2017-12-20, 5 turas.
Vieta: Stadiono salė (Sportininkų g. 46)Teisėjai: Aidas Mazalas, Timur Cyvaniuk
KLAIPĖDA CITY 5:6 KRUOPA
(2:1)
KLAIPĖDA CITY
Rungtynių eiga
KRUOPA
Vaidotas Juškus
Roman Abrašin
Oleg Romančiuk
Tomas Norkūnas
Denis Mišin
Justas Vainikaitis
Denis Dobrijan
Vitalij Gurejev
3 min. 1:0
Įvartis į savo vartus
Denis Dobrijan
19 min. 2:0
23 min. 2:1
Andrej Makov
Roman Abrašin
28 min. 3:1
28 min. 3:2
Jevgenij Zaicev
Denis Mišin
29 min. 4:2
Roman Abrašin
30 min. 5:2
30 min. 5:3
Jevgenij Zaicev
32 min. 5:4
Igor Gul
35 min. 5:5
Vladimiras Molis
41 min. 5:6
Eugenijus Davidonis
Eugenijus Davidonis
Andrej Makov
Maksimas Melechinas
Kasparas Davidonis
Vladimiras Molis
Arūnas Arbatauskas
Igor Gul
Andrej Konovalov
Jevgenij Zaicev

Nuobaudos
Geltonos kortelės : .
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės:
Klaipėdos miesto 8x8 pirmenybės
10 turas.

19.00
FOTOAPARATAS.LT - KLAIPĖDOS UOSTAS
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos miesto 8x8 pirmenybės
10 turas.

20.05
MEMEL - FK "JAKAI"
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos miesto 8x8 pirmenybės
10 turas.

21.10
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS - KRUOPA
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 4 12
2. Klaipėdos "SAREMA" 4 9
3. Klaipėdos "SPARTA-BALTAI" 4 6
4. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 4 3
5. Klaipėdos FK "GRANATA" 4 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. SAREMA 9 22
2. ELVITRANSA 9 22
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 9 21
4. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS 8 19
5. KRUOPA 9 19
6. KLAIPĖDA CITY 7 18
7. FC "SUOLIUKAS" 8 18
8. FK "JAKAI" 9 18
9. NAUTICA 8 18
10. ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 9 16
11. TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION 9 14
12. FELIŪGA 9 12
13. KLAIPĖDOS UOSTAS 9 10
14. AGLUONA-GARANT GROUP 9 10
15. SPARTA 9 10
16. VAKARŲ FRONTAS 7 8
17. FK "GRANATA" 8 7
18. MEGLARAS 9 4
19. MEMEL 8 3
20. TITANIC-KFA 9 3
21. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 9 1
22. FOTOAPARATAS.LT 8 0
Pilna turnyrinė lentelė >>