2018-03-01, 13 turas.
Vieta: Didžioji salė (Taikos pr. 61a)Teisėjai: Vladimir Gerasimov, Ernestas Kemėža
NAUTICA 5:5 FK "KONTEKA"
(0:3 (b-4:3))
NAUTICA
Rungtynių eiga
FK "KONTEKA"
Artiom Korotjich
German Michno
Edmundas Gaigalas
Kiril Čiupalov
Timur Cyvaniuk
Maksim Jegorov
Deividas Gedminas
Marius Stoukus
Lukas Kereišis
Aurimas Barsteika
Nerijus Kosmakovas
Marsel Balasanov
1 min. 0:1
Martynas Vėlyvis
13 min. 0:2
Edgaras Voitechovskis.
28 min. 0:3
Edgaras Voitechovskis.
28 min. 0:4
Almantas Eidėjus
Marsel Balasanov
32 min. 1:4
Marsel Balasanov
33 min. 2:4
34 min. 2:5
Martynas Vėlyvis
Marsel Balasanov
36 min. 3:5
(6 m.)
Kiril Čiupalov
37 min. 4:5
Kiril Čiupalov
43 min. 5:5
Baudiniai
0:0
Almantas Eidėjus
Maksim Jegorov
1:0
1:0
Martynas Vėlyvis
Edmundas Gaigalas
2:0
2:1
Dovydas Šaulys
German Michno
2:1
2:2
Vilius Jurčius
Marsel Balasanov
3:2
3:3
Edgaras Voitechovskis.
Nerijus Kosmakovas
4:3
Vilius Jurčius
Almantas Eidėjus
Dovydas Šaulys
Aleksas Šiburkis
Vilius Šiburkis
Arnas Dambrauskas
Saulius Nemanius
Matas Ilginis
Martynas Vėlyvis
Edgaras Voitechovskis

Nuobaudos
Geltonos kortelės : .
Raudonos kortelės : Timur Cyvaniuk.

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
I lyga
5 turas.

19.30
SAREMA - PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
Didžioji salė (Taikos pr. 61a)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių
II lyga
5 turas.

14.30
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI - FK "GRANATA"
Stadiono salė (Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių
II lyga
6 turas.

20.30
LCC MOOSE FC - EDM STATYBA-SENDVARIS
Didžioji salė (Taikos pr. 61a)

Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių I lyga
Komanda R. Tašk.
1. KRANTONA 5 15
2. KLAIPĖDA CITY 5 12
3. KLAIPĖDOS FM-ATLANTAS 5 9
4. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 4 9
5. FK "JAKAI-EKOAMŽIUS" 5 9
6. KELPA 4 6
7. FK "ŽEBENKŠTIS" 5 3
8. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 3
9. SAREMA 4 3
10. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 5 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lygos A pogrupis
Komanda R. Tašk.
1. STOGANDRA 5 15
2. KRUOPA 4 12
3. FC "SUOLIUKAS" 4 9
4. LCC MOOSE FC 4 6
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 5 6
6. AGLUONA-GARANT GROUP 4 4
7. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS B 5 3
8. KFA AKADEMIJA-DITUVA 4 3
9. MEMEL 5 1
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lygos B pogrupis
Komanda R. Tašk.
1. KLAIPĖDOS UOSTAS 5 15
2. FK "GRANATA" 4 9
3. SPARTA 4 9
4. KLAIPĖDA CITY B 5 9
5. VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA 4 7
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 3 3
7. NAUTICA 4 3
8. MEGLARAS-DANĖS PERLAS 5 1
9. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
KLFF partneriai





LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 14 39
2. Klaipėdos "SAREMA" 14 24
3. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 14 21
4. Klaipėdos "ATLANTAS B" 10 21
5. Klaipėdos "SPARTA-BALTAI" 14 15
6. Klaipėdos FK "GRANATA" 14 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. SAREMA 21 56
2. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS 21 51
3. KLAIPĖDA CITY 21 50
4. FC "SUOLIUKAS" 21 49
5. ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 21 47
6. ELVITRANSA 21 39
7. NAUTICA 21 38
8. TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION 21 38
9. EDM STATYBA-SENDVARIS 21 38
10. FK "JAKAI" 21 37
11. KRUOPA 21 35
12. FK "GRANATA" 21 33
13. KLAIPĖDOS UOSTAS 21 32
14. AGLUONA-GARANT GROUP 21 30
15. SPARTA 21 23
16. FELIŪGA 21 21
17. FOTOAPARATAS.LT 21 14
18. VAKARŲ FRONTAS 21 13
19. TITANIC-KFA 21 9
20. MEGLARAS 21 8
21. MEMEL 21 4
22. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 21 2
Pilna turnyrinė lentelė >>