žiūrėti į ateitį ir sukurti geresnes sąlygas miesto vaikams ir jaunimui sportuoti.
„Džiugu, kad Klaipėdos sporto bendruomenė yra ypač akyvi ir turinti sveikų, racionalių ir labai reikalingų idėjų bei pasiūlymų, kurie yra neabejotinai svarbūs miesto vystymuisi bei šiuolaikiškų, kokybiškų sporto bazių kūrimui uostamiestyje. Miesto užduotis – sudaryti, kiek įmanoma, pačias palankiausias sąlygas visiems, norintiems sportuoti, stiprinti sveikatą, siekti rezultatų. Norėdami išugdyti sveiką visuomenę, padėti ne vien tik talentingiems sportininkams, kad jie galėtų deramai atstovauti miestui ir Lietuvai įvairaus lygio varžybose, taip pat turime pasirūpinti, kad visi miestiečiai turėtų geras sąlygas sportuoti, kokybiškai leisti laisvalaikį, todėl apsispręsta dėl būtinybės įrengti dengtą sporto maniežą, kuriame sporto veikla galėtų vykti ištisus metus. Tai - sena ne tik sporto bendruomenės, bet ir visų mūsų svajonė, džiugu, kad jau netrukus ji turės palankias galimybes tapti kūnu," - sako V. Grubliauskas.
Mero potvarkiu sudarytai darbo grupei iš įvairių savivaldybės administracijos skyrių vadovų ir specialistų pavesta iki 2021 m, balandžio 1 d. surasti tinkamą vietą tokiam objektui atsirasti, parengti projekto technines sąlygas, suformuluoti dengto futbolo maniežo Klaipėdos mieste įrengimo projektavimo užduoties sprendinius. Šiai darbo grupei vadovaus mero pavaduotojas Arvydas Cesiulis.
Dabartinis futbolo treniruočių ciklo sezoniškumas smarkiai stabdo jaunųjų futbolininkų meistriškumo ugdymą ir individualų tobulėjimą. Šios sporto šakos atstovų mieste yra daugiau negu 1100, todėl jiems sprendimas dėl dengto sporto maniežo atsiradimo - ypač gera žinia. Vien Klaipėdos futbolo mokykloje šiuo metu yra virš 770 sportuojančių vaikų ir jaunuolių. Manoma, kad jų būtų dar daugiau, tačiau sporto aikštynų stoka ir ypač dengto maniežo nebuvimas žiemos treniruotėms yra didelė kliūtis futbolo sporto proveržiui Klaipėdoje.
Kaip teigia mero pavaduotojas A. Cesiulis, Klaipėdos futbolo bendruomenė jau daug metų susiduria su problema, kad vėlyvą rudenį, žiemą ir ankstyvą pavasarį mūsų mieste bei aplinkiniuose regiono miestuose vaikams, mėgėjams bei profesionalams norint treniruotis ar rungtyniauti pilnų išmatavimų futbolo aikštėje tenka taikytis prie esamų oro sąlygų ir, jei futbolo aikštę nukloja sniegas ar ledas, futbolo bendruomenei tenka nutraukti treniruotes ir spraustis į sporto sales.
Pažymėtina, kad dengto futbolo maniežo atsiradimas Klaipėdos mieste tenkins ne tik sporto mokyklose sportuojančių vaikų poreikius. Savivaldybės Sporto skyriaus vedėja Rasa Rumšienė pateikė apibendrintus futbolo sporto šakos atstovų poreikius tokio objekto užimtumui. Galimi dengto futbolo maniežo naudotojai - Klaipėdos futbolo klubai, dalyvaujantys profesionaliose lygose; komandos (13-17 m.), dalyvaujančios oficialiuose Lietuvos čempionatuose; „WellKid“ čempionatuose dalyvaujančios komandos bei kiti futbolo mėgėjai. Tikimasi, kad dengto maniežo paslaugomis norės naudotis ir aplinkinių rajonų futbolo komandos bei aistruoliai. Be to, Lietuvos futbolo federacija pajūryje dažnai organizuoja stovyklas įvairaus amžiaus futbolo rinktinių treniruotėms bei rungtynėms, dalis jų taip pat galėtų vykti naujajame manieže.
Paminėtina, kad dengto futbolo maniežo statybos klausimą savivaldybė planuoja realizuoti su privataus kapitalo pagalba, konkrečios jo dalyvavimo galimybės bus numatytos savivaldybės parengtose viešojo konkurso sąlygose.
Šiuo metu sparčiai į pabaigą eina Futbolo mokyklos, esančios Paryžiaus Komunos gatvėje, statybų darbai – čia jaunieji sportininkai turės idealias sąlygas treniruotis ir varžytis šiltuoju metų laiku.


