2018-01-25, 8 turas.
Vieta: Stadiono salė (Sportininkų g. 46)Teisėjai: Vladimir Gerasimov, Martynas Viluckas
FK "ŽEBENKŠTIS" 12:6 AGLUONA-GARANT GROUP
(6:2)
FK "ŽEBENKŠTIS"
Rungtynių eiga
AGLUONA-GARANT GROUP
Dovydas Narkus
Dovydas Stonys
Dalius Barakauskis
Tauridas Paulius
Šarūnas Barakauskis
Gražvydas Žakys
Edvardas Vlasovas
Simas Pranauskas
Robertas Rimutis
Vytautas Žukauskas
Mantas Pakamanis
Vytautas Žukauskas
1 min. 1:0
Dalius Barakauskis
4 min. 2:0
Vytautas Žukauskas
7 min. 3:0
13 min. 3:1
Mindaugas Jasas
Dovydas Narkus
18 min. 4:1
Gražvydas Žakys
20 min. 5:1
Simas Pranauskas
22 min. 6:1
24 min. 6:2
Tomas Petraška
Robertas Rimutis
27 min. 7:2
29 min. 7:3
Tomas Petraška
Dalius Barakauskis
33 min. 8:3
Dalius Barakauskis
38 min. 9:3
Šarūnas Barakauskis
42 min. 10:3
43 min. 10:4
Ivan Božok
Dalius Barakauskis
44 min. 11:4
44 min. 11:5
Vytautas Zablockis
Vytautas Žukauskas
47 min. 12:5
50 min. 12:6
Mindaugas Liutkus
Aurimas Stripinis
Tomas Petraška
Eimantas Šeškevičius
Mindaugas Jasas
Vidmantas Kemzūra
Vytautas Zablockis
Andrius Alunderis
Vytautas Meištinis
Mindaugas Liutkus
Ivan Božok

Nuobaudos
Geltonos kortelės : Dalius Barakauskis.
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
10 turas.

20.00
MEMEL - FC "SUOLIUKAS"
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
10 turas.

21.10
FK "VS-JONUŠAI" - AGLUONA-GARANT GROUP
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos m. 8x8 futbolo "HUMMEL" pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 9 25
2. PORT MARE 9 24
3. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 9 22
4. SAREMA 10 21
5. FC "SUOLIUKAS" 9 21
6. FELIŪGA 10 19
7. KLAIPĖDOS UOSTAS 9 19
8. FK "GRANATA" 9 18
9. FK "VS-JONUŠAI" 9 18
10. KRUOPA 9 18
11. EDM STATYBA-SENDVARIS 10 13
12. VAKARŲ FRONTAS 9 12
13. NAUTICA 9 10
14. ELVITRANSA 10 7
15. MEMEL 9 6
16. FOTOAPARATAS.LT 9 6
17. MOSĖDIS 10 6
18. NEWLINK.LT-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 9 3
19. MEGLARAS 10 2
20. AGLUONA-GARANT GROUP 9 1
Pilna turnyrinė lentelė >>
KLFF partneriai