2017-12-21, 3 turas.
Vieta: Stadiono salė (Sportininkų g. 46)Teisėjai: Tomas Lavrinavičius, Simas Kaušas
KLAIPĖDOS POLICIJA 4:15 FK "KONTEKA"
(1:5)
KLAIPĖDOS POLICIJA
Rungtynių eiga
FK "KONTEKA"
Edmundas Navickas
Jaunius Erminas
Artūras Žilinskas
Julius Prušinskas
Romualdas Rulevičius
Remigijus Venckus
3 min. 0:1
Martynas Vėlyvis
Remigijus Venckus
6 min. 1:1
13 min. 1:2
Regimantas Raštutis
16 min. 1:3
Martynas Vėlyvis
18 min. 1:4
Martynas Vėlyvis
25 min. 1:5
Vilius Jurčius
28 min. 1:6
Martynas Vėlyvis
29 min. 1:7
Martynas Vėlyvis
32 min. 1:8
Aleksas Šiburkis
37 min. 1:9
Almantas Eidėjus
39 min. 1:10
Almantas Eidėjus
Jaunius Erminas
40 min. 2:10
43 min. 2:11
Almantas Eidėjus
Edmundas Navickas
44 min. 3:11
44 min. 3:12
Aleksas Šiburkis
45 min. 3:13
Aleksas Šiburkis
Romualdas Rulevičius
47 min. 4:13
48 min. 4:14
(6 m.)
Liudvikas Alminas
49 min. 4:15
Martynas Vėlyvis
Liudvikas Alminas
Vilius Jurčius
Almantas Eidėjus
Dovydas Šaulys
Aleksas Šiburkis
Arnas Dambrauskas
Saulius Nemanius
Regimantas Raštutis
Martynas Vėlyvis

Nuobaudos
Geltonos kortelės : Remigijus Venckus.
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės:
Klaipėdos miesto 8x8 pirmenybės
10 turas.

19.00
FOTOAPARATAS.LT - KLAIPĖDOS UOSTAS
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos miesto 8x8 pirmenybės
10 turas.

20.05
MEMEL - FK "JAKAI"
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos miesto 8x8 pirmenybės
10 turas.

21.10
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS - KRUOPA
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 4 12
2. Klaipėdos "SAREMA" 4 9
3. Klaipėdos "SPARTA-BALTAI" 4 6
4. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 4 3
5. Klaipėdos FK "GRANATA" 4 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. SAREMA 9 22
2. ELVITRANSA 9 22
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 9 21
4. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS 8 19
5. KRUOPA 9 19
6. KLAIPĖDA CITY 7 18
7. FC "SUOLIUKAS" 8 18
8. FK "JAKAI" 9 18
9. NAUTICA 8 18
10. ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 9 16
11. TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION 9 14
12. FELIŪGA 9 12
13. KLAIPĖDOS UOSTAS 9 10
14. AGLUONA-GARANT GROUP 9 10
15. SPARTA 9 10
16. VAKARŲ FRONTAS 7 8
17. FK "GRANATA" 8 7
18. MEGLARAS 9 4
19. MEMEL 8 3
20. TITANIC-KFA 9 3
21. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 9 1
22. FOTOAPARATAS.LT 8 0
Pilna turnyrinė lentelė >>