Klaipėdos futbolo mokyklos auklėtiniai pirmose rungtynėse nugalėjo "Rosos" dublerius
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Liepos 21 d.
1 turas
ROSA B - KLAIPĖDOS FM-2004 1-4 (0-1) VIDEO
Antradienį LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybėse į kovas įsitraukė „Rosa B“ ir „Klaipėdos FM-2004“ komandos. Pirmajame kėlinyje Klaipėdos FM auklėtiniai gerais perdavimais dažnai „išvesdavo“ puolėjus prieš „Rosa B“ ekipos vartininką, bet daugelis šių progų liko neišnaudotos. Vienintelis įvartis iki pertraukos buvo įmuštas pozicinėje „Klaipėdos FM-2004“ atakoje, kai vos iš kelių metrų į vartus kamuolį nukreipė Enrikas Žukauskas (1-0).
Antrajame kėlinyje jaunimui daug geriau sekėsi išnaudoti savo progas ir iki kėlinio vidurio krito dar trys įvarčiai į „Rosa B“ komandos vartus, kai tiksliais smūgiais pasižymėjo Eimantas Labžentis, Pijus Dumalakas ir Enrikas Žukauskas (4-0). Netrukus galėjo ir dar labiau padidėti FM auklėtinių persvara, bet nepavyko realizuoti 11 metrų baudinio.
„Rosa B“ atsakė vos vienu įvarčiu, kai po kontratakos į FM komandos vartus kamuolį pasiuntė Nerijus Jurkaitis (1-4).


"Banga" antrą kartą šiame čempionate nusileido "Sūduvai"
LFF A lyga
Liepos 19 d.
10 turas
Gargždų "BANGA" - Marijampolės "SŪDUVA" 0-2 (0-2) VIDEO
Rungtynių pradžioje „Banga“ dukart sukūrusi pavojingus momentus, viename iš jų net „sudrebinusi“ „Sūduvos“ vartų skersinį, vėliau kėlinio viduryje praleido du įvarčius, kai nepatikimai sužaidė gynybos grandis bei „Sūduvos“ puolėjai pasiuntė kamuolį į šeimininkų vartus.
Neturėdama ką prarasti „Banga“ gan dažnai leidosi į puolimą ir bandė ieškoti sėkmės prie varžovų vartus, tačiau per antrąją rungtynių pusę sukūrė vos vieną šimtaprocentinę progą, kai puikiu perdavimu į atakos smaigalį išvestas Shogo Yoshikawa smūgiavo šalia vartų.
Tuo tarpu saugią persvarą turėjusi „Sūduva“ antrajame kėlinyje puolime nebuvo tokia aktyvi ir tenkinosi pergale rezultatu 2-0.
„Banga“, jau šešis turus paeiliui neiškovojanti pergalės, turnyrinėje lentelėje nuo pirmaujančio trejetuko jau atsiliko dešimčia taškų.


"Neptūnas B" nesulaukė futbolo aikštėje varžovų komandos , "EDM Statyba-Sendvaris" ir FK "VS-Jonušai" sužaidė be įvarčių
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Liepos 19 d.
2 turas
SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS - NEPTŪNAS B 0-3 (be žaidimo)
"Sakuona-Rūgpienių kaimas" komanda nesurinkusi pilnos sudėties, pasirinko pralaimėjimą be žaidimo, rezultatu 0-3.

Atkeltos iš 4 turo
EDM STATYBA-SENDVARIS - FK VS-JONUŠAI 0-0 (0-0) VIDEO
Sekmadienį LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybėse debiutavo FK VS-Jonušai komanda, kuri susitiko su „EDM Statyba-Sendvariu“. Šiose rungtynėse abejoms komandoms sunkiai sekėsi išvystyti atakas iki varžovų baudos aikštelės ir didžioji dalis kovos vyko aikštės viduryje. Beveik visi kiek pavojingesni momentai kildavo po standartinių situacijų – po kampinių ar pakeliant kamuolį link baudos aikštelės o varžovų pražangos. Prieš pat pertrauką FK VS-Jonušai neišnaudojo idealios progos išsiveržti į priekį, kai po Artūro Kumpio smūgio kamuolys atsitrenkė į virpstą.
Antrajame kėlinyje taip pat trūko didesnės grėsmės prie varžovų vartų ir tik baigiantis rungtynėms abi komandos apsikeitė grėsmingais momentais - „EDM Statyba-Sendvaris“ vienoje atakoje dukart pavojingai smūgiavo į vartus, bet gynėjai blokavo tuos smūgius, o patys FK VS-Jonušai išsuko tokią ataką, kad Simonas Alsys atsidūrė priešais vartus, bet jo smūgis skriejo šalia virpsto.
Tad galutinis rungtynių rezultatas 0-0 ir abi komandos pasidalino po tašką.


