2017-11-20, 1 turas.
Vieta: Stadiono salė (Sportininkų g. 46)Teisėjai: Vladimir Gerasimov, Timur Cyvaniyk
BEGA 6:12 FK "ŽEBENKŠTIS"
(2:4)
BEGA
Rungtynių eiga
FK "ŽEBENKŠTIS"
Vaidas Liutkus
Šarūnas Juodelis
Aidas Zorys
Mindaugas Šimkus
Mindaugas Juodelis
Gvidas Kulbickas
Robertas Tranas
Gintautas Tiškevičius
Tadas Karinauskas
Robertas Ringys
Dainius Vaitkus
1 min. 0:1
Vytautas Žukauskas
Tadas Karinauskas
5 min. 1:1
Robertas Tranas
7 min. 2:1
13 min. 2:2
Vytautas Žukauskas
18 min. 2:3
Dovydas Stonys
19 min. 2:4
Vytautas Žukauskas
Robertas Tranas
33 min. 3:4
37 min. 3:5
Dalius Barakauskis
38 min. 3:6
Gražvydas Žakys
39 min. 3:7
Gražvydas Žakys
Tadas Karinauskas
42 min. 4:7
43 min. 4:8
Gražvydas Žakys
43 min. 4:9
Vytautas Žukauskas
Įvartis į savo vartus
45 min. 4:10
Tadas Karinauskas
46 min. 5:10
47 min. 5:11
Dalius Barakauskis
48 min. 5:12
Dalius Barakauskis
Šarūnas Juodelis
50 min. 6:12
(10 m.)
Giedrius Jurevičius
Dovydas Stonys
Dalius Barakauskis
Tauridas Paulius
Šarūnas Barakauskis
Gražvydas Žakys
Edvardas Vlasovas
Simas Pranauskas
Vytautas Žukauskas

Nuobaudos
Geltonos kortelės : Robertas Ringys, Mindaugas Šimkus.
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
13 turas.

20.15
KRANTONA - FK ŽEBENKŠTIS
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
15 turas.

21.15
EDM STATYBA-SENDVARIS - KLAIPĖDOS FM-2
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA B 6 11
2. LCC MOOSE FC 6 10
3. KLAIPĖDOS FM 6 7
4. FK JAKAI 6 5
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 7 18
2. KRANTONA 6 18
3. NAUTICA 7 18
4. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 7 15
5. FK VS-JONUŠAI 7 13
6. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 7 12
7. PORT MARE 7 11
8. KLAIPĖDA CITY B 7 6
9. KRUOPA 7 6
10. SPARTA 7 4
11. FK ŽEBENKŠTIS 6 0
12. KFA AKADEMIJA 7 -1
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK GIRULIAI 7 21
2. FK GRANATA 8 18
3. LCC MOOSE FC 8 18
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 8 15
5. ELVITRANSA 8 15
6. KLAIPĖDOS FM-1 6 13
7. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 12
8. FC SUOLIUKAS 7 11
9. FK VIENUOLIKĖ 8 10
10. KLAIPĖDOS POLICIJA 8 8
11. MEMEL 8 3
12. KLAIPĖDOS FM-2 7 0
13. FK MOSĖDIS 8 0
KLFF partneriai