Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
2019-08-28, 16 turas.
Mažoji d. d. aikštė,
Teisėjai: Vladimir Gerasimov
MEMEL 2:1 FOTOAPARATAS.LT
(1:1)
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Vidas Bukauskas
Valera Aliakin
Viktor Kukšinov
Romanas Gudlekis
Vitalij Čerkesas
Aleksandr Šipulia
Stanislav Krupelnikov
Raimondas Varnas
Roman Fokin
Andrius Seniūnas
Aleksandr Odarčiuk
Timur Cyvanuk
Timur Cyvaniuk
10 min. 1:0
20 min. 1:1
Donatas Pancerovas
Timur Cyvaniuk
55 min. 2:1
Karolis Daugėla
Paulius Kučinskis
Artūras Iljinas
Rolandas Vitkus
Dainius Žvirblis
Romualdas Žukauskas
Nerijus Dumša
Donatas Pancerovas
Pavel Chikurov
  Nuobaudos:
Geltonos kortelės : Vitalij Čerkesas, Valera Aliakin.
Raudonos kortelės : Rolandas Vitkus.
  Rungtynių video:
Šios dienos rungtynės
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
3 turas.

18.00
LCC MOOSE FC - FK JAKAI
LCC salė
(Kretingos g. 36)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

15.00
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS - TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

16.00
KLAIPĖDA CITY B - KRUOPA
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

20.00
NAUTICA - KLAIPĖDOS POLICIJA
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

21.00
KLAIPĖDA CITY - FK GIRULIAI
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA 2 4
2. KLAIPĖDOS FM 2 3
3. LCC MOOSE FC 2 3
4. FK JAKAI 2 1
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK VS-JONUŠAI 4 12
2. SPARTA 5 12
3. KLAIPĖDA CITY 4 9
4. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
5. LCC MOOSE FC 4 6
6. ELVITRANSA 4 6
7. FK GIRULIAI 3 3
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 5 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 5 15
2. NAUTICA 4 9
3. PORT MARE 5 9
4. FK ŽEBENKŠTIS 5 9
5. FK GRANATA 5 6
6. FK VIENUOLIKĖ 5 4
7. EDM STATYBA-SENDVARIS 5 3
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 5 15
2. KRUOPA 4 12
3. KLAIPĖDA CITY B 4 9
4. FC SUOLIUKAS 5 7
5. KFA AKADEMIJA 5 6
6. KLAIPĖDOS FM-1 5 4
7. MEMEL 5 3
8. FK MOSĖDIS 5 0
KLFF partneriai