2018-01-10, 6 turas.
Vieta: LCC salė (Kretingos g. 36)Teisėjai: Tomas Lavrinavičius, Eugenijus Starostinas
KRUOPA 12:4 LCC MOOSE FC
(8:1)
KRUOPA
Rungtynių eiga
LCC MOOSE FC
Eugenijus Davidonis
Aleksej Fedosejev
Andrej Makov
Kasparas Davidonis
Vladimiras Molis
Arūnas Arbatauskas
Igor Gul
Andrej Konovalov
Sergej Fiodorov
Jevgenij Zaicev
Henrikas Daublys
Jevgenij Zaicev
3 min. 1:0
Vladimiras Molis
4 min. 2:0
Jevgenij Zaicev
10 min. 3:0
Eugenijus Davidonis
13 min. 4:0
Vladimiras Molis
16 min. 5:0
Henrikas Daublys
18 min. 6:0
Andrej Konovalov
21 min. 7:0
22 min. 7:1
Aleksandr Shargu
Andrej Konovalov
24 min. 8:1
Aleksej Fedosejev
28 min. 9:1
31 min. 9:2
Danill Dudukalov
Igor Gul
33 min. 10:2
Eugenijus Davidonis
41 min. 11:2
47 min. 11:3
Vilius Zaleckis
Aleksej Fedosejev
48 min. 12:3
49 min. 12:4
Vilius Zaleckis
Oleksii Ivlichev
Ikhtiyar Aliaghayev
Dmytro Sashchuk
John Afosi
Daniil Dudukalov
Aleksandr Shargu
Zuka Manjgaladze
Deividas Gibėža
Aleksandr Suenkov
Vilius Zaleckis
Mykyta Ageyev
Artur Chernyshov
Guga Engendize

Nuobaudos
Geltonos kortelės : Oleksii Ivlichev.
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės:
Klaipėdos miesto 8x8 pirmenybės
10 turas.

19.00
FOTOAPARATAS.LT - KLAIPĖDOS UOSTAS
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos miesto 8x8 pirmenybės
10 turas.

20.05
MEMEL - FK "JAKAI"
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos miesto 8x8 pirmenybės
10 turas.

21.10
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS - KRUOPA
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 4 12
2. Klaipėdos "SAREMA" 4 9
3. Klaipėdos "SPARTA-BALTAI" 4 6
4. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 4 3
5. Klaipėdos FK "GRANATA" 4 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. SAREMA 9 22
2. ELVITRANSA 9 22
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 9 21
4. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS 8 19
5. KRUOPA 9 19
6. KLAIPĖDA CITY 7 18
7. FC "SUOLIUKAS" 8 18
8. FK "JAKAI" 9 18
9. NAUTICA 8 18
10. ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 9 16
11. TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION 9 14
12. FELIŪGA 9 12
13. KLAIPĖDOS UOSTAS 9 10
14. AGLUONA-GARANT GROUP 9 10
15. SPARTA 9 10
16. VAKARŲ FRONTAS 7 8
17. FK "GRANATA" 8 7
18. MEGLARAS 9 4
19. MEMEL 8 3
20. TITANIC-KFA 9 3
21. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 9 1
22. FOTOAPARATAS.LT 8 0
Pilna turnyrinė lentelė >>