2018-01-10, 6 turas.
Vieta: Stadiono salė (Sportininkų g. 46)Teisėjai: Vladimir Gerasimov, Timur Cyvaniyk
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 8:5 KLAIPĖDOS UOSTAS
(2:2)
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
Rungtynių eiga
KLAIPĖDOS UOSTAS
Edvinas Razutis
Kostas Skarbalius
Tadas Labukas
Marius Valskis
Edgaras Jokūbaitis
Ignas Tamašauskas
Mindaugas Žemaitaitis
Vilius Ignatavičius
Darius Grigaitis
Krolis Norvilas
Domantas Šimkus
8 min. 0:1
Egidijus Bucevičius
13 min. 0:2
Jurij Timanov
Tadas Labukas
15 min. 1:2
Tadas Labukas
19 min. 2:2
Marius Valskis
29 min. 3:2
32 min. 3:3
Mantas Mažionis
Tadas Labukas
33 min. 4:3
Marius Valskis
35 min. 5:3
(10 m.)
Marius Valskis
38 min. 6:3
Tadas Labukas
42 min. 7:3
45 min. 7:4
Jurij Timanov
Mindaugas Žemaitaitis
47 min. 8:4
48 min. 8:5
Žybartas Ringys
Almantas Mickus
Robertas Baltuonė
Jurij Timanov
Žybartas Ringys
Mantas Mažionis
Tadas Jaugelavičius
Egidijus Bucevičius

Nuobaudos
Geltonos kortelės : Marius Valskis, Mantas Mažionis, Robertas Baltuonė, Egidijus Bucevičius.
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės:
Klaipėdos miesto 8x8 pirmenybės
10 turas.

19.00
FOTOAPARATAS.LT - KLAIPĖDOS UOSTAS
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos miesto 8x8 pirmenybės
10 turas.

20.05
MEMEL - FK "JAKAI"
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos miesto 8x8 pirmenybės
10 turas.

21.10
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS - KRUOPA
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 4 12
2. Klaipėdos "SAREMA" 4 9
3. Klaipėdos "SPARTA-BALTAI" 4 6
4. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 4 3
5. Klaipėdos FK "GRANATA" 4 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. SAREMA 9 22
2. ELVITRANSA 9 22
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 9 21
4. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS 8 19
5. KRUOPA 9 19
6. KLAIPĖDA CITY 7 18
7. FC "SUOLIUKAS" 8 18
8. FK "JAKAI" 9 18
9. NAUTICA 8 18
10. ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 9 16
11. TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION 9 14
12. FELIŪGA 9 12
13. KLAIPĖDOS UOSTAS 9 10
14. AGLUONA-GARANT GROUP 9 10
15. SPARTA 9 10
16. VAKARŲ FRONTAS 7 8
17. FK "GRANATA" 8 7
18. MEGLARAS 9 4
19. MEMEL 8 3
20. TITANIC-KFA 9 3
21. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 9 1
22. FOTOAPARATAS.LT 8 0
Pilna turnyrinė lentelė >>