"Bangos" merginos pralaimėjo rezultatyvią dvikovą Vilniuje
LFF A lyga
Liepos 19 d.
7 turas
Vilniaus MFA "ŽALGIRIS-MRU - Gargždų "BANGA" 3-2 (2-2) VIDEO
Šią savaitę Gargždų „Bangos“ moterų komandai teko rungtyniauti su abejomis tiesioginėmis konkurentėmis dėl prizinių vietų LFF moterų A lygoje. Savaitės viduryje 0-2 nusileidusios „Kauno Žalgirio“ merginoms, sekmadienį gargždiškės vyko į Vilnių ir kovojo su Vilniaus MFA „Žalgiris-MRU“ komanda.
Rezultatyviame pirmajame kėlinyje gargždiškės dukart pirmavo, bet šeimininkės gan greitai išlygindavo rezultatą. Kėlinio pabaigoje „Banga“ turėjo ir trečią galimybę išsiveržti į priekį, bet nerealizavo 11 metrų baudinio ir komandos pertraukai išsiskirstė esant rezultatui 2-2.
Antrasis kėlinys nebuvo toks rezultatyvus ir viską nulėmė vienintelis įvartis likus kiek mažiau nei dešimt minučių iki rungtynių pabaigos – Vilniaus komandos žaidėjai įsiveržus į baudos aikštelę kairiuoju kraštu ir atlikus smūgį, kamuolys rikošetu nuo „Bangos“ gynėjos skriejo į vartus ir vilnietės pasiekė pergalingą rezultatą 3-2.


"Minija" visiškai nepasipriešino nuo pirmųjų minučių dominavusiam "Vyčiui"
LFF I lygos pirmenybės
7 turas
Liepos 18 d.
Vilniaus "VYTIS" - Kretingos "MINIJA" 0-5 (0-4)
Kretingos „Minija“ šeštadienį vyko į Vilnių, kur bandė nutraukti „Vyčio“ komandos sėkmingą dalyvavimą LFF I lygos pirmenybėse, jau ilgą laiką išvengiant pralaimėjimų. Tačiau tokias viltis vilniečiai pavertė niekais jau per pirmas 15 minučių, kai vienas po kito skriejo trys įvarčiai į „Minijos“ vartus. Iki pertraukos „Vytis“ dar vienu įvarčiu padidino savo persvarą (4-0), o formalumu likusiame antrajame kėlinyje „Minijai“ teko dar kartą išimti kamuolį iš savųjų vartų tinklo.


