2018-07-24, 11 turas.
Vieta: Mažoji d. d. aikštėTeisėjai: Tomas Lavrinavičius
NAUTICA 6:2 FOTOAPARATAS.LT
(4:1)
NAUTICA
Rungtynių eiga
FOTOAPARATAS.LT
Artiom Korotjich
German Michno
Andrej Višnevskij
Renatas Mosejevas
Kiril Čiupalov
Mindaugas Kinčius
Maksim Jegorov
Mantas Zubavičius
Jurij Jeremejev
Aleksej Lyskov
Maksim Jegorov
5 min. 1:0
12 min. 1:1
Vitalis Bieliauskas
Jurij Jeremejev
18 min. 2:1
Jurij Jeremejev
23 min. 3:1
Kiril Čiupalov
25 min. 4:1
Mantas Zubavičius
35 min. 5:1
Maksim Jegorov
41 min. 6:1
46 min. 6:2
Paulius Kučinskis
Mindaugas Vaišys
Tadas Dirgėlas
Aleksandras Ivanovas
Karolis Daugėla
Artūras Iljinas
Paulius Kučinskis
Rolantas Vitkus
Dainius Žvirblis
Vitalis Bieliauskas
Nerijus Dumša
Donatas Pancerovas
Modestas Gedrimas
Dainius Šablinskas

Nuobaudos
Geltonos kortelės : German Michno.
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
20.00
9 turas
NEWLINK.LT - FC "SUOLIUKAS"

21.10
9 turas
KFA-FC NEPTŪNAS - VAKARŲ FRONTAS

Klaipėdos miesto veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
19.00
7 turas
NAUTICA-ATLANTO VETERANAI - KRUOPA

Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NEPTŪNAS B 3 9
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 7
3. KLAIPĖDOS FM-2004 3 6
4. FK VS-JONUŠAI 3 2
5. ROSA B 2 1
6. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 3 0


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK "VS-JONUŠAI" 8 20
2. GARANT GROUP 8 19
3. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 19
4. KFA-FC NEPTŪNAS 7 16
5. KLAIPĖDA CITY 8 16
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 8 12
7. FK SMK 8 12
8. FC "SUOLIUKAS" 7 11
9. NAUTICA 8 10
10. FK "GRANATA" 7 9
11. FK MOSĖDIS 7 9
12. NEWLINK.LT 7 4
13. FELIŪGA 7 3
14. FK PLIUSAS 9 3
15. VAKARŲ FRONTAS 8 1


Klaipėdos miesto veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. EDM STATYBA-SENDVARIS 7 16
2. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 6 13
3. FK SOKERIS 6 12
4. MEMEL 6 6
5. DANĖS PERLAS 7 6
6. KRUOPA 6 3

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015