Antroji sezono pusė prasidėjo "Nautica", FK " Granata" ir "Elvitransa" komandų pergalėmis
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo "HUMMEL" pirmenybės
11 turas
Liepos 22 d.
"Agluona-Garant Group" - "Nautica" 5:6 (2:3)

FK "Granata" - "Tobula Instaliacija-Baltai" 6:2 (1:1)

"Meglaras" - "Elvitransa" 1:2 (0:0)
"Bangos" kapitonas puikiu smūgiu nulėmė komandos pergalę, dukart lyginusi rezultatą "Minija" iškovojo dar vieną tašką
LFF I lygos pirmenybės
16 turas
Liepos 6 d.
Pakruojo FK "Pakruojis" - Gargždų "Banga" 0:1 (0:0)

Liepos 7 d.
Vilniaus "Riteriai B" - Kretingos "Minija" 2:2 (0:0)
Ilgą laiką pirmavusi FK "Palanga"rungtynių pabaigoje turėjo pripažinti FK "Panevėžys" komandos pergalę svarbioje dvikovoje
LFF A lyga
17 turas
Liepos 4 d.
FK "Palanga" - FK "Panevėžys" 1:2 (1:0)
LFF Taurės varžybų ketvirtfinalyje FK "Palanga" vyks į Telšius, "Banga" savoje aikštėje kovos su "Kauno Žalgiriu"
2019 m. LFF Taurės varžybų ketvirtfinalyje kovos dvi Klaipėdos regiono komandos – Palangos FK „Palanga“ ir Gargždų „Banga“.

Ištraukus burtus paaiškėjo, kad FK „Palanga“ šiame etape vyks į Telšius ir kovos su LFF I-oje lygoje lyderiaujančia Telšių „Džiugo“ komanda.

Tuo tarpu „Banga“ rungtyniaus savoje aikštėje ir dėl patekimo į pusfinalį kovos su A lygos rungtyniaujančia „Kauno Žalgirio“ komanda.

Pateikiame visas poras:
Kėdainių „Nevėžis“ – Vilniaus „Žalgiris“
Gargždų „Banga“ – „Kauno Žalgiris“
Telšių „Džiugas“ – „Palanga“
Marijampolės „Sūduva“ – „Panevėžys“

Ketvirtfinalio rungtynės bus žaidžiamos rugpjūčio 27-28 dienomis.
Pirmojo rato pabaigoje "Banga" prarado lyderės poziciją, nulinėmis lygiosiomis "Minija" nutraukė savo pralaimėjimų seriją
LFF I lygos pirmenybės
15 turas
Liepos 3 d.
Gargždų "Banga" - Alytaus "Dainava" 0:1 (0:1)

Kretingos "Minija" - Kauno "Hegelmann Litauen" 0:0 (0:0)
Pirmenybių šimtosiose rungtynėse "Port Mare" įveikė "Klaipėdo Uostas" ekipą ir pakilo į pirmąją vietą
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo "HUMMEL" pirmenybės
10 turas
Liepos 3 d.
"Port Mare" - "Klaipėdos Uostas" 4:0 (2:0)

Pirmenybėse numatyta pertrauka iki liepos 22 d.
Nukeltose rungtynėse "Sarema" tik antroje rungtynių pusėje pranoko "Sparta-Newlink.lt" ekipą
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Nukeltos iš 7 turo
Liepos 1 d.
"Sarema" - "Sparta" 5:1 (1:1)
Tiek FK "Palanga", tiek "Atlantas" turėjo pripažinti varžovų pranašumą
LFF A lyga
16 turas
Birželio 29 d.
"Kauno Žalgiris" - FK "Palanga" 4:0 (2:0)

"Sūduva" - "Atlantas" 4:1 (0:1)

"Tobula Instliacija-Baltai" atkaklią dvikovą prieš "Kruopą" laimėjo minimalia persvara
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo "HUMMEL" pirmenybės
10 turas
Birželio 28 d.
"Tobula Instaliacija-Baltai" - "Kruopa" 2:1 (1:0)
"Sarema" antroje rungtynių pusėje įrodė pranašumą prieš "EDM Statyba-Sendvaris" ekipą
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
8 turas
Birželio 27 d.
"EDM Statyba-Sendvaris" - "Sarema" 0:3 (0:0)
"Nautica" privertė "Klaipėda City" patirti pirmą pralaimėjimą, "Newlink.lt-KSP" iškovojo tašką dvikovoje su FK"Granata", "VF" pasiekė penktąją pergalę
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo "HUMMEL" pirmenybės
10 turas
Birželio 27 d.
"Nautica" - "Klaipėda City" 4:2 (2:1)

"Newlink.lt-Klaipėdos Sporto Projektai" - FK "Granata" 2:2 (0:2)

"Vakarų Frontas" - "Fotoaparatas.lt" 5:0 (2:0)
Puslapis 1 iš 164 1 2 3 4 > >>
Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
11 turas.

19.00
KLAIPĖDA CITY - PORT MARE
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
11 turas.

20.05
KRUOPA - VAKARŲ FRONTAS
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos m. 8x8 futbolo "HUMMEL" pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. PORT MARE 11 30
2. KLAIPĖDA CITY 11 25
3. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 11 25
4. FC "SUOLIUKAS" 10 24
5. FK "GRANATA" 11 22
6. SAREMA 10 21
7. FK "VS-JONUŠAI" 10 21
8. KRUOPA 11 21
9. FELIŪGA 10 19
10. KLAIPĖDOS UOSTAS 10 19
11. NAUTICA 11 16
12. VAKARŲ FRONTAS 11 15
13. EDM STATYBA-SENDVARIS 10 13
14. ELVITRANSA 11 10
15. FOTOAPARATAS.LT 10 6
16. MEMEL 10 6
17. MOSĖDIS 10 6
18. NEWLINK.LT-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 10 4
19. MEGLARAS 11 2
20. AGLUONA-GARANT GROUP 11 1
Pilna turnyrinė lentelė >>
KLFF partneriai