2017-11-20, 1 turas.
Vieta: Stadiono salė (Sportininkų g. 46)Teisėjai: Vladimir Gerasimov, Timur Cyvaniyk
BEGA 6:12 FK "ŽEBENKŠTIS"
(2:4)
BEGA
Rungtynių eiga
FK "ŽEBENKŠTIS"
Vaidas Liutkus
Šarūnas Juodelis
Aidas Zorys
Mindaugas Šimkus
Mindaugas Juodelis
Gvidas Kulbickas
Robertas Tranas
Gintautas Tiškevičius
Tadas Karinauskas
Robertas Ringys
Dainius Vaitkus
1 min. 0:1
Vytautas Žukauskas
Tadas Karinauskas
5 min. 1:1
Robertas Tranas
7 min. 2:1
13 min. 2:2
Vytautas Žukauskas
18 min. 2:3
Dovydas Stonys
19 min. 2:4
Vytautas Žukauskas
Robertas Tranas
33 min. 3:4
37 min. 3:5
Dalius Barakauskis
38 min. 3:6
Gražvydas Žakys
39 min. 3:7
Gražvydas Žakys
Tadas Karinauskas
42 min. 4:7
43 min. 4:8
Gražvydas Žakys
43 min. 4:9
Vytautas Žukauskas
Įvartis į savo vartus
45 min. 4:10
Tadas Karinauskas
46 min. 5:10
47 min. 5:11
Dalius Barakauskis
48 min. 5:12
Dalius Barakauskis
Šarūnas Juodelis
50 min. 6:12
(10 m.)
Giedrius Jurevičius
Dovydas Stonys
Dalius Barakauskis
Tauridas Paulius
Šarūnas Barakauskis
Gražvydas Žakys
Edvardas Vlasovas
Simas Pranauskas
Vytautas Žukauskas

Nuobaudos
Geltonos kortelės : Robertas Ringys, Mindaugas Šimkus.
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
1 turas.

13.00
FK GRANATA - FK VIENUOLIKĖ
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
1 turas.

14.00
KLAIPĖDOS FM-1 - FC SUOLIUKAS
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
1 turas.

15.00
FK MOSĖDIS - KRANTONA
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
1 turas.

16.00
MEMEL - KRUOPA
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
1 turas.

20.00
NAUTICA - EDM STATYBA-SENDVARIS
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
1 turas.

21.00
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS - PORT MARE
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK VS-JONUŠAI 1 3
2. LCC MOOSE FC 1 3
3. SPARTA 1 3
4. KLAIPĖDA CITY 0 0
5. ELVITRANSA 0 0
6. FK GIRULIAI 0 0
7. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 1 0
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 1 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 1 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK ŽEBENKŠTIS 1 3
2. PORT MARE 0 0
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 0 0
4. FK VIENUOLIKĖ 0 0
5. FK GRANATA 0 0
6. NAUTICA 0 0
7. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 0 0
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 1 0
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY B 1 3
2. KLAIPĖDOS FM-1 0 0
3. FK MOSĖDIS 0 0
4. MEMEL 0 0
5. KRUOPA 0 0
6. KRANTONA 0 0
7. FC SUOLIUKAS 0 0
8. KFA AKADEMIJA 1 0