2017-12-20, 5 turas.
Vieta: Stadiono salė (Sportininkų g. 46)Teisėjai: Aidas Mazalas, Timur Cyvaniuk
SPARTA 3:7 STOGANDRA
(2:3)
SPARTA
Rungtynių eiga
STOGANDRA
Aleksej Archipov
Arvydas Trizno
Artūras Mosejevas
Nikolaj Beliak
Mindaugas Kuhlins
Arnoldas Liutika
Artūras Bytautas
Vilius Čižauskas
Vilius Čižauskas
4 min. 1:0
5 min. 1:1
Mindaugas Grušauskas
20 min. 1:2
Audrius Gadeikis
21 min. 1:3
Edvinas Girdenis
Vilius Čižauskas
23 min. 2:3
28 min. 2:4
Žilvinas Lukošius
36 min. 2:5
Audrius Gadeikis
40 min. 2:6
Edas Skyrius
45 min. 2:7
Martynas Viluckas
Artūras Mosejevas
47 min. 3:7
Martynas Viluckas
Mindaugas Grušauskas
Žilvinas Lukošius
Mindaugas Petkevičius
Ramūnas Litvinas
Audrius Gadeikis
Tadas Kubilius
Edas Skyrius

Nuobaudos
Geltonos kortelės : .
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės:
Klaipėdos miesto 8x8 pirmenybės
10 turas.

19.00
FOTOAPARATAS.LT - KLAIPĖDOS UOSTAS
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos miesto 8x8 pirmenybės
10 turas.

20.05
MEMEL - FK "JAKAI"
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos miesto 8x8 pirmenybės
10 turas.

21.10
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS - KRUOPA
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 4 12
2. Klaipėdos "SAREMA" 4 9
3. Klaipėdos "SPARTA-BALTAI" 4 6
4. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 4 3
5. Klaipėdos FK "GRANATA" 4 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. SAREMA 9 22
2. ELVITRANSA 9 22
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 9 21
4. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS 8 19
5. KRUOPA 9 19
6. KLAIPĖDA CITY 7 18
7. FC "SUOLIUKAS" 8 18
8. FK "JAKAI" 9 18
9. NAUTICA 8 18
10. ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 9 16
11. TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION 9 14
12. FELIŪGA 9 12
13. KLAIPĖDOS UOSTAS 9 10
14. AGLUONA-GARANT GROUP 9 10
15. SPARTA 9 10
16. VAKARŲ FRONTAS 7 8
17. FK "GRANATA" 8 7
18. MEGLARAS 9 4
19. MEMEL 8 3
20. TITANIC-KFA 9 3
21. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 9 1
22. FOTOAPARATAS.LT 8 0
Pilna turnyrinė lentelė >>