2018-02-02, 9 turas.
Vieta: Stadiono salė (Sportininkų g. 46)Teisėjai: Eugenijus Starostinas, Tomas Lavrinavičius
MEMEL 6:6 FK "GRANATA"
(2:3)
MEMEL
Rungtynių eiga
FK "GRANATA"
Valera Aliakin
Viktor Kukšinov
Romanas Gudlekis
Henrikas Bočkus
Artur Ustinov
Raimondas Varnas
Vitalijus Čerkesas
Kęstas Ruzgys
Roman Fokin
Dainius Dikun
Bin Xie
Aleksandr Šipulia
Vadim Marčenkov
Aleksandr Šipulia
1 min. 1:0
11 min. 1:1
Tomas Jonušas
13 min. 1:2
Tomas Jonušas
14 min. 1:3
Tomas Jonušas
Vadim Marcenkov
15 min. 2:3
26 min. 3:3
Įvartis į savo vartus
32 min. 3:4
Artūras Jakovenka
Henrikas Bočkus
37 min. 4:4
Henrikas Bočkus
40 min. 5:4
42 min. 5:5
Marius Lotužis
48 min. 5:6
(10 m.)
Tomas Jonušas
Dainius Dikun
50 min. 6:6
Marius Lotužis
Evaldas Misiūnas
Artūras Jakovenka
Alvydas Žiaušys
Aurimas Žiaušys
Harijus Uselis
Titas Mikelis
Tomas Jonušas
Dmitrij Šurajev

Nuobaudos
Geltonos kortelės : Kęstas Ruzgys.
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės:
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių I lyga -
12 turas.

21.00
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS - KRANTONA
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių III lyga -
12 turas.

19.30
FK "KONTEKA" - BEGA
KU salė
(Sportininkų g. 13)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių I lyga
Komanda R. Tašk.
1. TITANIC 10 22
2. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 10 19
3. KRANTONA 10 19
4. KUSK-MIŠKO PASAKA 10 16
5. FK "JAKAI" 10 15
6. FM-2000 10 12
7. FM-99 10 9
8. SAREMA 10 6
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lyga
Komanda R. Tašk.
1. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 8 22
2. KLAIPĖDOS UOSTAS 8 17
3. KRUOPA 8 15
4. SPARTA 8 14
5. FC "SUOLIUKAS" 8 12
6. KLAIPĖDA CITY 8 9
7. STOGANDRA 8 9
8. LCC MOOSE FC 8 6
9. FA "KORALAS" 8 0
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių III lyga
Komanda R. Tašk.
1. NAUTICA 11 31
2. FK "ŽEBENKŠTIS" 11 30
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 11 22
4. FK "KONTEKA" 11 21
5. BEGA 11 16
6. AGLUONA-GARANT GROUP 11 16
7. VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA 11 15
8. MEGLARAS 11 13
9. VAKARŲ FRONTAS 11 12
10. FK "GRANATA" 11 11
11. KLAIPĖDOS POLICIJA 11 3
12. MEMEL 11 2