Klaipėdos regiono komandų dvikovos LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybėse
LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybės
6 turas
Liepos 17 d.
Klaipėdos "NEPTŪNAS" - Šilutės FK "ŠILUTĖ" 0-0 (0-0)
Liepos 18 d.
Klaipėdos "ATLANTAS" - Telšių "DŽIUGAS B" 1-2 (1-2)
Klaipėdos "ROSA" - Tauragės FK "TAURAS" 1-3 (1-1)
Prieš LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybėse numatytą pertrauką tarpusavyje susitiko lyderiaujančios Klaipėdos "Neptūno" ir Šilutės FK "Šilutės" ekipos. Šeimininkai visų rungtynių metu kiek labiau dominavo aikštėje, tačiau atkaklioje kovoje nei vienai komandai nepavyko pasižymėti įvarčiais 0-0 ir abi į savo sąskaitą įsirašė po vieną tašką.
Ankstyvą įvartį praleidęs "Atlantas" vos per kelias minutes sugebėjo atstatyti lygybę Aivaro Lukošiaus įvarčiu (1-1). Bet pirmojo kėlinio viduryje kamuolys dar kartą atsidūrė "Atlanto" vartuose, kai vienas iš klaipėdiečių gynėjų nukreipė kamuolį į savus vatus (1-2). "Atlantui" vėliau per pusantro kėlinio sunkiai sekėsi sukurti kažką labai įsimintino ar pavojingo varžovų vartininkui ir tik paskutinėmis minutėmis dvejais pavojingais smūgiais per vieną ataką "Atlantas" galėjo išlyginti rezultatą. Tačiau Telšių "Džiugo" dublerių jaunimas atsilaikė iki rungtynių pabaigos ir privertė "Atlantą" patirti pirmąjį pralaimėjimą rezultatu 1-2.
Pirmųjų taškų LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybėse siekianti "Rosa" savoje aikštėje rungtyniavo su Tauragės "Tauru". Klaipėdiečiai nors ir pirmieji praleido įvartį, tačiau prieš pat rungtynių pertrauką išlygino rezultatą (1-1). Rungtynių lūžis įvyko likus apie 15 minučių iki rungtynių pabaigos, kai tauragiškiai per kelias minutes įmušė du įvarčius ir iš Klaipėdos išsivežė pergalę rezultatu 3-1.


Gargždų "Banga" ir Kretingos "Minija" neperžengė LFF Taurės varžybų aštuntfinalio etapo
LFF Taurės varžybų Aštuntfinalio etapas
Liepos 15 d.
Vilniaus "RITERIAI" - Gargždų "BANGA" 2-0 (1-0)

Liepos 16 d.
Kretingos "MINIJA" - Marijampolės "SŪDUVA" 0-3 (0-1)
LFF Taurės varžybose likusioms dvejoms Klaipėdos regiono komandoms „Banga“ ir „Minijai“ nepavyko įveikti aštuntfinalio etapo.
Gargždiškiai Vilniuje rungtyniavo su kita LFF A lygos komanda - „Riteriais“, kuri šiose rungtynėse po kartą pasižymėjo abiejuose kėliniuose ir privertė „Bangą“ pasitraukti iš tolimesnių varžybų.
Dar didesnis iššūkis teko Kretingos „Minijai“, kuri savo gausiai susirinkusių žiūrovų akivaizdoje stojo prieš Lietuvos čempionus – „Sūduvą“. Garbingai pasipriešinusi tituluotiems varžovams „Minija“ pirmajame kėlinyje praleido tik vieną įvartį, o po pertraukos „Sūduva“ savo pranašumą įtvirtino dar dvejais įvarčiais.
Tad šiais metais nei vienai Klaipėdos regiono komandai nepavyko patekti į LFF Taurės varžybų ketvirtfinalį.


Pirmose pirmenybių rungtynėse "EDM Statyba-Sendvaris" nugalėjo praėjusio sezono nugalėtojus
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
1 turas
Liepos 12 d.
SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS - EDM STATYBA-SENDVARIS 1-2 (1-1)
Sekmadienį „Sakuona-Rūgpienių kaimas“ ir „EDM Statyba-Sendvaris“ komandų rungtynėmis prasidėjo LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės. Rungtynių pradžioje netrūko prasiveržimų tiek prie vienų, tiek prie kitų vartų, tačiau pirmasis pirmenybių įvartis įmuštas kiek netikėtai – nepavojingoje situacijoje varžovams perduodant kamuolį link vartų, „Sakuonos-Rūgpienių kaimo“ gynėjas nukreipė kamuolį į savo vartus (0-1).
Vėliau iki pertraukos nors ir sekė abiejų komandų puolėjų išsiveržimai prieš vartininką, bet įvartis buvo įmuštas ne iš žaidimo – prieš pat pertrauką „EDM Statyba-Sendvario“ gynėjas savo baudos aikštelėje ranka nutraukė varžovų ataką, o Marius Valskis šaltakraujišku smūgiu uo 11 metrų atžymos išlygino rezultatą 1-1.
Antroje rungtynių pusėje abi komandos vėl sukūrė aibę pavojingų momentų, bet arba smūgiai į vartus buvo netikslūs, arba vartininkai sėkmingai atlikdavo savo darbą. Likus kiek daugiau nei dešimt minučių iki rungtynių pabaigos Beno Alseikos prasiveržimą baudos aikštelėje nutraukė Plikių komandos gynėjas ir skirtą 11 metrų baudinį į „Sakuonos-Rūgpienių kaimas“ vienuolikės vartus sėkmingai atliko Karolis Gricius (1-2).
Iki finalinio rungtynių švilpuko „Sakuonos-Rūgpienių kaimo“ komandai nebepavyko atstatyti pusiausvyros ir „EDM Statyba-Sendvaris“ pirmenybes pradėjo pergale rezultatu 2-1.


