2018-01-10, 6 turas.
Vieta: Didžioji salė (Taikos pr. 61a)Teisėjai: Edmundas Gaigalas, Aidas Mazalas
TITANIC 9:7 KUSK-MIŠKO PASAKA
(5:0)
TITANIC
Rungtynių eiga
KUSK-MIŠKO PASAKA
Khaled Menani
Dovydas Zakrevskij
Tadas Gudauskas
Mark Rybakov
Vytas Kurmis
Anton Ananjev
Artiom Sizikov
Andrius Jotko
German Jezerskij
Donatas Stankevičius
Andrius Jotko
4 min. 1:0
Donatas Stankevičius
16 min. 2:0
Vytas Kurmis
16 min. 3:0
German Jezerskij
17 min. 4:0
Dovydas Zakrevskij
23 min. 5:0
Įvartis į savo vartus
26 min. 5:1
Tadas Gudauskas
27 min. 6:1
30 min. 6:2
Aivaras Lukošius
Dovydas Zakrevskij
35 min. 7:2
Donatas Stankevičius
37 min. 8:2
40 min. 8:3
Rimantas Bogužas
Vytas Kurmis
41 min. 9:3
44 min. 9:4
Dovydas Paliulis
47 min. 9:5
Kazimieras Žutautas
49 min. 9:6
Aivaras Lukošius
50 min. 9:7
(10 m.)
Rimantas Bogužas
Rimantas Bogužas
Andrius Marcinkevičius
Aivaras Lukošius
Dovydas Paliulis
Žymantas Butkus
Kazimieras Žutautas
Marius Papšys
Rokas Borusas

Nuobaudos
Geltonos kortelės : Khaled Menani, Dovydas Zakrevskij.
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės:
Klaipėdos miesto 8x8 pirmenybės
10 turas.

19.00
FOTOAPARATAS.LT - KLAIPĖDOS UOSTAS
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos miesto 8x8 pirmenybės
10 turas.

20.05
MEMEL - FK "JAKAI"
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos miesto 8x8 pirmenybės
10 turas.

21.10
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS - KRUOPA
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 4 12
2. Klaipėdos "SAREMA" 4 9
3. Klaipėdos "SPARTA-BALTAI" 4 6
4. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 4 3
5. Klaipėdos FK "GRANATA" 4 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. SAREMA 9 22
2. ELVITRANSA 9 22
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 9 21
4. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS 8 19
5. KRUOPA 9 19
6. KLAIPĖDA CITY 7 18
7. FC "SUOLIUKAS" 8 18
8. FK "JAKAI" 9 18
9. NAUTICA 8 18
10. ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 9 16
11. TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION 9 14
12. FELIŪGA 9 12
13. KLAIPĖDOS UOSTAS 9 10
14. AGLUONA-GARANT GROUP 9 10
15. SPARTA 9 10
16. VAKARŲ FRONTAS 7 8
17. FK "GRANATA" 8 7
18. MEGLARAS 9 4
19. MEMEL 8 3
20. TITANIC-KFA 9 3
21. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 9 1
22. FOTOAPARATAS.LT 8 0
Pilna turnyrinė lentelė >>