Tvarkaraštis
Turas
Laikas
Komanda
-
Komanda
Vieta
1
2018-04-26
19.00
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS - ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
1
2018-04-26
20.05
TITANIC-KFA - SPARTA Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
1
2018-04-26
21.10
FC "SUOLIUKAS" - FOTOAPARATAS.LT Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
2
2018-04-30
19.00
TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION - MEGLARAS Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
2
2018-04-30
20.05
AGLUONA-GARANT GROUP - SAREMA Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
2
2018-04-30
21.10
SPARTA - KRUOPA Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
2
2018-05-01
19.00
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS - FC "SUOLIUKAS" Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
2
2018-05-01
20.05
MEMEL - ADRIJUS Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
2
2018-05-01
21.10
FK "JAKAI" - EDM STATYBA-SENDVARIS Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
2
2018-05-02
20.00
NAUTICA - VAKARŲ FRONTAS Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
2
2018-05-02
21.05
FOTOAPARATAS.LT - FELIŪGA Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
2
2018-05-03
19.00
TITANIC-KFA - KLAIPĖDA CITY Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
2
2018-05-03
20.05
FK "GRANATA" - KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
2
2018-05-03
21.10
KLAIPĖDOS UOSTAS - ELVITRANSA Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
1
2018-05-04
19.00
ADRIJUS - TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Šios dienos rungtynės:
Klaipėdos miesto 8x8 pirmenybės
1 turas.

19.00
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS - ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos miesto 8x8 pirmenybės
1 turas.

20.05
TITANIC-KFA - SPARTA
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos miesto 8x8 pirmenybės
1 turas.

21.10
FC "SUOLIUKAS" - FOTOAPARATAS.LT
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. FK "JAKAI" 1 3
2. AGLUONA-GARANT GROUP 1 3
3. KRUOPA 1 3
4. SAREMA 1 3
5. KLAIPĖDA CITY 1 3
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 1 3
7. VAKARŲ FRONTAS 1 1
8. KLAIPĖDOS UOSTAS 1 1
9. FOTOAPARATAS.LT 0 0
10. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 0 0
11. TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION 0 0
12. TITANIC-KFA 0 0
13. SPARTA 0 0
14. ADRIJUS 0 0
15. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS 0 0
16. FC "SUOLIUKAS" 0 0
17. NAUTICA 1 0
18. FK "GRANATA" 1 0
19. ELVITRANSA 1 0
20. MEMEL 1 0
21. FELIŪGA 1 0
22. MEGLARAS 1 0