Dar kartą dviženklis čempionių įvarčių skaičius į "Bangos" merginų vartus
LFF moterų A yga
Liepos 12 d.
9 turas
Šiaulių "GINTRA-UNIVERSITETAS" - Gargždų "BANGA" 10-1 (7-0)
Gargždų "Bangos" merginos Šiauliuose rungtyniavo su daugkartinėmis Lietuvos moterų futbolo čempionėmis ir kaip ir pirmajame rate, taip ir šiandien sunku buvo prilygti žymiai stipresnėms varžovėms. Pirmajame kėlinyje krito net septyni įvarčiai į "Bangos" vartus, o finalinis rungtynių teisėjo švilpukas užfiksavo "Gintors-Universiteto" komandos pergalę rezultatu 10-1.
Lyderiaujančioms šiaulietėms tai buvo devintoji pergalė paeiliui, o "Bangos" merginos išlieka trečioje vietoje.


"Klaipėdos Veteranai" Panevėžyje sužaidė lygiosiomis su šiauliečiais ir pasiekė pergalę prieš Žagarės ekipą
Šeštadienį "Klaipėdos Veteranai" vyko į Panevėžį, kur vyko Lietuvos senjorų (50+) pirmenybių turas.
Pirmoje dvikovoje sužaista lygiosiomis 0-0 su turnyrinėje lentelėje greta ketvirtoje vietoje esančia Šiaulių VFK komanda, o vėliau sekusiose rungtynėse 3-0 įveiktas Žagarės "Skaistgirys-Žvelgaitis". Šiose rungtynėse Oleg Čmyr įmušė 2 įvarčius, Kęstutis Mickevičius - 1 įvartį.
Sužaidę keturias rungtynes ir surinkę 7 taškus, klaipėdiečiai tarp 14-os komandų užima 5-ąją vietą.

Visus rezultatus ir turnyrinę lentelę rasite čia - REZULTATAI ir TURNYRINĖ LENTELĖ

Puslapis 2 iš 216 < 1 2 3 4 5 > >>
Šios dienos rungtynės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
19.00
8 turas
FELIŪGA - KLAIPĖDA CITY

Klaipėdos miesto veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. EDM STATYBA-SENDVARIS 3 7
2. NEPTŪNAS B 2 6
3. KLAIPĖDOS FM-2004 2 3
4. FK VS-JONUŠAI 2 1
5. ROSA B 1 0
6. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 2 0


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK "VS-JONUŠAI" 8 20
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 19
3. GARANT GROUP 7 16
4. KFA-FC NEPTŪNAS 7 16
5. KLAIPĖDA CITY 7 13
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 8 12
7. FK SMK 8 12
8. FC "SUOLIUKAS" 7 11
9. NAUTICA 8 10
10. FK "GRANATA" 7 9
11. FK MOSĖDIS 7 9
12. NEWLINK.LT 7 4
13. FELIŪGA 6 3
14. FK PLIUSAS 8 3
15. VAKARŲ FRONTAS 8 1


Klaipėdos miesto veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 6 13
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 6 13
3. FK SOKERIS 6 12
4. MEMEL 6 6
5. DANĖS PERLAS 6 6
6. KRUOPA 6 3

KLFF partneriaiKLFF.lt - 2015