2017-12-01, 2 turas.
Vieta: Stadiono salė (Sportininkų g. 46)Teisėjai: Saulius Atmanavičius, Eugenijus Starostinas
FA "KORALAS" 7:10 PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
(2:4)
FA "KORALAS"
Rungtynių eiga
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
Dovydas Komža
Kęstutis Ivaškevičius
Maksimas Senkevičius
Dominykas Liutkus
Ignas Venckus
Aleksey Lyskov
Aleksandr Fiodorov
Benas Babenskas
Vadim Trefilov
Emilijus Golikovas
Markos Kazarian
Ignas Venckus
1 min. 1:0
3 min. 1:1
Marius Valskis
10 min. 1:2
Kostas Skarbalius
Ignas Venckus
12 min. 2:2
19 min. 2:3
Marius Valskis
25 min. 2:4
Edgaras Jokūbaitis
27 min. 2:5
Edgaras Jokūbaitis
34 min. 2:6
Kostas Skarbalius
36 min. 2:7
Vilius Ignatavičius
Kęstutis Ivaškevičius
40 min. 3:7
42 min. 3:8
Kostas Skarbalius
44 min. 3:9
Edgaras Jokūbaitis
Vadim Trefilov
45 min. 4:9
Emilijus Golikovas
47 min. 5:9
47 min. 5:10
Vilius Ignatavičius
Emilijus Golikovas
48 min. 6:10
Kęstutis Ivaškevičius
50 min. 7:10
Edvinas Razutis
Kostas Skarbalius
Marius Valskis
Edgaras Jokūbaitis
Vilius Ignatavičius

Nuobaudos
Geltonos kortelės : Edgaras Jokūbaitis.
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės:
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 4 12
2. Klaipėdos "SAREMA" 4 9
3. Klaipėdos "SPARTA-BALTAI" 4 6
4. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 4 3
5. Klaipėdos FK "GRANATA" 4 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 10 25
2. ELVITRANSA 10 23
3. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS 10 22
4. SAREMA 9 22
5. KRUOPA 10 22
6. NAUTICA 10 22
7. FK "JAKAI" 10 21
8. EDM STATYBA-SENDVARIS 10 21
9. FC "SUOLIUKAS" 10 19
10. ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 10 19
11. TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION 10 17
12. KLAIPĖDOS UOSTAS 10 13
13. VAKARŲ FRONTAS 9 12
14. FELIŪGA 9 12
15. AGLUONA-GARANT GROUP 10 11
16. SPARTA 10 10
17. FK "GRANATA" 9 8
18. MEGLARAS 10 4
19. TITANIC-KFA 10 3
20. MEMEL 10 3
21. FOTOAPARATAS.LT 10 1
22. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 10 1
Pilna turnyrinė lentelė >>
KLFF partneriai