2018-02-02, 9 turas.
Vieta: Stadiono salė (Sportininkų g. 46)Teisėjai: Eugenijus Starostinas, Tomas Lavrinavičius
STOGANDRA 11:10 FA "KORALAS"
(6:8)
STOGANDRA
Rungtynių eiga
FA "KORALAS"
Arūnas Gadeikis
Edgaras Vigelis
Andrius Jastrumskas
Ramūnas Litvinas
Audrius Gadeikis
Paulius Mažionis
2 min. 0:1
Ignas Venckus
Edgaras Vigelis
5 min. 1:1
Edgaras Vigelis
6 min. 2:1
Paulius Mažionis
9 min. 3:1
11 min. 3:2
Benas Babenskas
13 min. 3:3
Ignas Venckus
13 min. 3:4
Benas Babenskas
14 min. 3:5
Ignas Venckus
15 min. 3:6
Benas Babenskas
Edgaras Vigelis
16 min. 4:6
17 min. 4:7
Dominykas Liutkus
Audrius Gadeikis
18 min. 5:7
23 min. 5:8
Aleksandr Fiodorov
Paulius Mažionis
25 min. 6:8
27 min. 6:9
Ignas Venckus
Edgaras Vigelis
35 min. 7:9
Andrius Jastrumskas
37 min. 8:9
Edgaras Vigelis
41 min. 9:9
Paulius Mažionis
43 min. 10:9
46 min. 10:10
Benas Babenskas
Audrius Gadeikis
49 min. 11:10
Dovydas Komža
Maksimas Senkevičius
Dominykas Liutkus
Ignas Venckus
Aleksandr Fiodorov
Benas Babenskas
Emilijus Golikovas
Markos Kazarian

Nuobaudos
Geltonos kortelės : .
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės:
Klaipėdos miesto 8x8 pirmenybės
15 turas.

19.00
ELVITRANSA - FELIŪGA
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos miesto 8x8 pirmenybės
15 turas.

20.05
TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION - FK "GRANATA"
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos miesto 8x8 pirmenybės
15 turas.

21.10
AGLUONA-GARANT GROUP - FOTOAPARATAS.LT
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 6 18
2. Klaipėdos "SAREMA" 6 15
3. Klaipėdos "SPARTA-BALTAI" 7 9
4. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 7 6
5. Klaipėdos FK "GRANATA" 6 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 14 34
2. SAREMA 13 32
3. NAUTICA 14 32
4. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS 13 31
5. FC "SUOLIUKAS" 14 31
6. FK "JAKAI" 14 30
7. TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION 14 27
8. ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 14 26
9. ELVITRANSA 14 26
10. EDM STATYBA-SENDVARIS 13 25
11. KRUOPA 15 25
12. KLAIPĖDOS UOSTAS 14 22
13. AGLUONA-GARANT GROUP 14 21
14. FK "GRANATA" 14 18
15. SPARTA 14 16
16. FELIŪGA 13 14
17. VAKARŲ FRONTAS 12 12
18. MEGLARAS 15 5
19. FOTOAPARATAS.LT 14 4
20. MEMEL 15 4
21. TITANIC-KFA 14 3
22. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 15 2
Pilna turnyrinė lentelė >>
KLFF partneriai