"Gargždų Pramogos" be didelio vargo pateko į ketvirtfinalį, išretėjusios sudėties "Klaipėda City" nusileido "Akmenei"
2020-2021 metų LFF salės futbolo taurės varžybos
II-asis etapas (Aštuntfinalis)
Sausio 20 d.
„Gargždų Pramogos“ (Gargždai) – „Sportidus“ (Panevėžys) 11-2 (5-0) FOTO

Sausio 21 d.
„Klaipėda City“ (Klaipėda) – „Akmenė“ (Naujoji Akmenė) 1-4 (0-3) VIDEO


Trečiadienį ir ketvirtadienį Taurės varžybų rungtynės Klaipėdos regiono komandoms
Šią savaitę Lietuvos salės futbolo Taurės varžybose antrojo etapo rungtynes savose aikštėse žais „Klaipėdos City“ ir "Gargždų Pramogos" komandos.

Trečiadienį 18.30 val. „Gargždų Pramogos“ susikaus su „Panevėžys-Sportidus“ ekipa, o ketvirtadienį 20.30 val. "Klaipėda City" bandys įveikti A lygoje rungtyniaujančios „Akmenės“ barjerą.


Dviejų įvarčių persvarą turėjusi "Gargždų Pramogos' komanda nenutraukė "Vikingų" nepralaimėtų runtynių serijos
LFF salės futbolo A lyga
Sausio 17 d.
13 turas
Jonavos "VIKINGAI" - "GARGŽDŲ PRAMOGOS" 2-2 (0-1) VIDEO


"Gargždų Pramogos" pasiekė svarbią pergalę prieš "Dainavą"
LFF salės futbolo A lyga
Sausio 12 d.
12 turas
Alytaus "DAINAVA" - "GARGŽDŲ PRAMOGOS" 4-7 (1-3) VIDEO


Likus septyniolikai sekundžių "Gargždų Pramogos" praleido įvartį, kuris leido "Vyčiui" išlikti nepraradus taškų
LFF salės futbolo A lyga
Sausio 9 d.
11 turas
"GARGŽDŲ PRAMOGOS" - Kauno "VYTIS" 1-2 (1-0) VIDEO


Ištraukti salės futbolo Taurės varžybų antrojo etapo burtai
Antradienį LFF būstinėje ištraukus salės futbolo Taurės varžybų burtus, paaiškėjo, kad „Klaipėdos City“ savoje aikštėje išmėgins jėgas su A lygoje rungtyniaujančia „Akmene“, o „Gargždų pramogos“ namie susikaus su „Panevėžys-Sportidus“ futbolininkais.
Visos antrojo etapo rungtynės turi būti sužaistos iki sausio 25 – osios.

Visos antrojo LFF futsal taurės turnyro poros:
Kauno rajono „Stihl“ – Kauno „Vytis“
„Klaipėdos City“ – „Akmenė“
Kauno „Smūgis“ – Jonavos „Vikingai“
Kauno „Aleksotas“ – „Radviliškis“
„Gargždų pramogos“ – „Panevėžys-Sportidus“
FA „Šiauliai“ – Alytaus DFK „Dainava“
Šalčininkėlių „Visinčia“ – Mažeikių VIP
Vilniaus „Turbotransfers“ – į ketvirtfinalį pateko be kovos.


Naujus metus "Gargždų Pramogos" pradėjo netikėtu pralaimėjimu
LFF salės futbolo A lyga
Sausio 3 d.
10 turas
"GARGŽDŲ PRAMOGOS" - Radviliškio "ŠSPC-RADVILIŠKIS" 3-6 (2-3) VIDEO

Puslapis 2 iš 226 < 1 2 3 4 5 > >>
Informacija

KLFF partneriai


KLFF.lt - 2015